Dlaczego my?

Nice To Fit You to przede wszystkim ludzie. Ekipa kucharzy, dietetyczek, dostawców, pracowników produkcji czy biurowych codziennie pracuje na wspólny cel – pudełko wypełnione smakiem, przyjemną obsługę i partnerską komunikację. Nie akceptujemy półśrodków i drogi na skróty, bo to, na czym nam zależy, to efekt WOW. I całe szczęście, że nasze starania nie idą na marne. Wiemy to, ponieważ bacznie śledzimy opinie naszych Konsumentów.

U nas to Ty jesteś w centrum zainteresowania. Dlatego zawsze masz wybór! Codziennie przebieraj nawet w obrębie 35 propozycji dań. Z nami możesz także elastycznie zarządzać swoim planem posiłków, terminami dostaw i dowolnie modyfikować menu. Po swojemu. Robimy wszystko, by dotrzymać Ci tempa i zaskakiwać nie tylko smakiem, ale i formą podania. Korzystaj z tego. Śmiało!

1

Elastyczność

Każdy lubi mieć coś do powiedzenia. Ty nam mówisz, czego potrzebujesz. My to realizujemy i dowozimy! Masz wpływ na menu, liczbę kalorii i posiłków oraz sposób płatności. Elastyczność rozumiemy bardzo dosłownie.

2

Różnorodność

Zawsze dbamy o to, żeby uwzględniać różne gusta i potrzeby. Różnorodność daje Ci wybór i możliwość poznawania tego, co nieznane. Drzemie w Tobie kulinarny odkrywca? Z nami zapomnisz o nudzie podczas jedzenia!

3

Lokalność

Za jakością i smakiem naszych posiłków stoją świeże produkty, dostarczane przez lokalnych, wyselekcjonowanych dostawców. Nie jest nam obojętne, z czego powstają dania, które potem trafiają na Twój talerz.

Pierwsza dieta z wyborem menu…

… na rynku. Z doświadczenia wiemy, że ludzkie potrzeby bywają zupełnie różne. A najlepsze rezultaty i satysfakcję osiąga się przy idealnym dopasowaniu. Dlatego właśnie z nami, Twoja codzienna dieta jest dokładnie taka, jaką lubisz. W Nice To Fit You masz do wyboru 7 diet w wygodnych pakietach. Przebieraj codziennie nawet z 35 dań! Elastyczność ponad wszystko!

Ty wybierasz. My gotujemy.

Zamów jeden z naszych trzech pakietów, a dostaniesz dostęp do osobistego panelu, w którym wybierzesz plan żywieniowy oraz liczbę dań dziennie. Posiłkuj się apetycznymi zdjęciami potraw, dokładnym opisem i składem oraz opiniami innych Klientów.
Wybieraj świadomie, wybieraj wygodnie.

catering pudełkowy z wyborem menu

Słuchamy Was!

A co więcej – wyciągamy wnioski. Jeżeli jakieś dania smakują Wam bardziej, a inne mniej, dajcie znać w aplikacji mobilnej. Posiłki z najwyższą oceną częściej pojawiają się w menu. A przecież o to tutaj chodzi, żeby trafiać w Wasz gust.

Lubimy zaskakiwać

U nas nie ma nudy! Stawiamy na lokalność i technologiczność. W każdym tygodniu do menu trafiają zaskakujące nowości… i nie zamierzamy przestać zaskakiwać!

Aplikacja mobilna

  1. Zawsze pod ręką
  2. Wybór menu
  3. Ocenianie posiłków

Dzięki naszej aplikacji mobilnej skomponujesz swoje codziennie menu nawet z 35 dań. I to na skinienie palca! Na podstawie składów, zdjęć i ocen innych Klientów swobodnie wybierzesz posiłki, które celnie trafią w Twoje smaki. A na dokładkę w łatwy sposób przełożysz dostawę, kiedy coś Ci niespodziewanie wypadnie.

Dopasowane do Twoich potrzeb. Zamawiaj tyle kalorii i posiłków, ile potrzebujesz. Modyfikuj plan diety w zależności od sytuacji. Jedz 5 posiłków dziennie lub tyle, na ile masz ochotę. Ty decydujesz, my gotujemy!

Oceniaj posiłki i zdobywaj punkty! Każdy oceniony dzień to dla Ciebie 1 pkt w skarbonce, który przy następnej wybranej diecie obniży wartość Twojego zamówienia.

Pobierz naszą aplikację

NTFY.pl- Pobierz z Apple Store NTFY.pl- Pobierz z Google Play

Opinie naszych klientów,
smacznego!

Agnieszka

Agnieszka

Dzień z Nice To Fit You to jakby każdy posiłek jeść w innej, dobrej restauracji, z której kelner przyjeżdża pod…

Digital Marketer

Monika

Monika

NTFY to dla mnie idealny catering dzięki opcji wyboru dań na każdy z posiłków. Testowałam wcześniej innych dostawców i niestety…

Pracownik biurowy

Tomasz

Tomasz

Dzięki NTFY otrzymuję zdrowe i bardzo smaczne posiłki, których przygotowanie zajęłoby mi dużo cennego czasu – zachowuję go na treningi,…

Lekarz

Chcesz się wyświetlić w takim okienku? Jesteś naszym Klientem?

O nas - NTFY.pl
Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google