Zaadoptujmy razem 1 000 000 pszczół

Przejdź na dietę roślinną i zaadoptuj z nami 1 000 000 pszczół, 1 dzień diety to 10 bzzzpiecznych pszczół.

Jedząc roślinnie z Nice To Fit You, ograniczasz swój wpływ na planetę i wspierasz miodne pszczoły!

Zarezerwuj dietę roślinną

Dieta, z którą wszystko można.

Zrób coś zdrowego dla siebie

Jesteś tym... co jesz! A każdy wybrany przez Ciebie posiłek wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie. Diety Nice To Fit You: Veggy i 100% Vegan, oparta na produktach pochodzenia roślinnego, zapewnią Twojemu organizmowi optymalne funkcjonowanie i energię na rzeczy naprawdę ważne. Więcej składników odżywczych i witamin pochodzących z produktów roślinnych to najlepsze postanowienie, jakie możesz zrealizować w Nowym Roku. Z Nice To Fit You to łatwiejsze niż myślisz!

Więcej o naszych dietach roślinnych

Tyle pszczół już zaadoptowaliśmy

Nie zatrzymujemy się, pszczoły na nas liczą!

Zarezerwuj dietę roślinną

1 dzień Twojej roślinnej diety to 10 bzzzpiecznych pszczół.

Zarezerwuj dietę roślinną

Oni wiedzą,
co w trawie bzyczy

Jesteśmy pewni, że to co robimy jest dobre od A do bZzz, ponieważ nad całą akcją czuwają specjaliści z ponad 20 letnim doświadczeniem pszczelarskim i wiedzą niezbędną do bezpiecznego prowadzenia uli. To właśnie pasjonaci z PSZCZELARIUM pomogli nam przygotować ten projekt i w finale zadbają o nowe miejsca do życia dla zaadoptowanych pszczół. Wspólnie postawimy nowe ule w miejscach, gdzie będą one uzupełnieniem bazy zapylaczy, aby pszczoły miodne znalazły korzystne warunki do życia i mogły skutecznie zapylać okoliczne rośliny.

Więcej o naszym patronie

Spróbuj i przekonaj się jak dobrze jest

Nasze diety pudełkowe 100% Vegan i Veggy zostały skomponowane tak, aby dostarczać ludzkiemu organizmowi niezbędnych do jego funkcjonowania białek, węglowodanów, tłuszczy, witamin i składników mineralnych. Catering dietetyczny NTFY oparty na roślinach to dowód na to, że można jeść pysznie i zdrowo, a do tego ograniczyć ślad węglowy i dbać o polskie pszczoły.

Dieta100% Vegan

100% Vegan

W 100% roślinna dieta. Bez mięsa, nabiału, jaj, ryb i miodu. Odpowiedniki znanych dań. Certyfikaty V-Label & Viva!

Rezerwuj dietę
DietaVeggy

Veggy

Zdrowo zbilansowana i mocno sycąca dieta wegetariańska. Pyszne dania bez mięsa, bez ryb, ale z nabiałem i jajami!

Rezerwuj dietę

Certyfikaty V-label
oraz Viva!

To jedne z najważniejszych wegańskich certyfikatów na rynku spożywczym.

Po długim i bardzo dokładnym procesie weryfikacji, catering dietetyczny Nice To Fit You został jako jeden z niewielu uhonorowany przez te obie, specjalistyczne firmy. Te oznaczenia widoczne podczas wyboru menu w naszej aplikacji mobilnej świadczą o wysokiej jakości produktach wegańskich oraz całej metodologii przygotowywania posiłków.

Jestem vege, bo rośliny to przyszłość. Podobnie jak pszczoły, bez których znikniemy z planety, jeśli o nie natychmiast nie zadbamy.
Na co dzień staram się jeść jak najwięcej roślin. Wiem, że to dobre dla mnie i naszej planety. Miło jest wiedzieć, że teraz pomagam także polskiemu odpowiedzialnemu pszczelarstwu.

Tyle pszczół już zaadoptowaliśmy

Wszystko, co ważne dla Ciebie w jednej aplikacji

Agnieszka i Maciek już docenili funkcjonalność i szerokie możliwości, jakie daje im aplikacja mobilna Nice To Fit You. Pobierz naszą apkę i tak jak oni, ciesz się jeszcze większą wygodą i dopasowaniem swojej diety pudełkowej.

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google