Catering dietetyczny
Kielce

Chciałbyś zmienić swoje nawyki żywieniowe? Myślałeś o diecie pudełkowej? Chciałbyś jeść różnorodnie i smacznie? Spróbuj cateringu dietetycznego w Kielcach! Nice To Fit You udowadnia, że dieta pudełkowa może być nie tylko zdrowa, ale i smaczna! Niezależnie, czy chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej czy po prostu zdrowo żyć. NTFY to Twój nowy towarzysz codziennej, zdrowej i zbilansowanej diety!

Korzystamy jedynie ze sprawdzonych, zaufanych dostawców oraz wybieramy świeże produkty sezonowe. Jeżeli nie wprowadzisz żadnych zmian w menu, kurier dietetyczny w Kielcach dostarczy Ci posiłki zgodnie z domyślnym planem wybranej diety pudełkowej. Zatrudniamy sztab dietetyków, którzy przy współpracy z kucharzami dbają nie tylko o ilość kalorii, ale ogromną uwagę przykładają również do smaku, odpowiedniego balansu mikro i makro składników oraz o dodatki takie jak m.in. błonnik, które pozytywnie wpływają na trawienie. Kielce, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Kielce

Każdy lubi czasem pomarudzić. Ty też możesz! Dieta pudełkowa w Kielcach, Nice To Fit You to codziennie możliwość ogromnego wyboru! Wybierasz z dużej i pysznej puli posiłków (menu)! Za pomocą prostego w obsłudze kalkulatora kalorii ustalasz swoje dziennie zapotrzebowanie, wybierasz podstawowy plan dietetyczny i podajesz nam swoje preferencje i wykluczenia. W zależności od wykupionego pakietu cateringu dietetycznego (Kielce) możesz jeść to, na co dokładnie masz ochotę. Do wyboru codziennie:

  • Pakiet Basic 20 to 20 dań;
  • Pakiet Plus 25 to 25 dań;
  • Pakiet Super 30 to 30.
dieta z wyborem

Catering dietetyczny Kielce

Catering dietetyczny Nice To Fit You w Kielcach zdejmuje z Twojej głowy wiele spraw! Nie trzeba planować zakupów, stać w kolejkach sklepowych oraz gotować w domu. W diecie pudełkowej NTFY możesz poprzez założenie konta na stronie internetowej:

  • wybierać plan dietetyczny
  • robić szybkie płatności online
  • zmieniać terminy dostaw
  • wybierać codziennie inne dania (menu)
  • oceniać poszczególne posiłki

Posiadamy wygodnę aplikację mobilną, która ma pełną funkcjonalność strony internetowej. Z poziomu telefonu wykonasz wszelkie potrzebne operacje i zmiany w cateringu (Kielce) za pomocą paru kliknięć.

Dieta pudełkowa Kielce

Catering Kielce

Dostawcy kateringu w Kielcach to prawdziwe ranne ptaszki! Od wczesnego rana do godziny 10:00 codziennie rozwożą dietetyczne pudełka pełne smacznych posiłków! Dostarczamy w dwugodzinnych ramach czasowych. Gotowe, zdrowe i zbilansowane śniadanie może czekać na Ciebie pod drzwiami mieszkania, jeżeli nie chcesz wstawać za wcześnie – podaj nam kod do domofonu. Bardzo popularna jest opcja dostawy diety (Kielce) do miejsca pracy.

Wszelkich zmian w adresie dostawy oraz menu możesz dokonywać dnia poprzedniego do godziny 14:00, nawet za pomocą aplikacji! Na pewno posmakuje Ci nasz catering w Kielcach z możliwością wyboru. Nice To Fit You!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google
Zamknij - Ntfy.pl