Catering dietetyczny
Kraków

Nieważne, czy chcesz schudnąć, zmienić nawyki żywieniowe, czy oszczędzić czas – dieta z dostawą (Kraków) okaże się strzałem w dziesiątkę. Każdego dnia dostarczymy Ci zbilansowane i smaczne posiłki pod same drzwi – i to Ty zdecydujesz, co chcesz zjeść danego dnia! Pomożemy Ci żyć po swojemu, a jednocześnie odżywiać się zdrowo. Wybierz catering dietetyczny Kraków i przekonaj się, że dieta wcale nie musi się wiązać z wyrzeczeniami!

Dajemy Ci możliwość personalizowania dostaw każdego dnia. Możesz wybierać, grymasić, przekładać i wprowadzać zmiany nawet po złożeniu zamówienia. W końcu to Ty wiesz najlepiej, jaki masz cel dietetyczny i co najbardziej Ci smakuje. My zadbamy za to o to, by dostarczyć Ci na czas posiłki przygotowane z dobrej jakości składników, przyrządzone pod okiem doświadczonych dietetyków. Chcemy, by nasz catering pudełkowy był w pełni dopasowany do Twojego stylu życia i smaku. Wypróbuj NTFY! Na początek możesz sprawdzić naszą usługę przez dzień, tydzień lub weekend i na własnej skórze przekonać się, że naprawdę warto.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Kraków

Co zrobić, by zamówić catering dietetyczny NTFY? Wystarczy, że założysz konto, ustawiając login i hasło. Swoją dietą możesz teraz zarządzać w pełni zdalnie – także z poziomu wygodnej aplikacji mobilnej.

Skorzystaj z kalkulatora diety i ustal, ile kalorii dziennie potrzebujesz. Wybierz pakiet (od tego zależy, ile posiłków dziennie będziesz mieć do wyboru) i ustal domyślny wariant diety:

  • klasyczny,
  • dla alergików,
  • wegetariański,
  • niskowęglowodanowy,
  • foodie.

Nasz zdrowy catering Kraków jest na tyle zróżnicowany, że na pewno znajdziesz w nim coś dla siebie.

dieta z wyborem

Catering dietetyczny Kraków

Z naszym cateringiem dietetycznym w Krakowie zawsze masz wybór. Możesz niemal dowolnie modyfikować jadłospis i liczbę posiłków (sugerujemy 5 dziennie, jednak to Ty podejmujesz ostateczną decyzję). Codziennie będziemy przesyłać Ci jadłospis na kolejne dni – wystarczy, że wskażesz wtedy dania, które Ci odpowiadają. Mamy w ofercie aż 5 zróżnicowanych diet. Na pewno coś przypadnie Ci do gustu, niezależnie od tego, czy chcesz próbować nowych smaków, zrezygnować z jedzenia mięsa, czy ograniczyć węglowodany.

W największym pakiecie do wyboru dajemy Ci aż 35 różnych wariantów posiłku (w najmniejszym pakiecie Basic – 20). Jeśli nie wskażesz nam konkretnych dań, dostarczymy Ci posiłki zgodne z wybranym wariantem diety z cateringu dietetycznego. Krakow wreszcie doczekał się naprawdę elastycznej diety pudełkowej z dostawą!

Dieta pudełkowa Kraków

Catering Kraków

Dietę pudełkową rozwozimy na terenie całego Krakowa. Dostawcy pracują od wczesnych godzin porannych do 10:00. Spokojnie – nie musisz wstawać skoro świt. Podaj kod do domofonu, a tuż po przebudzeniu znajdziesz pudełka z posiłkami tuż za progiem mieszkania. Możesz też zamówić catering do miejsca pracy – dostawcy zostawią go wtedy w recepcji budynku.

Jeśli uznasz, że chcesz zmienić adres dostawy, wystarczy, że dzień wcześniej do godziny 14:00 skontaktujesz się z działem obsługi klienta.

Nieważne, jaki masz cel i styl życia. Nasza dieta pudelkowa Krakow sprawi, że odkryjesz, jak łatwe jest zdrowe odżywianie się!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google
Zamknij - Ntfy.pl