Black Friday

Promocji nie będzie!

W Nice To Fit You nie gramy promocjami. Bo zamiast łapać w sieć nieprzemyślanych decyzji, skupiamy się na tym, co naprawdę ważne. Promocji w tym roku nie będzie! Wolimy pomagać. Przyłączysz się? Kupując dietę dziś, spełniasz marzenie podopiecznych One Day!

Pomagam
NTFY.pl Fundacja One Day

Więcej informacji poniżej

Wbrew modzie na weekend rabatów. Na przekór nadmiernej konsumpcji. I dla poczucia, że to co robimy ma większy sens.

Nie opieramy naszego istnienia o promocje. Przeciwnie – doceniamy naszych pracowników, rozliczamy się należycie z kontrahentami. Chcemy, żeby składniki były dobrej jakości, a ludzie w zespole usatysfakcjonowani. Dodatkowo sprzeciwiamy się łapaniu klientów na nieprzemyślane decyzje. Dlatego w ramach Black Friday idziemy pod prąd popularnego nurtu i… podnosimy ceny w celach charytatywnych.

Pomaganie jest
tu w cenie!

Oszczędności najlepiej odkładać w czasie, dlatego zasady akcji przedstawiamy wprost. 2 zł – o tyle podnosimy cenę każdego dnia diety zarezerwowanego 27.11. Dlaczego? Bo ta kwota najpierw zasili konto fundacji One Day, a następnie pomoże spełnić marzenia młodzieży z domów dziecka i placówek opiekuńczo-wychowawczych z całej Polski. Na dokładkę dodamy od siebie drugie tyle. Dokładnie 2 zł do każdej zarezerwowanej w czarny piątek torby. Bo taką cegiełkę aż chce się dorzucać. Niech pomaganie się dla Was liczy. Na co dzień i od święta.

Pomagam NTFY.pl

Tak to działa:

2zł OD CIEBIE + 2zł OD NAS = 4zł DLA DZIECI
10zł OD CIEBIE + 10zł OD NAS = 20zł DLA DZIECI
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google