Poradnik 3 min czytania 13.12.2021

Jakie są benefity rodzinnego zamówienia cateringu dietetycznego?

Średnia ocena: 4.78
NTFY
rodzinne zamówienie diety pudełkowej

Czy więcej znaczy mniej? Jakie dokładnie znajdziesz benefity w rodzinnych, większych zamówieniach diety pudełkowej Nice To Fit You? Czy opłaca się zamawiać catering dla całej rodziny? Jaki będzie miało to wpływ na Twoje oszczędności czasu, wody, prądu oraz jakie wygody się z tym wiążą? Zapraszamy do przeczytania tego artykułu!

Catering z wyborem menu – łatwe zarządzanie dietą

Zamawianie, planowanie i zarządzanie dietą dla całej rodziny z naszą aplikacją mobilną Nice To Fit You jest bardzo proste. Wszystko masz na skinienie palca. Dzięki naszej funkcjonalności FLEXI, możesz zamawiać dowolną ilość posiłków, w dowolnych rozmiarach. Każdy je to na co ma ochotę, ponieważ każdy posiłek możesz zmienić dzięki największemu wyborowi menu na rynku! Codziennie aż 35 propozycji dań, z 7 naszych diet pudełkowych. 

Wspólne dostawy – zgarniaj rabaty

Oszczędzaj nawet 240 PLN miesięcznie! Zamawiając kilka diet na jeden adres dołączasz do promocji “wspólne dostawy” w naszym Programie Lojalnościowym

dieta pudełkowa nice to fit you

Oceniaj posiłki

Po 30 dniach diety masz już na koncie 30 PLN rabatu! Wystarczy, że spędzisz krótką chwilę na codziennym ocenianiu zestawów.

Zaproś przyjaciół

To 5% rabatu dla znajomego i Twoje punkty za jego zamówienia – po 30 dniach już 30 PLN rabatu!

Stary wyjadacz

Im więcej zestawów na Twoim koncie, tym więcej oszczędzasz! Wystarczy, że zrealizujesz co najmniej 50 rezerwacji, a po 30 dniach diety dostaniesz dodatkowe 30 PLN rabatu. Progi również się zwiększają!

Wspólne dostawy

Namówiłeś domownika do wspólnych dostaw, a po 30 dniach diety każdy z Was będzie miał na koncie 90 PLN rabatu. Słodko!

Zaoszczędzony czas poświęć na przyjemności 

Wiesz, że statystyczny Polak przeznacza na gotowanie, zakupy, zmywanie i sprzątanie ok 8-10 godzin tygodniowo? To prawie 40 godzin w miesiącu! Przeznacz ten czas na swoje pasje, hobby oraz rodzinę – to ogromny benefit, ponieważ każdą sekundę przeżywamy tylko raz w życiu. 🙂

Zero waste – przeciwdziałaj marnowaniu żywności

Jedząc z nami przeciwdziałasz marnowaniu żywności. Jesz tyle ile potrzebujesz, a my dzięki wprowadzeniu zaawansowanej technologii w proces planowania zakupów niczego nie marnujemy. Zamawiamy dokładnie tyle, ile wyjeżdża do naszych Klientów na talerze. Koniec z wyrzucaniem jedzenia z lodówki, którego nie zdążysz przygotować na czas jego świeżości. 

gotowanie w kuchni z cateringiem ntfy

Zbiorcze opakowania – chroń środowisko

Zamawiając produkty do naszej diety zawsze zamawiamy w większych, zbiorczych opakowaniach. Wybieramy lokalnych, sprawdzonych dostawców. Nie tylko ma to pozytywny wpływ na ślad węglowy, ale również na zarządzanie odpadami. W naszej firmie segregujemy wszystkie odpady zgodnie ze wszelkimi normami. Do naszych Klientów dostarczamy posiłki w pudełkach, które również są łatwe do segregacji i ergonomiczne w zarządzaniu przestrzenią. Niedługo nasza firma przechodzi w 100% na biodegradowalne opakowania EKO, które zawierają o 95% mniej plastiku.

Oszczędzaj wodę i prąd

Dzięki zaawansowanym procesom technologicznym, jesteśmy w stanie myć oraz wyparzać nasze naczynia z minimalnym udziałem wody jak i prądu. Ograniczamy również ilość detergentów potrzebnych do tych czynności, a jeśli ich używamy to są to naturalne, biodegradowalne produkty. Posiadamy nowoczesne, energooszczędne maszyny, które zawsze pracują na pełnym załadunku. Nie marnujemy przestrzeni. Jedząc dietę z nami oszczędzasz również wodę i prąd potrzebne na ugotowanie jedzenia jak i pozmywanie naczyń. To nie tylko oszczędność czasu, ale również pieniędzy! 


Nice To Fit You – więcej niż catering dietetyczny

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!

Wszystko, co ważne dla Ciebie w jednej aplikacji

Maciek już docenił funkcjonalność i szerokie możliwości, jakie daje mu aplikacja mobilna Nice To Fit You. Pobierz naszą apkę i tak jak oni, ciesz się jeszcze większą wygodą i dopasowaniem swojej diety pudełkowej.

NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.