Nasza Historia

Sebastian Rabiej i Radek Jeżak (właściciele) od prawie dziesięciu lat prowadzą biznes w branży cateringu dietetycznego. Ich firma (NTFY) dynamicznie się rozwija, a ich główna marka – Nice To Fit You, należy do czołówki diet pudełkowych na dowóz w kraju. Jako pierwsi na rynku wprowadzili prawdziwie rewolucyjną możliwość wybierania posiłków z menu na każdy dzień. Klienci pokochali tę funkcjonalność i kochają po dziś dzień – codziennie mają możliwość komponowania swojego menu nawet z 45 propozycji zdrowych, zbilansowanych dań o restauracyjnym smaku. Obecnie Nice To Fit You to coś więcej niż catering dietetyczny…

2013

Powstanie

Dwóch kolegów, studentów SGH decyduje się otworzyć własny biznes, ale nie mają pomysłu na usługę lub produkt… Zamiłowanie do sportu i zdrowego trybu życia wraz z dodatkowym bodźcem szybko utworzyło w ambitnych głowach plan. Tym bodźcem było zamówienie przez dziewczynę jednego z nich… cateringu dietetycznego. Szybko zorientowali się, że są w stanie zaproponować usługę o lepszej jakości i w bardziej konkurencyjnej cenie. Zaczęło się! Na początku z wynajętą kuchnią na godziny i zatrudnionym jednym kucharzem układali jadłospisy, prowadzili biuro, składali zamówienia i samodzielnie rozwozili diety do swoich pierwszych zadowolonych klientów w Warszawie. Najpierw do trzech, potem pięciu, siedmiu i tak dalej. “Pracowaliśmy w biurze, przyjmowaliśmy zamówienia od klientów. A potem znowu do kuchni, gdzie pomagaliśmy kucharzowi pakować pudełka, które rozwoziliśmy następnego ranka. I tak cykl się zapętlał…”

2014

Rozwój

„Nie spaliśmy po nocach…” Prace nad rozwojem firmy dowożącej dietę pudełkową nabierały coraz większego tempa. W początkowym składzie pracowali przez kilka miesięcy. Po jakimś czasie zatrudnili kolejną osobę do kuchni, pomocnika kucharza. Potem pojawiła się osoba do pracy biurowej, i pierwszy kierowca. Rozwój firmy był intensywny, szybki i burzliwy. “Stopniowo przekazywaliśmy kolejne zadania nowym pracownikom. Z czasem zmieniliśmy kuchnię na większą. Zatrudniliśmy dietetyczkę do rozmów z klientami. Pojawił się kolejny kierowca, dodatkowe osoby w kuchni. Mogliśmy przestać sami pracować jako kierowcy, co pozwoliło nam skupić się na dalszym rozwoju biznesu. Stopniowy model rozwoju wynikał z tego, że nie mieliśmy kapitału. Ponadto uznaliśmy, że bardzo cenne jest poznanie każdego elementu nowej działalności, dzięki czemu lepiej zidentyfikowaliśmy problemy i mogliśmy je szybko rozwiązywać.”

2023

Teraz

“Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych produktów. Codziennie mamy nowe, świeże dostawy. Dzięki różnym rozwiązaniom wewnętrznym, jesteśmy w stanie precyzyjnie obliczyć dokładnie codzienne zapotrzebowanie na składniki. Wszystko, co do nas danego dnia przyjechało, wyjedzie następnego w pudełkach do klientów. Składniki zamawiamy u lokalnych dostawców. Wiele produktów kupujemy bezpośrednio od producentów. Często są to małe firmy, które dopiero zaczynają działalność. Dobrych dostawców szukamy cały czas. Mamy już w firmie osoby, które zajmują się tylko tym. Nie ma możliwości, żeby klient z Poznania odczuł różnicę w jakości i świeżości jedzenia w porównaniu z klientem z Warszawy. Tego może nie widać na pierwszy rzut oka, ale nasza firma pracuje 24 godziny na dobę, aby jedzenie niezawodnie dojechało na czas do każdego klienta, bez opóźnień i w najwyższej jakości Nice To Fit You.”

Pierwsza dieta z wyborem menu…

… na rynku. Z doświadczenia wiemy, że ludzkie potrzeby bywają zupełnie różne. A najlepsze rezultaty i satysfakcję osiąga się przy idealnym dopasowaniu. Dlatego właśnie z nami, Twoja codzienna dieta jest dokładnie taka, jaką lubisz. W Nice To Fit You masz do wyboru 11 diet w wygodnych pakietach. Przebieraj codziennie nawet z 45 dań! Elastyczność ponad wszystko!

Pierwsza dieta z wyborem menu…

… na rynku. Z doświadczenia wiemy, że ludzkie potrzeby bywają zupełnie różne. A najlepsze rezultaty i satysfakcję osiąga się przy idealnym dopasowaniu. Dlatego właśnie z nami, Twoja codzienna dieta jest dokładnie taka, jaką lubisz. W Nice To Fit You masz do wyboru 11 diet w wygodnych pakietach. Przebieraj codziennie nawet z 45 dań! Elastyczność ponad wszystko!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: