Więcej niż catering dietetyczny, Lębork

Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć, zmienić nawyki żywieniowe lub nabrać masy mięśniowej – nasza dieta pudełkowa w Lęborku będzie Twoim zdrowym partnerem w wykonaniu swojej misji! Nice To Fit You to przede wszystkim ludzie – nad posiłkami pracuje nasz zespół dietetyków we współpracy z kucharzami, którzy codziennie uwzględniają Twoje smaki, gusta i preferencje żywnościowe. Bardzo ważni są dla nas sprawdzeni dostawcy oraz sezonowe, świeżę produkty spożywczy. Dokładamy wszelkich starań, aby dieta pudełkowa w Lęborku była smaczna i zdrowo zbilansowna. Wystarczy, że założysz konto, wybierzesz plan dietetyczny, wpiszesz adres dostawy i swoje preferencje, zapłacisz… i gotowe! Dzięki wygodnej aplikacji mobilnej jesteś w stanie w pełni zarządzać swoją dietą.

Czy lubisz jeść to co lubisz? Jasne, każdy to lubi! Nie masz czasu na planowanie posiłków, chodzenie na zakupy do marketów oraz stanie w kolejkach? Może nie do końca umiesz lub chcesz gotować? Catering dietetyczny od Nice To Fit You (Lębork) to Twój nowy, codzienny towarzysz życia. Dostarczamy zbilansowane, smaczne i dopasowane do Ciebie posiłki. Całością możesz łatwo zarządzać z poziomu aplikacji mobilnej. Codziennie masz możliwość smacznego wyboru nawet z pośród 25 posiłków. Zmień swoje nawyki żywnościowe! Lębork, smacznego!

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Lębork

W Nice To Fit You masz wybór! Codziennie możesz przebierać nawet z 30 różnych posiłków w naszej diecie pudełkowej. Do każdego zamówienia cateringu dietetycznego w Lęborku podchodzimy bardzo indywidualnie – Ty decydujesz o wszystkim. Możesz zamówić 3, 5 lub aż 7 pudełek dziennie. Nie jadasz śniadań? Może nie jadasz kolacji? Powiedz nam o tym, a my się dopasujemy. W aplikacji mobilnej lub na stronie możesz sprawdzić zdjęcia, składniki i co najważniejsze opinie użytkowników na temat dostarczanych diet Nice To Fit You. Możesz trzymać się wybranego planu dietetycznego, możesz też codziennie pomarudzić i jeść mix z różnych diet – wystarczy jedno kliknięcie palca w aplikacji Nice To Fit You.

Do wyboru masz:

  • Pakiet Basic – 20 dań dziennie;
  • Pakiet Plus – 25 dań dziennie;
  • Pakiet Super+ – 30 dań dziennie.

Lębork to idealna lokalizacja na dietę pudełkową. Zmień swoją codzienność na zdrowszą, regularną i systematyczną!

dieta z wyborem

Catering dietetyczny Lębork

Dostawy naszych pysznych pudełek odbywają się codziennie. Kurierzy jeżdżą od samego świtu do godziny 10:00 w dwugodzinnych przedziałach czasowych. Jak zamówić katering dietetyczny w Lęborku? Wpisz dokładny adres dostawy, a dostaniesz informację o możliwych godzinach dostawy. Jeżeli nie chcesz zostać obudzony za wcześnie, podaj nam swój kod do domofonu, a torba pełna zbilansowanych posiłków będzie czekała na Twojej wycieraczce. Częstą i popularną opcją dostawy jest dowóz do biura i pozostawienie go na recepcji lub bezpośrednio do Twojego gabinetu. Zawsze możesz dokonać zmiany w adresie dostawy, godzinie oraz wybranym menu – dnia poprzedniego do godziny 14:00. Nice To Fit You!

Dieta pudełkowa Lębork

Catering Lębork

Możesz zamówić dietę do domu, do biura lub tam, gdzie jest Ci najwygodniej. Podaj nam kod do domofonu, aby kurier nie obudził Cię zbyt wcześnie. Wiemy, że tempo Twojego życia bywa naprawdę szybkie, dlatego staramy się dopasować do jego rytmu. Nasi dostawcy rozwożą catering dietetyczny już od wczesnych godzin porannych i docierają nawet do najdalszych części miasta. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej po prostu skontaktuj się z naszym biurem obsługi!

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.