Catering dietetyczny
Katowice

Myślisz o diecie pudełkowej, a jednocześnie chcesz mieć wpływ na to, co jesz? Zależy Ci na zmianie nawyków żywieniowych, ale boisz się, że w dostarczonych przez catering pudełkach znajdziesz wyłącznie na wpół surową kaszę i niedoprawione warzywa? Wypróbuj zdrowy catering Katowice – nasza dieta pudełkowa jest nie tylko odpowiednio zbilansowana pod względem kaloryczności i składników odżywczych, ale też w pełni dopasowana do Twojego gustu czy stylu życia. Przekonaj się, że zdrowe odżywianie może być łatwe, wygodne i smaczne!

Nieważne, czy chcesz schudnąć, zbudować masę mięśniową, ograniczyć gluten lub mięso, czy po prostu nie masz czasu i energii na gotowanie. Catering dietetyczny Katowice sprawi, że odkryjesz, jak łatwe może być zdrowe odżywianie się! Ustal swój dietetyczny cel, a nasi dietetycy i kucharze zajmą się resztą.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Katowice

Lubisz czasem pogrymasić i nie jest Ci obojętne, co trafia na Twój talerz? U nas możesz wybrzydzać do woli!

Za pomocą kalkulatora diety ustal swoje zapotrzebowanie kaloryczne, wybierz domyślny wariant diety pudełkowej i zdecyduj, ile posiłków dziennie chcesz od nas otrzymywać. Korzystaj z jednego planu żywieniowego lub wybieraj poszczególne dania ze wszystkich dostępnych diet. W zależności od wykupionego pakietu (Basic 20, Plus 30 lub Super 35) możesz mieć dostęp aż do 35 dań na dany dzień. Prawie jak w restauracji, prawda?

Pokaż nam, co lubisz, a my zatroszczymy się o to, by codziennie wprost pod Twoje drzwi docierały apetyczne, zdrowe posiłki. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, więc możesz mieć pewność, że wszystkie potrawy będą smaczne i przyrządzone z wysokiej jakości składników.

dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Katowice

Katering dietetyczny Katowice zdejmuje z Ciebie wiele obowiązków. Nie musisz robić zakupów, planować jadłospisu ani poświęcać czasu na gotowanie. Wystarczy, że założysz konto, by wygodnie:

  • składać zamówienia,
  • dokonywać płatności,
  • ustalać terminy dostaw,
  • wybierać dania,
  • oceniać menu.

Swoją dietą możesz zarządzać kilkoma kliknięciami – również przez dedykowaną aplikację mobilną.

Dieta pudełkowa Katowice

Catering Katowice

Nasi dostawcy rozwożą pieczołowicie zapakowane posiłki od samego rana do 10:00. Pudełka dostarczamy do domu, do biurowej recepcji czy gdziekolwiek, gdzie będzie Ci wygodnie. Nie musisz nawet odbierać ich osobiście – podaj nam kod do domofonu, a posiłki będą co rano czekały przed drzwiami.

Jeśli uznasz, że chcesz lub musisz zmienić adres dostawy – nie ma problemu! Wystarczy, że dzień wcześniej do godziny 14:00 skontaktujesz się z działem obsługi klienta.

Jesteśmy przekonani, że szybko przekonasz się, jak smaczny i wygodny jest nasz catering w Katowicach z możliwością wyboru. W końcu zdrowe odżywianie się nie musi być pełne wyrzeczeń!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google
Zamknij - Ntfy.pl