Białystok: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa)

Jeżeli myślisz o zdrowej i zbilansowanej diecie, ale nie masz czasu lub ochoty na gotowanie to mamy catering dietetyczny, który dostarczamy w Białymstoku, idealnie dopasowany do Ciebie! Chcesz zmienić nawyki żywieniowe na zdrowsze? Może chciałbyś zbudować masę mięśniową, albo schudnąć? Katering dietetyczny z możliwością personalizacji menu od NTFY to 80% sukcesu! Dowóz posiłków na terenie całego Białegostoku i okolic, twoje zamówienie dostarczymy dokładnie tam, gdzie zechcesz.

Codziennie wiele osób pracuje z uśmiechem na twarzy, aby posiłki od Nice to Fit You były smaczne, świeże i idealnie, indywidualnie zbilansowane. Zawsze wybieramy najlepszych, lokalnych dostawców oraz kładziemy nacisk na najświeższe produkty sezonowe. Sztab dietetyków zatrudnionych przez NTFY codziennie, według swojej najlepszej wiedzy układa jadłospis w oparciu o liczbę kalorii, bilansu makro i mikro składników. Dodatkowym wyzwaniem, ale i przyjemnością jest wychodzenie poza sztywne ramy smakowe oraz dopasowanie diety pudełkowej pod indywidualne gusta i smaki  każdego z klientów. Białystok, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1300 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Białystok: dieta pudełkowa

W Nice To Fit You masz możliwość personalizacji diety pudełkowej na każdy dzień tygodnia. Możesz codziennie jeść co innego wybierając spośród 20, 30 lub 35 potraw każdego dnia, w zależności od wykupionego pakietu. Mamy aż 7 diet! Jeżeli lubisz trzymać sprawy prosto to zaznaczasz nam swoje preferencje i gusta, a z resztą zdajesz się na naszych dietetyków i kucharzy. Codziennie dostajesz listę proponowanych posiłków diety w Białymstoku i możesz wybierać to na co masz ochotę.

W ramach diety pudełkowej możesz określić:

  • Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne (mamy łatwy w obsłudze kalkulator kalorii);
  • Ilość posiłków w ciągu dnia (7, 5, 3? Standardowo zalecamy 5, ale to Ty wybierasz!);
  • Podstawowy wariant diety (dieta pudełkowa bez mięsa, bezglutenowa, klasyczna, a może chcesz trzymać węglowodany nisko?).

Zarządzaj kateringiem dietetycznym w Białymstoku poprzez parę kliknięć w naszej aplikacji mobilnej NTFY. Wszystko odbywa się intuicyjnie, szybko i łatwo. Bądź FIT!

dieta pudełkowa

Białystok catering dietetyczny – masz wybór!

Nie myśl schematami. Dieta (Białystok) Nice To Fit You to nie tylko sportowcy, influencerzy czy osoby dbające o linię. Jedzenie jest przygodą, więc jeżeli chcesz spróbować nowych smaków lub rozpocząć nowy etap w życiu, teraz masz okazję! Catering dietetyczny jest nie tylko już zdrowy, w NTFY jest również smaczny, zróżnicowany i przede wszystkim wygodny!

Dieta pudełkowa Białystok

Catering dietetyczny w Białymstoku

Kurierzy dietetyczni to ranne ptaszki. Dowożą posiłki na cały dzień do godziny 10:00. Nasi klienci, mieszkają w różnych częściach Białegostoku. Przy składaniu zamówienia, po podaniu dokładnego adresu dostawy dostaniesz informację w jakich godzinach dieto-wozy będą w Twojej okolicy.

Dietę pudełkową przywieziemy pod drzwi Twojego mieszkania. Jeżeli mieszkasz na zamkniętym osiedlu, podaj nam swój kod do bramy i ciesz się codziennie pysznym, gotowym śniadaniem czekającym na zjedzenie. Katering dietetyczny (Białystok) dostarczymy też do Twojej pracy, jeśli będziesz mieć takie życzenie – to również popularny adres dostawy wybierany przez naszych klientów.

Chcesz zmienić adres dostawy diety pudełkowej w Białymstoku? Za pośrednictwem naszego biura obsługi klienta Nice To Fit You możesz dokonać zmian dzień wcześniej do godziny 14.00. Nice To Fit You!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google