Catering dietetyczny
Kłaj

Najlepsza dieta pudełkowa to taka, w której masz wybór. W Nice To Fit You możesz nie tylko elastycznie zarządzać liczbą posiłków, ale też mieć wpływ na menu. Codziennie wybierasz bowiem spośród 20, 25, a nawet 30 dań! W zależności od wykupionego pakietu - dowolnie miksujesz jadłospisy. W końcu to Ty najlepiej wiesz, na co masz największą ochotę! Sprawdź naszą dietę pudełkową Kłaj i przekonaj się, że ograniczenie kalorii nie musi oznaczać wyrzeczeń i nudy!

Wybierając dietę pudełkową w Kłaj od Nice To Fit You, masz pewność, że każdego dnia pod swoimi drzwiami znajdziesz zestaw posiłków, które lubisz. Codziennie wiele osób dba o Twoje zadowolenie, a kucharze, dietetycy i dostawcy, dwoją się i troją, aby przygotować i dostarczyć na czas apetyczne, odpowiednio zbilansowane posiłki na cały dzień. Kłaj, smacznego!

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Kłaj. Jak zamówić dietę w Kłaj?

Nasza dieta Kłaj wyróżnia się nie tylko indywidualnym, elastycznym podejściem do każdego klienta, ale również restauracyjną jakością i smakiem. Współpracujemy wyłącznie z wyselekcjonowanymi dostawcami, a nasi dietetycy układają jadłospis z uwzględnieniem zarówno kaloryczności, jak i ogólnego bilansu mikro- i makroskładników oraz zawartości błonnika. Wierzymy, że dieta pudełkowa może być zdrowa i smaczna tylko wtedy, gdy dania są przyrządzane ze świeżych, sezonowych składników najlepszej jakości.

Jak zamówić nasz catering? Dieta Kłaj może trafić do Ciebie po wykonaniu dosłownie kilku prostych czynności. Wystarczy:

  • założyć konto, ustalając login i hasło,
  • określić swój cel dietetyczny i dzienne zapotrzebowanie kaloryczne (pomoże Ci w tym kalkulator dietetyczny),
  • wybrać pakiet i podstawowy wariant diety,
  • zamówić dietę.

Gotowe! W swoim osobistym panelu klienta możesz też zarządzać kalendarzem dostaw, oceniać menu, zobaczyć zdjęcia poszczególnych dań, a nawet wprowadzać zmiany już po złożeniu zamówienia.

Catering dietetyczny Kłaj

Catering dietetyczny Kłaj. Która dieta najlepsza?

W 4 pakietach dietetycznych przygotowaliśmy dla Ciebie 6 zróżnicowanych i ciekawych wariantów diet, wśród których coś dla siebie znajdą nie tylko osoby chcące schudnąć! Zarówno wegetarianie, jak i smakosze nieustannie poszukujący nowych doznań kulinarnych zadomowią się w naszych daniach. Jesteś osobą trenującą i lubisz mniej węgli, a więcej białka? Nasze zróżnicowane diety pudełkowe Kłaj odpowiadają na różne potrzeby! Jeżeli nie wskażesz konkretnych dań, dostarczymy Ci posiłki zgodne z wariantem domyślnym diety.

  • Pakiet Smart to pakiet w którym zdajesz się na nas i wybierasz brak wyboru
  • Pakiet Basic daje Ci dostęp do 20 apetycznych dań z 4 różnych jadłospisów dziennie
  • Plus - do 25 potraw z 5 diet
  • Super+, aż do 30 potraw z 6 diet

Możesz stale korzystać z jednej z nich lub dowolnie żonglować daniami z różnych jadłospisów, tak by wybrać to, co naprawdę Ci smakuje. Codziennie sprawdzisz menu na najbliższe dni – daj nam wtedy znać, na co masz ochotę! To od Ciebie zależy, co ostatecznie trafi na Twój stół. My natomiast zrobimy wszystko, by wybrane dania były smaczne i odpowiednio zbilansowane.

Dieta pudełkowa Kłaj

Catering Kłaj

Jesteśmy elastyczni także w kwestii dostawy. Możesz zamówić swoje posiłki do domu, do biura lub tam, gdzie jest Ci wygodnie. Jeśli wolisz, możesz także odebrać pudełka osobiście, poprosić o pozostawienie ich w recepcji budynku, w którym pracujesz, lub po prostu podać nam kod do domofonu. Wiemy, że tempo Twojego życia bywa naprawdę szybkie, dlatego staramy się dopasować do jego rytmu. Nasi dostawcy rozwożą katering dietetyczny (Kłaj) już od wczesnych godzin porannych i docierają nawet do najdalszych części miasta. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej po prostu skontaktuj się z naszym biurem obsługi!

Robimy wszystko, by każdy posiłek był dostosowany do Twoich potrzeb, planów na dany dzień i gustów kulinarnych. Dlatego Nice To Fit You to nie tylko zwykła dieta. Catering Kłaj jest dopasowany do Twoich potrzeb, tak abyś mógł z łatwością zaczął się zdrowo odżywiać!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.