Więcej niż catering dietetyczny, Jelenia Góra

Marzysz o zmianie nawyków żywieniowych? Lepszym samopoczuciu oraz większej wydajności w pracy jaki i życiu codziennym? Spróbuj cateringu dietetycznego w Jeleniej Górze od Nice To Fit You i zacznij nowy, zdrowy etap! Codziennie pod Twoje drzwi dostarczamy zbilansowane, zdrowe zestawy dietetyczne na cały dzień! Ty decydujesz ile chcesz i co chcesz jeść! 

Odkryj na nowo przyjemność ze zdrowego i zbilansowanego jedzenia! Chcesz schudnąć? Nie możesz zorganizować sobie czasu na gotowanie? Dieta pudełkowa na dwa lub trzy dni? A może cały miesiąc z góry? W Nice To Fit You, Ty decydujesz! Posiadamy bardzo łatwą w obsłudze aplikację mobilną w której dokonasz wszelkich niezbędnych czynności. Nasi magicy, dietetycy wraz ze współpracy z profesjonalnymi kucharzami codziennie z pasją i uśmiechem na twarzy gotują dla Ciebie zdrowe i zbilansowane posiłki, dając CI największy wybór menu na Polskim rynku! Jesteśmy elastyczni, dlatego w naszej diecie pudełkowej w Jeleniej Górze możesz mieszać dowolne posiłki z dowolnych diet w ramach swojego wybranego planu dietetycznego! Jelenia Góra, smacznego!

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Jelenia Góra

Wybieranie, dobieranie, zamawianie, płacenie – wszystko w Nice To Fit You jest bardzo proste. Aby zamówić catering dietetyczny w Jeleniej Górze wystarczy, założyć konto na naszej stronie lub w aplikacji mobilnej, a następnie:

 • wybierz ilość kalorii (posiadamy łatwy kalkulator);
 • wybierz pakiet diety;
 • wybierz domyślny, dzienny jadłospis;
 • ustal ilość posiłków;
 • dodaj preferencje i wykluczenia;
 • wpisz adres dostawy;
 • opłać swoje zamówienie.

W zależności od pakietu kateringu dietetycznego (Jelenia Góra), możesz codziennie wybierać z 5, 20, 25, a nawet 30 różnych dań! W wyborze pomogą Ci zdjęcia, składniki oraz prawdziwe opinie innych użytkowników naszej pudełkowej diety.

dieta z wyborem

Catering dietetyczny Jelenia Góra

Opowiedz nam dokładnie o tym co lubisz, a czego nie jadasz. Zespół naszych dietetyków wraz z kucharzami zrobią wszystko co w ich mocy, aby zadowolić każde podniebienie i to w dodatku w sposób zdrowy oraz zbilansowany. Dieta pudełkowa w Jeleniej Górze od Nice To Fit You to 5 podstawowych jadłospisów, każdy znajdzie coś dla siebie. Może chcesz wykluczyć nabiał? Chcesz ograniczyć węglowodany? Nie lubisz mięsa?

Codziennie masz możliwość wyboru menu w aplikacji w ramach posiadanego pakietu. Ilość posiłków do wyboru codziennie, pakiet:

 • Smart to 5 dań;
 • Basic to 20 dań;
 • Plus, 25 dań;
 • Super+ aż 30 dań!

Jeżeli nie wprowadzisz żadnych zmian, Twoja dieta w Jeleniej Górze przyjedzie pod drzwi według domyślnego jadłospisu. Ty wiesz co lubisz i na co masz ochotę, u nas można powybierać!

Dieta pudełkowa Jelenia Góra

Catering Jelenia Góra

Dostawcy rozwożący posiłki diety pudełkowej Nice To Fit You (Jelenia Góra) to pracowite niczym mrówki, ranne ptaszki. Od samego świtu, aż do godziny 10:00, codziennie dostarczają gotowe, świeże i zbilansowane potrawy do naszych głodnych klientów na terenie całej Jeleniej Góry oraz okolic. Dostawy odbywają się w dwugodzinnych ramach czasowych (np. 8:00 – 10:00). Pełnowartościowe i zdrowe śniadanie będzie czekało pod drzwiami Twojego domu. Jeżeli nie lubisz być budzony zbyt wcześnie, podaj nam w uwagach zamówienia swój kod do domofonu, a kurier sam wejdzie na klatkę schodową. Może też zostawić torbę z jedzeniem w recepcji Twojego biura, to żaden problem!

Możesz zawsze zmienić adres dostawy diety pudełkowej w Jeleniej Górze oraz menu, dnia wcześniejszego do godziny 14:00. Nice To Fit You!

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.