W NTFY najważniejsi są ludzie!

Poznaj NTFY. Pierwszy catering w wyborem menu.

Nice To Fit You to przede wszystkim ludzie. Ekipa kucharzy, dietetyczek, dostawców, pracowników produkcji czy biurowych codziennie pracuje na wspólny cel – pudełko wypełnione smakiem, przyjemną obsługę i partnerską komunikację.

Ty jesteś w centrum naszego zainteresowania!

U nas, Twoje zadowolenie jest priorytetem. Codziennie przebieraj nawet z 35 propozycji dań. Z nami możesz wszystko, lecz nie musisz nic – zarządzaj elastycznie swoim planem posiłków, terminami dostaw i dowolnie modyfikuj menu.

1
Elastyczność

Każdy lubi mieć coś do powiedzenia. Ty nam mówisz, czego potrzebujesz. My to realizujemy i dowozimy! Masz wpływ na menu, liczbę kalorii i posiłków oraz sposób płatności. Elastyczność rozumiemy bardzo dosłownie.

2
Jakość

Za jakością i smakiem naszych posiłków stoją świeże produkty, dostarczane przez lokalnych, wyselekcjonowanych dostawców. Nie jest nam obojętne, z czego powstają dania, które potem trafiają na Twój talerz.

3
Różnorodność

Zawsze dbamy o to, żeby uwzględniać różne gusta i potrzeby. Różnorodność daje Ci wybór i możliwość poznawania tego, co nieznane. Drzemie w Tobie kulinarny odkrywca? Z nami zapomnisz o nudzie podczas jedzenia!

4
Program lojalnościowy

Jedzenie w naszym towarzystwie się opłaca! Oceniając smaki zyskujesz rabaty. Dodatkowo, m.in. za wspólne dostawy, zapraszanie do stołu znajomych czy staż w zjedzonych u nas pudełkach obniżamy wartość Twoich kolejnych rezerwacji.

Ułatwiaj sobie życie

Pobierz naszą aplikację mobilną i ciesz się jeszcze większą wygodą i dopasowaniem swojej diety pudełkowej.
Nowe funkcje tylko w aplikacji!

Ułatwiaj sobie życie

Dziękujemy, że nas doceniacie!

Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze. Dlatego cieszymy się, że oceniliście nas jako Firmę Przyjazną Klientowi. Otrzymany certyfikat dodaje nam energii w codziennej trosce o każdy szczegół Waszej diety.

Dziękujemy, że nas doceniacie!

Nasze wyróżnienia

Symbol

2020

Lider Jakości

2020

Dobra Marka

2020

Rzetelna Firma

2020

Polska Dobra Marka

2020

Laur Konsumenta

2021

Lider Jakości

2021

Zdrowa Marka

2021

Nasza historia

Sebastian Rabiej i Radek Jeżak (właściciele) od dziewięciu lat prowadzą biznes w branży cateringu dietetycznego. Ich firma (FHFC) dynamicznie się rozwija, a ich główna marka – Nice To Fit You, należy do czołówki diet pudełkowych na dowóz w kraju. Jako pierwsi na rynku wprowadzili prawdziwie rewolucyjną możliwość wybierania posiłków z menu na każdy dzień. Klienci pokochali tę funkcjonalność i kochają po dziś dzień – codziennie mają możliwość komponowania swojego menu nawet z 35 propozycji zdrowych, zbilansowanych dań o restauracyjnym smaku. Obecnie Nice To Fit You to coś więcej niż catering dietetyczny…

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google