Więcej niż catering dietetyczny, Chorzów

Śniadanie bez laktozy, obiad wegański a kolacja mięsna? W Nice To Fit You możesz wszystko, ale niczego nie musisz. Komponuj codziennie swoje posiłki z 20, 30, a nawet 35 dań! Jedz ile chcesz i co chcesz – Ty wybierasz. Miksuj dowolnie różne dostępne diety. Ty wiesz najlepiej, na co masz dzisiaj największą ochotę! Zamów nasz catering i zobacz, że zdrowe i lekkie jedzenie nie musi oznaczać niesmacznej nudy w żywieniu!

Na co przeznaczysz zaoszczędzone godziny? Na rodzinę, pasję czy znajomych? Odzyskaj czas i wolność – oszczędzaj nawet 8 godzin w tygodniu. Wybierając dietę pudełkową z wyborem menu od Nice To Fit You, masz 100% gwarancję, że każdego dnia pod drzwiami znajdziesz zestaw wybranych posiłków, które smakują Ci najbardziej. To na co masz dziś ochotę?

Więcej niż catering dietetyczny. Chorzów, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Chorzów

W 3 pakietach spakowaliśmy 7 przepysznych i zbilansowanych diet. Posiadamy catering wegański, catering bez laktozy, catering wegetariański, catering mniej glutenu oraz catering sport. Catering foodie też się znajdzie! Zadomowią się u nas nie tylko osoby, które chcą schudnąć. Możesz wymieniać dania w obrębie danego posiłku np. śniadania, obiadu, kolacji. Możesz też zamówić np. catering 3 posiłki dziennie.

Wielkość wyboru zależy od pakietu. Jeśli nie dokonasz zmian w menu, otrzymasz posiłki zgodne z domyślnym wariantem diety. Możesz wybrać ilość propozycji na każdy z 5 posiłków:

  • Basic 20: wybór spośród 20 dań z 4 diet
  • Plus 30: większy wybór, 30 dań z 6 diet
  • Super 35: największy wybór, 35 dań z 7 diet

Nasze diety w pudełku to: Daily, Classic, 100% Vegan, Veggy, Light LG&DF, ProActive, Keto, Foodie oraz Keto+.

Wyboru dokonujesz w aplikacji na podstawie apetycznych zdjęć potraw. Elastycznie i zdrowo – zawodowo!

dieta z wyborem

Catering dietetyczny Chorzów

Nasz catering pudełkowy z wyborem menu wyróżnia się restauracyjnym smakiem oraz najwyższymi doznaniami kulinarnymi. Współpracujemy z tylko wyselekcjonowanymi dostawcami. Wspieramy lokalny biznes i polskiego przedsiębiorcę. Jesteśmy przekonani, że dieta pudełkowa może być nie tylko zdrowa, ale i smaczna. Ale jedynie wtedy, gdy posiłki przygotowywane są z najlepszych, sezonowych składników o najwyższej świeżości.

3 kroki, jak zamówić naszą dietę z wyborem?

  • Sprawdź wymaganą kaloryczność (kalkulator kalorii)
  • Wybierz pakiet (Basic 20, Plus 30, Super 35)
  • Wskaż swój domyślny wariant diety (mamy ich aż 7!)

Jeżeli nie dokonasz zmian w swoim menu to właśnie domyślny jadłospis trafi do Twojej torby pełnej pysznego i zbilansowanego jedzenia na cały dzień.

Dieta pudełkowa Chorzów

Catering Chorzów

Niezawodność to nasze drugie imię. Dostarczamy cicho i bezkontaktowo! Zamów jedzenie do domu lub biura. Dostawcy rozwożą diety pudełkowe już od wczesnych godzin porannych i docierają nawet do najdalszych dzielnic Chorzowa. Jeżeli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta!

Większość operacji na diecie wykonasz w naszej prostej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.