Dlaczego my?

Nice To Fit You to przede wszystkim ludzie. Ekipa kucharzy, dietetyczek, dostawców, pracowników produkcji czy biurowych codziennie pracuje na wspólny cel – pudełko wypełnione smakiem, przyjemną obsługę i partnerską komunikację. Nie akceptujemy półśrodków i drogi na skróty, bo to, na czym nam zależy, to efekt WOW. I całe szczęście, że nasze starania nie idą na marne. Wiemy to, ponieważ bacznie śledzimy opinie naszych Konsumentów.

U nas to Ty jesteś w centrum zainteresowania. Dlatego zawsze masz wybór! Codziennie przebieraj nawet w obrębie 45 propozycji dań.
Z nami możesz także elastycznie zarządzać swoim planem posiłków, terminami dostaw i dowolnie modyfikować menu. Po swojemu. Robimy wszystko, by dotrzymać Ci tempa i zaskakiwać nie tylko smakiem, ale i formą podania. Korzystaj z tego. Śmiało!

1

Elastyczność

Każdy lubi mieć coś do powiedzenia. Ty nam mówisz, czego potrzebujesz. My to realizujemy i dowozimy! Masz wpływ na menu, liczbę kalorii i posiłków oraz sposób płatności. Elastyczność rozumiemy bardzo dosłownie.

2

Różnorodność

Zawsze dbamy o to, żeby uwzględniać różne gusta i potrzeby. Różnorodność daje Ci wybór i możliwość poznawania tego, co nieznane. Drzemie w Tobie kulinarny odkrywca? Z nami zapomnisz o nudzie podczas jedzenia!

3

Lokalność

Za jakością i smakiem naszych posiłków stoją świeże produkty, dostarczane przez lokalnych, wyselekcjonowanych dostawców. Nie jest nam obojętne, z czego powstają dania, które potem trafiają na Twój talerz.

Pierwsza dieta z wyborem menu…

… na rynku. Z doświadczenia wiemy, że ludzkie potrzeby bywają zupełnie różne. A najlepsze rezultaty i satysfakcję osiąga się przy idealnym dopasowaniu. Dlatego właśnie z nami, Twoja codzienna dieta jest dokładnie taka, jaką lubisz. W Nice To Fit You masz do wyboru 11 diet w wygodnych pakietach. Przebieraj codziennie nawet z 45 dań! Elastyczność ponad wszystko!

Ty wybierasz. My gotujemy.

Zamów jeden z naszych trzech pakietów, a dostaniesz dostęp do osobistego panelu, w którym wybierzesz plan żywieniowy oraz liczbę dań dziennie. Posiłkuj się apetycznymi zdjęciami potraw, dokładnym opisem i składem oraz opiniami innych Klientów.

Wybieraj świadomie, wybieraj wygodnie.

Słuchamy Was!

A co więcej – wyciągamy wnioski. Jeżeli jakieś dania smakują Wam bardziej, a inne mniej, dajcie znać w aplikacji mobilnej. Posiłki z najwyższą oceną częściej pojawiają się w menu. A przecież o to tutaj chodzi, żeby trafiać w Wasz gust.

Lubimy zaskakiwać

U nas nie ma nudy! Stawiamy na lokalność i technologiczność. W każdym tygodniu do menu trafiają zaskakujące nowości… i nie zamierzamy przestać zaskakiwać!

100% elastyczności, zero zobowiązań

W pełni konfiguruj rezerwację diety. W Nice To Fit You masz wpływ m.in. na ilość dni zamówienia, liczbę posiłków i ich kaloryczność, szerokość codziennego wyboru menu, czy domyślny plan dietetyczny. Brzmi wygodnie? Smacznego!

Rozpocznij nowe zamówienie

Kliknij opcję Nowe zamówienie i rozpocznij swoją drogę do pysznej diety. Dzięki aplikacji mobilnej krok po kroku przejdziesz wygodnie przez wszystkie etapy zamówienia. Głodny wrażeń?

Wybierz dzienną kaloryczność (kcal)

Ile kilokalorii chcesz zjadać? Jeżeli nie masz pewności – możesz skorzystać z naszego wygodnego kalkulatora lub skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej.

Zdecyduj ile posiłków chcesz jeść

Lubisz obfite śniadania a wolisz mniejsze kolacje? Lub może chcesz jeść wspólne posiłki z rodziną lub znajomymi. W opcji Flexi, wybieraj dowolną liczbę posiłków o dowolnej kaloryczności. I dopasuj dietę do siebie. Tak jak lubisz!

Wskaż pakiet szerokości wyboru

Największy wybór na rynku! Codziennie możesz komponować swoje menu z 10, 20, 40, a nawet 45 propozycji dań! Poczuj się jak w najlepszej restauracji.

Zaznacz domyślną dietę

Jeżeli nie zdecydujesz się na zmianę posiłków – to właśnie z tego jadłospisu zostaną dla Ciebie zapakowane potrawy, które w torbie Nice To Fit You trafią wprost pod Twoje drzwi.

Sfinalizuj zamówienie

Jeszcze tylko jeden krok! Sprawdź czy zgadza się Twoje zamówienie. Wybierz adres dostawy i przejdź do opcji rezerwacji i płatności. A potem smakuj i oceniaj!

Za co kochasz Nice To Fit You?

Certyfikaty

V-Label & Viva to najważniejsze certyfikaty na rynku wegańskim

@oolga.nowicka

Flexi

Personalizuj każdy dzień diety pod swój plan dnia. Jesz co chcesz!

@mrfit_trener

Nowoczesna aplikacja

Spontaniczne przekładanie terminów i adresów dostaw

@lenkakliment

Wybór menu

Codziennie 45 różnorodnych propozycji dań w menu

@borowiakagata

Sprawdź co pokochali nasi Ambasadorzy!

Agnieszka

Agnieszka

Dzień z Nice To Fit You to jakby każdy posiłek jeść w innej, dobrej restauracji, z której kelner przyjeżdża pod…

Digital Marketer

Monika

Monika

NTFY to dla mnie idealny catering dzięki opcji wyboru dań na każdy z posiłków. Testowałam wcześniej innych dostawców i niestety…

Pracownik biurowy

Tomasz

Tomasz

Dzięki NTFY otrzymuję zdrowe i bardzo smaczne posiłki, których przygotowanie zajęłoby mi dużo cennego czasu – zachowuję go na treningi,…

Lekarz

Coś poszło nie tak? Napisz do nas!

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.