Nieograniczona wolność wyboru dla ciebie i bliskich

Z zamawiasz danie jak w restauracji!

Korzystaj z funkcji w aplikacji mobilnej Nice To Fit You. Zamawiaj dowolne dania ze wszystkich 7 diet. Do wyboru aż 57 różnych dań!

Nowość w
– jakościowe posiłki Keto

Pobierz aplikację mobilną

Dieta, z którą
wszystko można!

Wybierz wygodę i smakuj na swoich zasadach

Poczuj się jak
w zdrowej restauracji

Zamawiaj konkretne dania , na kiedy tylko chcesz

Planuj swoje menu na 10 dni wprzód

Wybieraj menu jak w restauracji

Dieta z wybranych posiłków na wybrane okazje

Dopasuj do swojego stylu i trybu życia.

Sam ustalaj liczbę
i kaloryczność dań

Zamawiaj spersonalizowaną dietę na każdy dzień

Zaplanuj nawet na 100 dni do przodu!

Wybór menu nawet 35 dań codziennie!

Plan dietetyczny na cały dzień dla Ciebie i bliskich

Dopasuj ilość posiłków i kaloryczność do potrzeb, bez limitów.

SELECT, to idealna opcja dla osób poszukujących wygody na zdrowych zasadach

Wyobraź sobie, że jesteś w ulubionej restauracji i wybierasz z menu dokładnie to, na co masz ochotę. A teraz dodaj do tego całe morze możliwości, jakie daje Ci Nice To Fit You. To jest właśnie Select – innowacyjna ścieżka zamawiania, w której wybierasz konkretne dania na wybrane przez siebie dni, dla dowolnej liczby osób. Do tego masz pewność, że za każdym razem otrzymujesz zdrowe, perfekcyjnie zbilansowane posiłki.

100% elastyczności, zero zobowiązań

W pełni konfiguruj rezerwację diety. W Nice To Fit You masz wpływ m.in. na ilość dni zamówienia, liczbę posiłków i ich kaloryczność, szerokość codziennego wyboru menu, czy domyślny plan dietetyczny. Brzmi wygodnie? Smacznego!

Rozpocznij nowe zamówienie

Kliknij opcję Nowe zamówienie i rozpocznij swoją drogę do pysznej diety. Dzięki aplikacji mobilnej krok po kroku przejdziesz wygodnie przez wszystkie etapy zamówienia. Głodny wrażeń?

Wybierz dzienną kaloryczność (kcal)

Ile kilokalorii chcesz zjadać? Jeżeli nie masz pewności – możesz skorzystać z naszego wygodnego kalkulatora lub skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej.

Zdecyduj ile posiłków chcesz jeść

Lubisz obfite śniadania a wolisz mniejsze kolacje? Lub może chcesz jeść wspólne posiłki z rodziną lub znajomymi. W opcji Flexi, wybieraj dowolną liczbę posiłków o dowolnej kaloryczności. I dopasuj dietę do siebie. Tak jak lubisz!

Wskaż pakiet szerokości wyboru

Największy wybór na rynku! Codziennie możesz komponować swoje menu z 20, 30, a nawet 35 propozycji dań! Poczuj się jak w najlepszej restauracji.

Zaznacz domyślną dietę

Jeżeli nie zdecydujesz się na zmianę posiłków – to właśnie z tego jadłospisu zostaną dla Ciebie zapakowane potrawy, które w torbie Nice To Fit You trafią wprost pod Twoje drzwi.

Sfinalizuj zamówienie

Jeszcze tylko jeden krok! Sprawdź czy zgadza się Twoje zamówienie. Wybierz adres dostawy i przejdź do opcji rezerwacji i płatności. A potem smakuj i oceniaj!

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 • Czym dokładnie jest funkcja SELECT?

  NTFY SELECT jest to ścieżka składania zamówień poszczególnych dań na wybrane okazje, dostępna jedynie w aplikacji mobilnej. Można dzięki niej dobrać dokładnie takie dania, w takim rozmiarze i ilości na jakie ma się ochotę. Można dopasować je do swojego planu treningowego lub dietetycznego. Ty wybierasz, my gotujemy! 

 • Jaka jest różnica pomiędzy SELECT a FLEXI?

  • FLEXI jest spersonalizowaną ścieżką zamawiania codziennej, całej diety dla 1+  osoby. Widok wyboru menu dostępny jest dopiero po złożeniu zamówienia. Dostępne w aplikacji mobilnej oraz na stronie internetowej.
  • SELECT jest ścieżką zamawiania poszczególnych dań. Widok wyboru menu dostępny jest od razu podczas składania zamówienia. Dostępne jedynie w aplikacji mobilnej NTFY.
 • Jak skorzystać ze ścieżki zamówień SELECT?

  Podczas składania zamówienia należy wybrać opcję SELECT w aplikacji mobilnej. 

 • Czy zamawiając z SELECT mam dostęp do wyboru menu?

  Oczywiście. Wybór menu jest u nas w cenie, i dostępny w każdej formie złożonego zamówienia – zarówno w COMFORT, FLEXI jak i SELECT.

 • Czy mogę korzystać jednocześnie (na jednym koncie) z Flexi / Comfort i Select?

  Jak najbardziej. Nie ma ograniczeń dotyczących złożonych zamówień. Na jednym koncie, w aplikacji mobilnej można zmieniać profile użytkowników i składać różne zamówienia. Nie zmieniając profili również można zamówić kilka diet w dowolnych konfiguracjach –  COMFORT, FLEXI jak i SELECT.

 • Czy jak zamawiam SELECT to otrzymam posiłki tego samego dnia?

  Nie. Zamówienia składamy jak w przypadku diet min 2 dni wcześniej.

 • Czy mogę ułożyć swoją dietę w SELECT?

  Jak najbardziej! Możesz dopasować posiłki do swojego planu dietetycznego lub treningowego. W przyszłości będzie można również dopasować posiłki pod konkretną kaloryczność oraz bilans makroskładników.

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.