Białystok: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Jeżeli myślisz o zdrowej i zbilansowanej diecie, ale nie masz czasu lub ochoty na gotowanie to mamy catering dietetyczny, który dostarczamy w Białymstoku, idealnie dopasowany do Ciebie! Chcesz zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze? Może chciałbyś zbudować masę mięśniową, albo schudnąć? Katering dietetyczny z możliwością personalizacji menu od NTFY to 80% sukcesu! Dowóz posiłków na terenie całego Białegostoku i okolic, twoje zamówienie dostarczymy dokładnie tam, gdzie zechcesz.

Codziennie wiele osób pracuje z uśmiechem na twarzy, aby posiłki od Nice to Fit You były smaczne, świeże i idealnie, indywidualnie zbilansowane. Zawsze wybieramy najlepszych, lokalnych dostawców oraz kładziemy nacisk na najświeższe produkty sezonowe. Sztab dietetyków zatrudnionych przez NTFY codziennie, według swojej najlepszej wiedzy układa jadłospis w oparciu o liczbę kalorii, bilansu makro i mikro składników. Dodatkowym wyzwaniem, ale i przyjemnością jest wychodzenie poza sztywne ramy smakowe oraz dopasowanie diety pudełkowej pod indywidualne gusta i smaki  każdego z klientów. Białystok, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Białystok: dieta pudełkowa

W Nice To Fit You masz możliwość personalizacji diety pudełkowej na każdy dzień tygodnia. Możesz codziennie jeść co innego wybierając spośród 20, 30 lub 35 potraw każdego dnia, w zależności od wykupionego pakietu. Mamy aż 7 diet! Jeżeli lubisz trzymać sprawy prosto to zaznaczasz nam swoje preferencje i gusta, a z resztą zdajesz się na naszych dietetyków i kucharzy. Codziennie dostajesz listę proponowanych posiłków diety w Białymstoku i możesz wybierać to na co masz ochotę.

W ramach diety pudełkowej możesz określić:

  • Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne (mamy łatwy w obsłudze kalkulator kalorii);
  • Ilość posiłków w ciągu dnia (7, 5, 3? Standardowo zalecamy 5, ale to Ty wybierasz!);
  • Podstawowy wariant diety (dieta pudełkowa bez mięsa, bezglutenowa, klasyczna, a może chcesz trzymać węglowodany nisko?).

Zarządzaj kateringiem dietetycznym w Białymstoku poprzez parę kliknięć w naszej aplikacji mobilnej NTFY. Wszystko odbywa się intuicyjnie, szybko i łatwo. Bądź FIT!

dieta pudełkowa

Białystok catering dietetyczny – masz wybór!

Nie myśl schematami. Dieta (Białystok) Nice To Fit You to nie tylko sportowcy, influencerzy czy osoby dbające o linię. Jedzenie jest przygodą, więc jeżeli chcesz spróbować nowych smaków lub rozpocząć nowy etap w życiu, teraz masz okazję! Catering dietetyczny jest nie tylko już zdrowy, w NTFY jest również smaczny, zróżnicowany i przede wszystkim wygodny!

Dieta pudełkowa Białystok

Catering dietetyczny w Białymstoku

Kurierzy dietetyczni to ranne ptaszki. Dowożą posiłki na cały dzień do godziny 10:00. Nasi klienci, mieszkają w różnych częściach Białegostoku. Przy składaniu zamówienia, po podaniu dokładnego adresu dostawy dostaniesz informację w jakich godzinach dieto-wozy będą w Twojej okolicy.

Dietę pudełkową przywieziemy pod drzwi Twojego mieszkania. Jeżeli mieszkasz na zamkniętym osiedlu, podaj nam swój kod do bramy i ciesz się codziennie pysznym, gotowym śniadaniem czekającym na zjedzenie. Katering dietetyczny (Białystok) dostarczymy też do Twojej pracy, jeśli będziesz mieć takie życzenie – to również popularny adres dostawy wybierany przez naszych klientów.

Chcesz zmienić adres dostawy diety pudełkowej w Białymstoku? Za pośrednictwem naszego biura obsługi klienta Nice To Fit You możesz dokonać zmian dzień wcześniej do godziny 14.00. Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: