FAQ - Zamówienie i dostawa

Jak złożyć zamówienie ?

Zamówienie możesz złożyć online na stronie ntfy.pl lub telefonicznie pod numerem +48 728 604 000 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-19:00 i w sobotę w godzinach 10:00-14:00. Dzięki założeniu konta online, zyskujesz wiele możliwości, między innymi możesz samodzielnie wybierać dania, zmieniać termin dostawy, oceniać menu.

Jak działa system online NICE TO FIT YOU?

Dzięki systemowi online możesz samodzielnie składać zamówienia, dokonywać płatności, ustalać terminy dostaw, wybierać te posiłki, które lubisz oraz oceniać menu.

Co się stanie gdy nie wybiorę menu?

Gdy nie wybierzesz konkretnych dań, otrzymasz posiłki zgodnie z wybranym wariantem domyślnym. 

Czy mogę zmienić miejsce dostawy ?

Oczywiście, pod warunkiem, że adres znajduje się w naszym obszarze dostawy. Adres dostawy możesz zmienić najpóźniej jeden dzień roboczy wcześniej do godziny 11:00. Zamówienia na sobotę i niedzielę realizowane są w sobotę. W związku z tym zmianę na te dni można zgłosić do piątku do godziny 11:00. Pamiętaj, że do zmiany adresu potrzebne są pełne dane oraz sposób i godzina dostawy zgodnie z regulaminem podanym na stronie ntfy.pl.

Na ile dni mogę zamówić dietę ?

Dajemy Ci całkowita dowolność. Pamiętaj jednak, że im więcej dni zamówisz, tym niższa cena za zestaw dzienny. Sam decydujesz, w jakie dni będziemy dostarczać dla Ciebie dietę, czy tylko w dni robocze, czy także w weekendy. Wystarczy zaznaczyć to składając zamówinie.

Czy mogę zawiesić dostawę diety, a następnie ją wznowić ?

Tak, zachęcamy do zmiany terminu poprzez swoje konto online. Możesz rozmyślić się z dostawy na dany dzień najpóźniej dzień przed planowaną dostawą do godziny 10.00 . Wystarczy przenieść dzień w swoim kalendarzu online na nowy wybrany termin. Zestaw możesz przenieść na wiele dni do przodu. Nie musi to być akurat dzień kończący catering. Dlatego delegacja lub urlop nie stanowią przeszkody.

Na jakim obszarze działa catering dietetyczny NICE TO FIT YOU?

Catering dietetyczny NTFY dostarczamy na terenie następujących miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Toruń, Bydgoszcz.

W jaki sposób dostarczane są diety NICE TO FIT YOU?

Diety dostarczane są w zgrzanych pojemnikach zapakowanych razem w torbę. W razie deszczu zamówienie pakowane jest w dodatkową torbę foliową.

W jakich godzinach realizowane są dostawy ?

Dostawy są realizowane w godzinach 3:00-10:00 rano. W przypadku dostaw do Poznania  i Trójmiasta, prosimy o wskazanie konkretnej lokalizacji, aby przedstawić w jakich godzinach kierowca jest w tej okolicy.

Można wybrać 2 godzinny przedział dostawą do rąk własnych. Duga możliwością jest podanie kodu do domofonu i dostawa do wybranej godziny lub zostawienie paczki na recepcji, czy przewieszenie przez ogrodzenie.

Szczegóły dostaw ustalane są telefonicznie po złożeniu i opłaceniu zamówienia. Kolejne zamówienia aktywowane są automatycznie. Zmiany adresu można dokonać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy zgodnie z ramami czasowymi określonymi w regulaminie. 

FAQ - Dieta

Ile posiłków otrzymam ?

Zalecamy spożycie 5 posiłków dziennie w odstępach 3-4 godzinnych. Jednak u nas to Ty decydujesz, ile posiłków chcesz otrzymać. Wyboru możesz dokonać podczas składania zamówienia.

Dla kogo jest dieta NICE TO FIT YOU?

Jeśli jesteś osobą, która chce schudnąć lub zdrowo się odżywiać, by Twój organizm lepiej funkcjonował, nasze diety są dla Ciebie.

Jaką kaloryczność wybrać ?

To ile kalorii należy spożywać zależy m.in. od płci, wieku, masy ciała, wzrostu i aktywności fizycznej. Skontaktuj się z naszym dietetykiem na chacie, a pomoże Ci on w doborze diety odpowiedniej dla Ciebie.

Ile kg i w jakim czasie stracę stosując dietę NICE TO FIT YOU?

By ustrzec się efektu jojo należy chudnąć 0,5 – 1,5 kg tygodniowo. Pamiętaj o spożywaniu odpowiedniej ilości płynów w ciągu dnia.  Dobre nawodnienie znacznie poprawi Twoje samopoczucie i pomoże w osiągnięciu postawionego celu.

Czy mogę odgrzewać jedzenie w mikrofalówce ?

Po usunięciu folii, posiłki w czarnych pojemnikach można odgrzewać w mikrofalówce. Należy zwracać uwagę na informację na opakowaniu czy dany posiłek należy odgrzewać, czy zalecamy jego spożycie na zimno.

Ciasteczka to jedyna niedietetyczna rzecz u nas. Korzystamy z nich w celu świadczenia usług. Zmiana ustawień plików cookie jest możliwa w każdym momencie.