Kontakt
z Nice To Fit You

Shadow Path Shadow

Oferty
pracy w NTFY

Path Path
Specjalista ds. zakupów z doświadczeniem w imporcie warzyw i owoców
Ożarów Mazowiecki
Zobacz
Młodszy Specjalista ds. jakości i bezpieczeństwa żywności
Warszawa
Zobacz
Graphic Designer
Warszawa
Zobacz
Programista Flutter
Warszawa
Zobacz
Specjalista ds. obsługi klienta
Warszawa
Zobacz
Lider zmiany – magazyn
Warszawa
Zobacz

Jak możemy Ci
pomóc?

Czy dieta ProActive to dalej dieta o obniżonej zawartości węglowodanów, a jednocześnie o podwyższonej ilości białka oraz tłuszczów, (dieta białkowo – tłuszczowa)?

Dokładnie tak. W Diecie ProActive nie zmieniło się nic względem jej starych właściwości oraz przeznaczenia. Zmieniła się tylko nazwa.

W jakich godzinach realizowane są dostawy?

Dostawy są realizowane od późnych godzin nocnych do rana, najpóźniej do 10:00 rano. Aby dostawa przebiegła sprawnie, bez problemu możesz przekazać naszemu dostawcy kod do domofonu.

Szczegóły dostaw ustalane są telefonicznie lub mailowo po złożeniu i opłaceniu pierwszego zamówienia. Kolejne zamówienia aktywowane są automatycznie. Zmiany adresu można dokonać poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym Biurem Obsługi Klienta.

W jaki sposób dostarczane są diety NICE TO FIT YOU?

Diety dostarczane są w zgrzanych pojemnikach zapakowanych razem w papierową torbę. W razie deszczu zamówienie pakowane jest w dodatkową torbę foliową.

Czy dieta ProActive to dieta o obniżonej zawartości węglowodanów, a jednocześnie o podwyższonej ilości białka oraz tłuszczów, (dieta białkowo – tłuszczowa)?

Dokładnie tak. W Diecie ProActive nie zmieniło się nic względem jej starych właściwości oraz przeznaczenia. Dalej jest dietą niskowęglowodanową, białkowo – tłuszczową. Zmieniła się tylko nazwa.

Na jakim obszarze działa catering dietetyczny NICE TO FIT YOU?

Stale poszerzamy zasięg naszych dostaw o nowe miasta i ich okolice. Aby sprawdzić, czy dostarczamy pod Twój adres wystarczy wejść na stronę www.ntfy.pl/gdzie-jestesmy i wpisać interesujący Cię adres!

Bezpłatna
konsultacja dietetyczna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a my skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia bezpłatnej konsultacji dietetycznej.

Like

Twoja prośba została wysłana! Skontaktujemy się z Tobą wkrótce.

lightbulb

“ Czy wiesz że…

…zgodnie z zasadą zdrowego odżywiania 80% posiłków jakie spożywamy powinna być korzystna dla naszego zdrowia, natomiast 20% może pochodzić z produktów powszechnie uznawanych za mniej zdrowe, ale sprawiające nam przyjemność.

Ania
Magister dietetyki
lightbulb

“ Czy wiesz że…

…jeżeli nie będziesz sypiał odpowiednią ilość godzin to może to być przyczyną trudności z redukcją masy ciała?

Ania
Magister dietetyki
lightbulb

“ Czy wiesz że…

…nie ma produktów zakazanych? Mam świetną wiadomość – można jeść chleb, czekoladę i banany. Zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania wszystko jest kwestią ilości. Nie tyjemy od produktów, tylko od nadmiaru kalorii.

Ania
Magister dietetyki
Konsultacja dietetyczna

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: