Formularz rezygnacji

z usług świadczonych w ramach promocji „Gwarancja 100% satysfakcji” – pamietaj rezygnację możesz złożyć maksymalnie do 3 dnia zgodnie z regulaminem.

* - pole wymagane

Administratorem danych osobowych jest NTFY Jeżak Rabiej Spółka Komandytowo-Akcyjna, możesz się z nami skontaktować przez adres e-mail: hello@ntfy.pl, telefonicznie pod numerem: +48 728 604 000 lub pisemnie na nasz adres: ul. Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa. Kontakt z inspektorem ochrony danych przez adres e-mail: iod@ntfy.pl.

Dane przetwarzamy w celu realizacji lub zawarcia umowy z Klientem, rozliczeń, księgowości i sprawozdawczości finansowej, spełnienia innych obowiązków prawnych, w celach wskazanych w treści zgód, do ustalenia, dochodzenia i obrony roszczeń oraz w celach statystycznych. W sytuacjach przewidzianych prawem, przysługują Ci prawa do: dostępu do swoich danych, otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, cofnięcia zgody oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. Pełne informacje w polityce prywatności.

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.