Good Food Delivery
w Twoim mieście

Zależy Ci na tym, żeby menu odpowiadało Twoim nawykom żywieniowym i stylowi życia? Chcesz dbać o sylwetkę i zdrowie na swoich zasadach? Nie mamy z tym problemu! Z Nice to Fit You możesz odpocząć od gotowania i skupić się na dopasowaniu menu do Twoich potrzeb. Aż 4 różne pakiety, 5 diet i w sumie 25 dań dziennie – do wyboru!

Wchodzę w to!

Wartości marki

ntfy-ikony-wartosci-elastycznosc.svg

Elastyczność

ntfy-ikony-wartosci-lokalnosc.svg

Lokalność

ntfy-ikony-wartosci-rownowaga.svg

Równowaga

ntfy-ikony-wartosci-roznorodnosc.svg

Różnorodność

ntfy-ikony-wartosci-technologicznosc.svg

Technologiczność

Jak różne są potrzeby, tak różne może być menu. Nie zamykamy się na jeden schemat, uwzględniamy różne warianty! U nas jedzą fani fitnessu, wegetarianie, odkrywcy nowych smaków i alergicy. U nas Ty też możesz wybierać. Bądź sobą, kiedy jesz!

Jaka dieta jest odpowiednia dla Ciebie?

Nie musisz określać od razu sensu życia, ale zastanów się, w czym przede
wszystkim ma pomóc Ci dieta pudełkowa.

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Dieta Pudełkowa Bydgoszcz

Catering dietetyczny – czy warto skorzystać?

Zawsze warto spróbować, a najlepiej wybrać taką, która odpowiada na konkretne potrzeby – Twoje. Diet pudełkowych jest wiele, jednak nie chodzi o to, aby dopasowywać się do wybranej. To ona powinna się dopasować do Ciebie, Twoich nawyków żywieniowych, trybu życia i celu, który stoi za wyborem.

Może lubisz jeść zdrowo, ale szkoda Ci czasu na gotowanie? Może nie wiesz, jak łączyć składniki, żeby potrawy ciągle Cię zaskakiwały? A może budujesz masę, ale nie chcesz w kółko jeść tego samego? Twoje problemy to nasze wyzwania! Chcemy poznać Cię lepiej, żeby dać Ci gotowe rozwiązania i przybliżyć do realizacji celu.

Znajdziesz u nas 6 różnych diet, m.in. dla wielbicieli smacznej, domowej kuchni, dla zwolenników klasyki z różnych stron świata czy tych, co lubią dobrze podany kawał mięsa. Możesz pozostać przy jednej diecie lub skorzystać z kilku naraz.

Elastyczność to podstawa. Decyduj, a my tymczasem życzymy wszystkiego smacznego!

Dieta Pudełkowa Bydgoszcz

Przejdź na aplikację i zarządzaj dietą z dowolnego miejsca!

Często korzystasz z telefonu i lubisz mieć go zawsze przy sobie? Aplikacja Nice to Fit You przyda Ci się do zdalnego zarządzania Twoimi dietami i przygotowania na nagłe sytuacje.

Dzięki aplikacji i jej funkcjonalnościom przekonasz się, jak wygodne może być życie na diecie. Łatwo dopasujesz dietę do Twoich nawyków żywieniowych, przedłużysz czas jej trwania o dodatkowe dni czy zmienisz adres dostawy – w razie potrzeby.

Nie musisz się też martwić o nagłe napady głodu, nieprzewidzianych gości czy posiłek na wycieczkę za miasto. Wchodzisz do aplikacji… i decydujesz, jak będą wyglądać kolejne dni. Jak my na to reagujemy?

Dbamy o to, aby Twoje kulinarne życzenia się spełniały!

„Wreszcie moja dieta pudełkowa ma sens. Mogę ją układać pod siebie, a efekty widać na treningach. To dla mnie duża satysfakcja i samopoczucie się poprawiło.”

Paweł, 28 lat

Agnieszka

Agnieszka

Dzień z Nice To Fit You to jakby każdy posiłek jeść w innej, dobrej restauracji, z której kelner przyjeżdża pod…

Digital Marketer

Monika

Monika

NTFY to dla mnie idealny catering dzięki opcji wyboru dań na każdy z posiłków. Testowałam wcześniej innych dostawców i niestety…

Pracownik biurowy

Tomasz

Tomasz

Dzięki NTFY otrzymuję zdrowe i bardzo smaczne posiłki, których przygotowanie zajęłoby mi dużo cennego czasu – zachowuję go na treningi,…

Lekarz

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google