Gliwice: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

W naszej ofercie nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie coś dla siebie! Alergicy i wegetarianie również są mile widziani! Jesteś zapracowany? Nie masz czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków na cały dzień? Catering dietetyczny od Nice To Fit You w Gliwicach to odpowiedź na każdą Twoją potrzebę! Czy chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej lub po prostu zdrowo jeść.

Postaw na taką dietę pudełkową w Gliwicach, która daje największy wybór! U nas możesz personalizować zestawy, które dostarczamy każdego dnia pod Twoje drzwi. Sprawdź nasz catering (Gliwice) i przekonaj się, że zdrowe jedzenie może być również smaczne i wygodne! Gliwice, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Gliwice

Ty wybierasz, my gotujemy! Możesz zamówić jedną z ułożonych przez nas diet lub wydziwiać do woli. I układać swoje menu z różnych jadłospisów. Nasza dieta pudełkowa (Gliwice) jest tak elastyczna, aby jak najlepiej dopasować się do Twojego smaku, trybu życia i kalendarza.

Liczba dostępnych wariantów menu zależy od wybranego przez Ciebie pakietu:

  • Basic 20 to 20 dań dziennie;
  • Plus 35, 40;
  • Super 45 aż 45!

Codziennie udostępnimy jadłospis na kolejne dni – dzięki temu możesz wybrać dania, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeżeli tego nie zrobisz, dostarczymy Twoje posiłki zgodne z wybranym przez Ciebie podstawowym wariantem diety. Podstawowy zestaw zawiera 5 posiłków, ale możesz zmieniać ich liczbę. Tak, by było Ci wygodniej. Określ, ile kalorii potrzebujesz oraz jaki wariant diety będzie Twoim podstawowym.

dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Gliwice

Wiele uwagi przywiązujemy do jakości przyrządzanych przez diet pudełkowych. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami. Wierzymy, że wyselekcjonowane składniki sezonowe, najwyższej jakości i świeżości pozwalają gotować smacznie i zdrowo. Nasi Dietetycy we współpracy z Kucharzami układają menu nie tylko z uwzględnieniem kaloryczności, ale także zawartości błonnika i ogólnego bilansu mikro oraz makro składników. W ten sposób w cateringu dietetycznym w Gliwicach masz wybór jednego z 11 jadłospisów, który możesz wybrać jako podstawowy:

  • start,
  • klasyczny,
  • dla alergików,
  • wegetariański,
  • niskowęglowodanowy,
  • inspirowany najnowszymi trendami kulinarnymi.
Dieta pudełkowa Gliwice

Catering Gliwice

Kurierzy kateringu od Nice To Fit You w Gliwicach to ranne ptaszki! Zaczynają pracę wcześnie rano i dowożą pudełka z potrawami jeszcze przed 10:00. Dzięki temu już od rana możesz się cieszyć przygotowanym specjalnie dla Ciebie zbilansowanym posiłkiem. Twoje zamówienie diety pudełkowej (Gliwice) zostanie dostarczone pod same drzwi. Jeżeli nie chcesz wstawać zbyt wcześnie, podaj nam kod do domofonu. Możesz też zamówić dostawę do recepcji w miejscu pracy – to bardzo popularna opcja dostawy. Gliwice, Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: