Brzesko: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Śniadanie wegańskie, kolacja bez laktozy a obiad mięsny z diety białkowo-tłuszczowej? Codziennie komponuj swoje posiłki spośród 10, 20, 40, a nawet 45 dań! Najlepsza dieta to taka, w której masz wybór i którą jesteś w stanie pokochać. Prawdziwie. W Nice To Fit You możesz nie tylko wygodnie zarządzać liczbą posiłków, ale także mieć całkowity wpływ na swoje menu. Możesz dowolnie miksować jadłospisy. W końcu wiesz najlepiej, na co masz dziś największą ochotę! Sprawdź nasz catering ntfy i uwierz, że ograniczenie kalorii nie musi oznaczać ograniczania smaku oraz nudy w żywieniu!

Żyj pełną piersią! Oszczędzaj nawet 8 godzin tygodniowo na zakupach, gotowaniu i zmywaniu! Wybierając dietę pudełkową od Nice To Fit You, masz 100% pewność, że każdego dnia pod swoimi drzwiami znajdziesz zestaw posiłków, które lubisz najbardziej. Codziennie nasi Kucharze, Dietetyczki oraz Dostawcy, dwoją się i troją, aby zaplanować, przygotować i dostarczyć – niezawodnie na czas – apetyczne, odpowiednio zbilansowane i zdrowe posiłki na cały dzień. Na co przeznaczysz zaoszczędzone godziny? Brzesko, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Brzesko

W 4 pakietach umieściliśmy dla Ciebie 11 zróżnicowanych i ciekawych wariantów diet. Brzesko, nasze zróżnicowane diety pudełkowe odpowiadają na różne potrzeby! Posiadamy catering wegański, catering bez laktozy, catering wegetariański, catering #Less Gluten oraz catering sport. Catering foodie też się znajdzie!

Jeżeli nie dokonasz wyboru i nie wskażesz alternatywnych dań, dostarczymy Ci posiłki zgodne z Twoim domyślnym wariantem diety. Ale możesz wymieniać dania w obrębie danego posiłku – śniadania, obiadu, kolacji itd. Wielkość codziennego wyboru zależy od pakietu:

  • Basic 20: wybieraj spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
  • Plus 35: większy wybór, 40 dań z 7 diet
  • Super 45: największy wybór, 45 dań z 11 diet.

To od Ciebie zależy, co ostatecznie trafi na Twój stół. My natomiast zrobimy wszystko, by wybrane dania były smaczne i odpowiednio zbilansowane.

dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Brzesko

Brzesko! Nasza dieta z wyborem wyróżnia się nie tylko indywidualnym, elastycznym podejściem do każdego klienta, ale również restauracyjną – najwyższą – 100% jakością Nice To Fit You oraz domowym smakiem. Współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi lokalnymi dostawcami, a nasze dietetyczki planują jadłospis z uwzględnieniem zarówno kaloryczności, jak i ogólnego bilansu makroskładników oraz zawartości błonnika. Wierzymy, że dieta pudełkowa może być zdrowa i smaczna jedynie wtedy, gdy dania są przygotowywane z najświeższych, sezonowych składników.

Jak zamówić nasz catering z wyborem?

  • Określ kaloryczność diety (kalkulator kalorii)
  • Wybierz pakiet szerokości wyboru
  • Wskaż swój domyślny wariant diety

Pozostało już tylko podać adres i opłacić swoją rezerwację. W panelu Klienta oraz wygodnej aplikacji mobilnej możesz łatwo zarządzać kalendarzem dostaw oraz oceniać zjedzone smaki, za co otrzymujesz rabaty! Dodatkowo – wyboru menu dokonujesz na podstawie apetycznych zdjęć poszczególnych dań.

Dieta pudełkowa Brzesko

Catering Brzesko

Bezkontaktowa i bezpieczna dostawa. Możesz zamówić swoje posiłki do domu, do biura lub tam, gdzie jest Ci najwygodniej. Wiemy, że tempo Twojego życia bywa naprawdę szybkie, dlatego staramy się dopasować do jego rytmu. Nasi dostawcy rozwożą catering dietetyczny już od wczesnych godzin porannych i docierają nawet do najdalszych części miasta. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej po prostu skontaktuj się z naszym biurem obsługi! Większość operacji na diecie wykonasz w naszej prostej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: