Gniezno: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

W ramach naszej diety pudełkowej dostarczamy odpowiednio zbilansowane, smaczne posiłki dopasowane do Ciebie i Twojego trybu życia! W NTFY plany jedzeniowe tworzą doświadczeni dietetycy oraz kucharze, którzy codziennie współpracują ze sobą. Bierzemy pod uwagę Twoje preferencje, aktualne trendy kulinarne oraz sezonowe składniki z których gotujemy. Katering dietetyczny w Gnieźnie od NTFY jest smaczny, elastyczny i wygodny! Wystarczy parę razy kliknąć w naszej aplikacji mobilnej, aby założyć konto, wybrać jedzenie czy dokonać zmian w dostawie. Catering dietetyczny (Gniezno) od Nice To Fit You pomoże Ci w Twoich planach – schudnąć, nabrać masy mięśniowej, poczuć się lepiej lub po prostu zdrowo i regularnie jeść.

Sprawdź catering dietetyczny w Gnieźnie i zmień nawyki na zdrowsze! Nie lubisz robić zakupów? Stanie w kolejkach nie jest dla Ciebie? Chciałabyś wyeliminować z diety, mięso, nabiał, gluten lub węglowodany? Posiadamy 11 podstawowych, najpopularniejszych planów dietetycznych oraz różne pakiety. U nas możesz codziennie wybierać inne menu oraz ilość posiłków, która do Ciebie przyjeżdża. Gniezno, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Gniezno: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Żeby zamówić catering pudełkowy w Gnieźnie wystarczy, że założysz konto na naszej stronie internetowej. Z poziomu strony lub aplikacji mobilnej:

  • ustal codzienne kalorie (mamy prosty kalkulator);
  • wybierz podstawowe menu oraz pakiet;
  • opisz swoje preferencje oraz wykluczenia;
  • ustaw adres dostawy;
  • wybierz na jak długo chcesz dostawać dietę;
  • opłać zamówienie.

Dokładamy wiele starań, aby wszelkie operacje z dietą były szybkie oraz proste. Zarządzaj posiłkami dla całej rodziny, zmieniaj, wymieniaj i marudź – do woli! Jesteśmy elastyczni i rozumiemy, że nasi klienci są zabiegani, wychodzimy więc Wam naprzeciw, Gniezno! NTFY to przede wszystkim zespół kucharzy oraz dietetyków, którzy codziennie ze sobą współpracują. Wybieramy tylko sprawdzonych dostawców oraz pracujemy na świeżych, sezonowych produktach.

dieta z wyborem

Dieta pudełkowa Gniezno – wybieraj to co chcesz jeść

U nas jesz ile chcesz! Sugerujemy 5 posiłków dziennie, ale to Ty finalnie wybierasz ich ilość. Rozumiemy, możesz nie jadać śniadań lub kolacji – o wszystkim opowiedz nam podczas składania zamówienia. Gniezno to jedna z lokalizacji, gdzie czekamy gotowi na zamówienia kateringu.

Jeżeli masz taki kaprys, to możesz za pomocą aplikacji mobilnej wygodnie mieszać ze sobą różne posiłki z różnych planów dietetycznych. Do wyboru masz:

  • 20 posiłków w pakiecie Basic 20, z 4 diet;
  • 40 dań w pakiecie Plus 35, z 7 diet;
  • 45 dań w pakiecie Super 45 z 11 naszych diet.

Jeżeli nie dokonasz żadnej zmiany, kurier dostarczy do Ciebie torbę pełną pysznych pudełek, zdrowych i zbilansowanych posiłków z Twojego domyślnego, wybranego jadłospisu. W wyborze mogą pomóc dokładne i ładne zdjęcia, szczegółowy opis oraz skład jak i opinie innych klientów!

Dieta pudełkowa Gniezno

Dieta do domu Gniezno – dostawa

Dostawcy kateringu NTFY od bardzo wczesnego rana do godziny 10:00 rozwożą dietę pudełkową w Gnieźnie pod Twoje drzwi! Dostarczamy jedzenie w 2 godzinnych przedziałach czasowych, jeżeli nie chcesz zostać obudzony zbyt wcześnie – podaj nam swój kod do bramy w uwagach dotyczących dostawy. Jedną z popularniejszych metod dowozu cateringu dietetycznego jest dostawa do miejsca pracy.

Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć, nabrać mięśni, czy zdrowo jeść z NTFY się dogadasz! Nasz dieta (Gniezno) sprawi, że odkryjesz na nowo przyjemność płynącą ze zdrowego i regularnego jedzenia. Wszelkie zmiany w adresie dostawy lub zamówionych posiłkach możesz zmienić dnia poprzedniego do godziny 14:00. Nice To Fit You!

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.