Kalisz: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Sprawdź dietę pudełkową (Kalisz) od Nice To Fit You. To będzie Twój nowy przyjaciel w walce o lepsze, zdrowe i regularne jutro! Codziennie dział ekspertów (dietetyków i kucharzy) Nice To Fit You, pracuje w pocie czoła i z uśmiechem na ustach, aby nasi klienci otrzymali zdrowe, zbilansowane i smaczne potrawy pudełkowe oraz mieli dostęp do największego wyboru posiłków na rynku.

Wybierając dietę pudełkową w Kaliszu od Nice To Fit You, masz pewność, że codziennie pod drzwiami, na wycieraczce znajdziesz zestaw wybranych dań, które smakuję Tobie najbardziej oraz są zdrowe i odpowiednio zbilansowane. Wierzymy, że duży wybór to rzecz bardzo ważna, dlatego w Nice To Fit You możesz codziennie wybierać spośród 10, 20, 40, a nawet 45 dań. W zależności od wybranego pakietu dietetycznego. Modyfikuj potrawy dowolnie – grymaś i wydziwiaj, jednym kliknięciem palca w naszej aplikacji mobilnej! Kalisz, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Kalisz

U nas do wyboru – w kateringu (Kalisz) – masz 11 dedykowanych jadłospisów dietetycznych, dostosowanych do różnych wymagań i preferencji klienta. Nasi eksperci, dietetyczki i kucharze, wzięli pod uwagę nie tylko osoby chcące schudnąć czy wegetarian, ale również osoby, które chcą eksperymentować i codziennie jeść pyszne nowości ze świata kulinarnego. Klienci, którzy chcą nabrać masy mięśniowej lub po prostu zdrowo, regularnie i klasycznie jeść nie zostali również pominięci. Decydując się na podstawowy plan dietetyczny dodatkowo wybierasz również pakiet z ilością potraw. Spośród nich będziesz mógł codziennie komponować swoje menu, nawet przez szybką i wygodną aplikację mobilną. Pakiety:

  • Basic 20: 20 dań;
  • Plus 35: 40 dań;
  • Super 45: 45 dań.

Jeżeli nie wybierzesz potraw – otrzymasz torbę pełną jedzenia zgodne z Twoim podstawowy planem dietetycznym. U nas możesz grymasić i wydziwiać. Zmieniaj codziennie potrawy bazując na realnych zdjęciach, składzie i ocenach innych klientów. W Nice To Fit You, w diecie na dowóz (Kalisz) dostajesz gwarancję smaku, zdrowia i zbilansowania diety oraz restauracyjną jakość!

dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Kalisz

Jak zamówić nasz catering dietetyczny Nice To Fit You? Dieta w Kaliszu może przyjechać pod Twoje domowe drzwi z bezkontaktową dostawą już na drugi dzień. Wystarczy wejść na stronę internetową lub aplikację mobilną i:

  • założyć konto;
  • wybrać cel diety oraz ilość kalorii (mamy łatwy kalkulator dietetyczny);
  • wybrać pakiet i podstawowy wariant diety;
  • dodać adres dostawy;
  • zapłacić.

Dieta pudełkowa Kalisz, na tle konkurencji mocno wyróżnia się przede wszystkim smakiem potraw oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta. Wybieramy jedynie świeże produkty sezonowe od wyselekcjonowanych i sprawdzonych dostawców. Kucharze wraz z dietetykami (nasi eksperci) codziennie dbają o smak, kaloryczność, odpowiedni bilans makro składników oraz o wszelkie dodatki np. błonnik. Catering dietetyczny od dzisiaj może być nie tylko wygodny i smaczny, ale również bardzo spersonalizowany! Ty wybierasz, my gotujemy.

Dieta pudełkowa Kalisz

Catering Kalisz

Kurierzy diety pudełkowej Nice To Fit You w Kaliszu od wczesnych godzin porannych do godziny 10:00 dostarczają dietę na dowóz pod drzwi Twojego mieszkania. Zdrowe i zbilansowane śniadanie oraz posiłki na resztę dnia czeka na Ciebie codziennie rano gotowe do zjedzenia. Nie musisz gotować! Jeżeli nie chcesz, aby zbyt wcześnie obudził Cię domofon, podaj nam kod do bramy. Kurier sam wejdzie na klatkę schodową i zostawi torbę diety pod drzwiami. Popularną opcją wśród naszych klientów jest również dostawa kateringu dietetycznego (Kalisz) do miejsca pracy np. na recepcję.

Możesz dokonywać zmian adresu dostawy oraz wybranych posiłków w menu, poprzedniego dnia do godziny 14:00. Catering Kalisz od Nice To Fit You jest dopasowany do Ciebie!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: