Posty opublikowane przez użytkownika NTFY

Jedzenie glutenu a choroby autoimmunologiczne

Idealnie miękka bułka, chrupka skórka świeżo wypieczonego bochenka chleba, puszysta drożdżówka… Te cuda sztuki piekarskiej i cukierniczej nie powstałyby bez glutenu. Dlaczego więc w ostatnich latach gluten stał się wrogiem publicznym numer jeden? Komu szkodzi gluten, kto powinien wyłączyć go ze swojej diety i czy osoby zdrowe również nie powinny go jeść? Na te pytania odpowiadamy w tym artykule.

W szczytowej formie – jak osiągnąć cel

Chcielibyście zmienić coś w swoim życiu, ale nie wiecie jak się za to zabrać? Może do określania i osiągania celów oraz wprowadzania zmian w życiu zainspiruje Was historia jednego z naszych ambasadorów. Przedstawiamy wam historię Tomka, którego pasja do gór stała się motorem zmian w jego życiu.

Wszystko co musisz wiedzieć o przyrządzaniu szparagów w tym sezonie

Sprężyste, pyszne, chrupkie, zielone i… sezonowe. Od razu wiadomo, że chodzi o szparagi. Ze wszystkich nowalijek najbardziej wyczekiwane przez wszystkich smakoszy. Wiele osób podchodzi jednak do gotowania szparagów z niekrytą niechęcią z prostej przyczyny – w obawie przed kulinarną porażką. Dlatego spieszymy z pomocą i zdradzamy wszystkie tajniki niezbędne do perfekcyjnego przygotowania szparagów.