FAQ - Zamówienie i dostawa

Jak złożyć zamówienie?

Zamówienie możesz złożyć online na stronie ntfy.pl. Dzięki założeniu konta online, zyskujesz wiele możliwości, między innymi możesz samodzielnie wybierać dania, zmieniać termin dostawy, oceniać menu. Biuro Obługi Klienta jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-19:00 oraz w soboty w godz. 8:00-14:00.

Jak działa system online NICE TO FIT YOU?

Dzięki systemowi online możesz samodzielnie składać zamówienia, dokonywać płatności, ustalać terminy dostaw, wybierać te posiłki, które lubisz oraz oceniać menu.

Czym są pakiety NTFY?

NTFY oferuje trzy pakiety: NTFY Basic, NTFY Plus, NTFY Super +. W ramach pakietu NTFY Basic otrzymujesz dostęp do 15 różnych dań każdego dnia spośród 3 diet: Classic, Gluten & Dairy Free, Veggy. W ramach pakietu NTFY Plus otrzymujesz dostęp do 20 różnych dań każdego dnia spośród 4 diet: Classic, Gluten & Dairy Free, Veggy, Less Carb. W ramach pakietu NTFY Super + otrzymujesz dostęp do 25 różnych dań każdego dnia spośród 5 diet: Classic, Gluten & Dairy Free, Veggy, Less Carb, Foodie.

Dlaczego dieta Less Carb jest droższa?

Dieta Less Carb dostępna jest w pakiecie Plus, który daje Ci możliwość korzystania aż z 20 całkowicie różnych dań do wyboru każdego dnia!

W zakresie diety Less Carb nasz dietetyk współpracuje z MrFit Trenerem. Wspólnie ustalili inne niż w pozostałych wariantach proporcje makroskładników, dzięki czemu dieta jest specjalnie dostosowana do osób trenujących. Na II śniadania i podwieczorki proponujemy codziennie desery białkowe w formie batonów i koktajli. W tym wariancie na przemian oferujemy słodką lub słoną wersję podwieczorków. Wszystko po to, żebyś osiągnął jak najlepsze efekty swoich treningów.

Czy mogę zmienić pakiet w trakcie trwania zamówienia?

Oczywiście! Wystarczy, że zgłosisz nam zmianę mailowo. Przeliczymy zamówienie i wprowadzimy zmianę jak najszybciej się da.

Co się stanie, gdy nie wybiorę menu?

Gdy nie wybierzesz konkretnych dań, otrzymasz posiłki zgodnie z wybranym wariantem domyślnym diety.

Czy mogę zmienić miejsce dostawy?

Oczywiście, pod warunkiem, że adres znajduje się w naszym obszarze dostawy. Adres dostawy możesz zmienić najpóźniej jeden dzień roboczy wcześniej do godziny 14:00. Zmiana adresu dostawy na poniedziałek jest możliwa najpóźniej do soboty do godz. 11:00. Zamówienia na sobotę i niedzielę realizowane są w sobotę. W związku z tym zmianę na te dni można zgłosić do piątku do godziny 14:00. Pamiętaj, że do zmiany adresu potrzebne są pełne dane oraz sposób i godzina dostawy zgodnie z regulaminem podanym na stronie ntfy.pl.

Na ile dni mogę zamówić dietę?

Dajemy Ci całkowitą dowolność. Pamiętaj jednak, że im więcej dni zamówisz, tym niższa cena za zestaw dzienny. Sam decydujesz, w jakie dni będziemy dostarczać dla Ciebie dietę, czy tylko w dni robocze, czy także w weekendy. Wystarczy zaznaczyć to składając zamówienie.

Czy mogę zawiesić dostawę diety, a następnie ją wznowić?

Tak, zachęcamy do zmiany terminu poprzez swoje konto online. Możesz rozmyślić się z dostawy na dany dzień najpóźniej dzień przed planowaną dostawą do godziny 10.00. Zestaw możesz przenieść na wiele dni do przodu. Nie musi to być akurat dzień kończący catering. Dlatego delegacja lub urlop nie stanowią przeszkody. Z kolei na dany dzień możesz przenieść zamówienie najpóźniej dwa dni wcześniej do godz. 15:00. Wyjątkiem jest poniedziałek – zamówienie na poniedziałek możesz przenieść do soboty do godz. 10:00. Wystarczy przenieść dzień w swoim kalendarzu online na nowy wybrany termin.

Na jakim obszarze działa catering dietetyczny NICE TO FIT YOU?

Catering dietetyczny NTFY dostarczamy na terenie następujących miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Toruń, Bydgoszcz.

W jaki sposób dostarczane są diety NICE TO FIT YOU?

Diety dostarczane są w zgrzanych pojemnikach zapakowanych razem w torbę. W razie deszczu zamówienie pakowane jest w dodatkową torbę foliową.

W jakich godzinach realizowane są dostawy?

Dostawy są realizowane w godzinach 3:00-10:00 rano. W przypadku dostaw do Poznania i Trójmiasta, prosimy o wskazanie konkretnej lokalizacji, aby przedstawić w jakich godzinach kierowca jest w tej okolicy.

Można wybrać 2 godzinny przedział z dostawą do rąk własnych. Duga możliwością jest podanie kodu do domofonu i dostawa do wybranej godziny lub zostawienie paczki na recepcji, czy przewieszenie przez ogrodzenie.

Szczegóły dostaw ustalane są telefonicznie po złożeniu i opłaceniu pierwszego zamówienia. Kolejne zamówienia aktywowane są automatycznie. Zmiany adresu można dokonać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy zgodnie z ramami czasowymi określonymi w regulaminie.

FAQ - Dieta

Ile posiłków otrzymam?

Zalecamy spożycie 5 posiłków dziennie w odstępach 3-4 godzinnych. Jednak u nas to Ty decydujesz, ile posiłków chcesz otrzymać. Wyboru możesz dokonać podczas składania zamówienia.

Dla kogo jest dieta NICE TO FIT YOU?

Jeśli jesteś osobą, która chce schudnąć lub zdrowo się odżywiać, by Twój organizm lepiej funkcjonował, nasze diety są dla Ciebie.

Jaką kaloryczność wybrać?

To ile kalorii należy spożywać zależy m.in. od płci, wieku, masy ciała, wzrostu i aktywności fizycznej. Skontaktuj się z naszym dietetykiem na chacie lub telefonicznie, a pomoże Ci on w doborze diety odpowiedniej dla Ciebie.

Ile kg i w jakim czasie stracę stosując dietę NICE TO FIT YOU?

By ustrzec się efektu jojo należy chudnąć 0,5 – 1,5 kg tygodniowo. Pamiętaj o spożywaniu odpowiedniej ilości płynów w ciągu dnia. Dobre nawodnienie znacznie poprawi Twoje samopoczucie i pomoże w osiągnięciu postawionego celu.

Czy mogę odgrzewać jedzenie w mikrofalówce?

Po usunięciu folii, posiłki w czarnych pojemnikach można odgrzewać w mikrofalówce. Należy zwracać uwagę na informację na opakowaniu czy dany posiłek należy odgrzewać, czy zalecamy jego spożycie na zimno.

Czym są przekąski w diecie 2500 i 3000 kcal?

Przekąski uwzględnione w diecie 2500 i 3000 kcal to batony stanowiące świetną przekąskę okołotreningową. Jeśli nie trenujesz możesz zjeść batona między posiłkami, gdy poczujesz uczucie głodu lub dopadnie Cię zmęczenie.

W skład batonów wchodzą:
- węglowodany złożone takie jak: płatki owsiane, jaglane, gryczane, ryżowe
- węglowodany proste takie jak świeże (banany, jabłko, mango, maliny) i suszone (daktyle, rodzynki, żurawina, śliwki, jagody goji)
- tłuszcz w postaci orzechów (nerkowca, włoskich, migdałów, laskowych) masła orzechowego, mleka kokosowego oraz oleju kokosowego
- dodatki takie jak: kakao, gorzka czekolada, miód, ksylitol, cynamon

Wszystkie batony są:
- bez glutenu
- bez nabiału

Czy mając celiakię mogę zamówić dietę Gluten & Dairy Free?

W diecie Gluten & Dairy Free nie są wykorzystywane produkty zawierające gluten. Jednak do przygotowania pozostałych diet w kuchni są stosowane takie produkty. W związku z tym może w daniach w diecie Gluten & Dairy Free znajdować się śladowa ilość glutenu i dieta ta nie jest zalecana dla osób chorych na celiakię.

Ciasteczka to jedyna niedietetyczna rzecz u nas. Korzystamy z nich w celu świadczenia usług. Zmiana ustawień plików cookie jest możliwa w każdym momencie.