Kielce: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Chciałbyś zmienić swoje nawyki żywieniowe? Myślałeś o diecie pudełkowej? Chciałbyś jeść różnorodnie i smacznie? Spróbuj cateringu dietetycznego w Kielcach! Nice To Fit You udowadnia, że dieta pudełkowa może być nie tylko zdrowa, ale i smaczna! Niezależnie, czy chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej czy po prostu zdrowo żyć. NTFY to Twój nowy towarzysz codziennej, zdrowej i zbilansowanej diety!

Korzystamy jedynie ze sprawdzonych, zaufanych dostawców oraz wybieramy świeże produkty sezonowe. Jeżeli nie wprowadzisz żadnych zmian w menu, kurier dietetyczny w Kielcach dostarczy Ci posiłki zgodnie z domyślnym planem wybranej diety pudełkowej. Zatrudniamy sztab dietetyków, którzy przy współpracy z kucharzami dbają nie tylko o ilość kalorii, ale ogromną uwagę przykładają również do smaku, odpowiedniego balansu mikro i makro składników oraz o dodatki takie jak m.in. błonnik, które pozytywnie wpływają na trawienie. Kielce, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Kielce – ogromny wybór posiłków

Każdy lubi czasem pomarudzić. Ty też możesz! Dieta pudełkowa w Kielcach, Nice To Fit You to codziennie możliwość ogromnego wyboru! Wybierasz z dużej i pysznej puli posiłków (menu)! Za pomocą prostego w obsłudze kalkulatora kalorii ustalasz swoje dziennie zapotrzebowanie, wybierasz podstawowy plan dietetyczny i podajesz nam swoje preferencje i wykluczenia. W zależności od wykupionego pakietu cateringu dietetycznego (Kielce) możesz jeść to, na co dokładnie masz ochotę. Spośród 11 naszych diet, do wyboru codziennie:

  • Pakiet Basic 20 to 20 dań;
  • Pakiet Plus 35 to 40 dań;
  • PakietSuper 45, 45.
dieta z wyborem

Dieta catering Kielce – wygodny, zdrowy i nowoczesny

Catering dietetyczny Nice To Fit You w Kielcach zdejmuje z Twojej głowy wiele spraw! Nie trzeba planować zakupów, stać w kolejkach sklepowych oraz gotować w domu. W diecie pudełkowej NTFY możesz poprzez założenie konta na stronie internetowej:

  • wybierać plan dietetyczny
  • robić szybkie płatności online
  • zmieniać terminy dostaw
  • wybierać codziennie inne dania (menu)
  • oceniać poszczególne posiłki

Posiadamy wygodnę aplikację mobilną, która ma pełną funkcjonalność strony internetowej. Z poziomu telefonu wykonasz wszelkie potrzebne operacje i zmiany w cateringu (Kielce) za pomocą paru kliknięć.

Dieta pudełkowa Kielce

Catering dietetyczny Katowice – z dostawą pod drzwi

Dostawcy kateringu w Kielcach to prawdziwe ranne ptaszki! Od wczesnego rana do godziny 10:00 codziennie rozwożą dietetyczne pudełka pełne smacznych posiłków! Gotowe, zdrowe i zbilansowane śniadanie może czekać na Ciebie pod drzwiami mieszkania, jeżeli nie chcesz wstawać za wcześnie – podaj nam kod do domofonu. Bardzo popularna jest opcja dostawy diety (Kielce) do miejsca pracy.

Wszelkich zmian w adresie dostawy oraz menu możesz dokonywać dnia poprzedniego do godziny 14:00, nawet za pomocą aplikacji! Na pewno posmakuje Ci nasz catering w Kielcach z możliwością wyboru. Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: