FAQ - Zamówienie i dostawa

Jak złożyć zamówienie ?

Zamówienie możesz złożyć online na stronie ntfy.pl lub telefonicznie pod numerem +48 794210005 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. Dzięki założeniu konta online, zyskujesz wiele możliwości, między innymi możesz samodzielnie wybierać dania, zmieniać termin dostawy, oceniać menu.

Jak działa system online NICE TO FIT YOU?

Dzięki systemowi online możesz samodzielnie składać zamówienia, dokonywać płatności, ustalać terminy dostaw, wybierać te posiłki, które lubisz oraz oceniać menu. Gdy nie wybierzesz konkretnych dań, otrzymasz posiłki zgodnie z wybranym wariantem domyślnym.

Czy mogę zmienić miejsce dostawy ?

Oczywiście, pod warunkiem, że adres znajduje się w naszym polu dostawy. Adres dostawy możesz zmienić najpóźniej jeden dzień roboczy wcześniej do godziny 11. Zmiana miejsca dostawy jest możliwa tylko telefonicznie.

Na ile dni mogę zamówić dietę ?

Dowolnie. Im więcej dni zamówisz, tym niższa cena za zestaw dzienny. Sam decydujesz, w jakie dni będziemy dostarczać dla Ciebie dietę, czy tylko w dni robocze, czy także w weekendy.

Czy mogę zawiesić dostawę diety, a następnie ją wznowić ?

Istnieje możliwość zmiany terminu dostaw. Zmiany można wprowadzać w systemie online lub telefonicznie. Zmiana adresu dostawy jest możliwa najpóźniej jeden dzień roboczy wcześniej do godziny 11, wyboru menu można dokonywać najpóźniej dwa dni robocze wcześniej do godziny 15. Informacja o czasie wprowadzenia zmiany wyświetlana jest w kalendarzu dostaw po kliknięciu w konkretny dzień.

Na jakim obszarze działa catering dietetyczny NICE TO FIT YOU?

Zestawy NTFY dostarczamy na terenie miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Toruń, Bydgoszcz.

W jaki sposób dostarczane są diety NICE TO FIT YOU?

Nasi kierowcy zostawiają torbę z posiłkami w ustalonym miejscu. Diety dostarczane są w zgrzanych pojemnikach zapakowanych razem w torbę.

W jakich godzinach realizowane są dostawy ?

Dostawy odbywają się w godzinach wczesno porannych. Wszelkie szczegóły dostawy zostaną ustalone telefonicznie. Od poniedziałku do piątku realizujemy dostawy na dany dzień. W sobotę dostarczamy zestawy na sobotę i niedzielę.

FAQ - Dieta

Ile posiłków otrzymam ?

Zalecamy spożycie 5 posiłków dziennie w odstępach 3-4 godzinnych. Jednak u nas to Ty decydujesz, ile posiłków chcesz otrzymać.

Dla kogo jest dieta NICE TO FIT YOU?

Jeśli jesteś osobą, która chce schudnąć lub zdrowo się odżywiać, by Twój organizm lepiej funkcjonował, nasze diety są dla Ciebie.

Jaka kaloryczność wybrać ?

To ile kalorii należy spożywać zależy m.in. od płci, wieku, masy ciała, wzrostu i aktywności fizycznej. Skontaktuj się z naszym dietetykiem na chacie, a pomoże Ci on w doborze diety odpowiedniej dla Ciebie.

Ile kg i w jakim czasie stracę stosując dietę NICE TO FIT YOU?

By ustrzec się efektu jojo należy chudnąć 0,5 – 1,5 kg tygodniowo.

Czy mogę odgrzewać jedzenie w mikrofalówce ?

Po usunięciu folii, jedzenie można odgrzewać w pojemnikach. Należy zwracać uwagę na informację na opakowaniu czy dany posiłek należy odgrzewać, czy zalecamy jego spożycie na zimno.

Ciasteczka to jedyna niedietetyczna rzecz u nas. Korzystamy z nich w celu świadczenia usług. Zmiana ustawień plików cookie jest możliwa w każdym momencie.