Lublin: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Jeżeli szukasz cateringu dietetycznego w Lublinie, wybierz taki, który będzie najlepiej dopasowany do Ciebie. Wybierając Nice To Fit You masz gwarancję największego wyboru. Uwzględniamy nie tylko kaloryczność, ale również Twoje gusta, smaki oraz styl życia. Chcesz schudnąć? Przytyć? Twoim celem jest nabranie masy mięśniowej? Kucharze i dietetycy NTFY odpowiedzialni za dietę pudełkową w Lublinie codziennie pracują z uśmiechem na twarzy, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Naszym priorytetem jest elastyczność. Ty decydujesz ile jesz, jakie posiłki oraz gdzie ma odbywać się dostawa. Posiadamy łatwą w obsłudze aplikację mobilną z poziomu której dokonasz wszelkich potrzebnych zmian dosłownie paroma kliknięciami. Pracujemy na świeżych i sezonowych składnikach od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Nasz katering dietetyczny (Lublin) to nie tylko kalorie i 5 pudełek dziennie. NTFY to zbilansowane mikro i makro składniki, najnowsze trendy dietetyczne i kulinarne oraz dbanie o odpowiednią zawartość takich składników jak błonnik, które ułatwiają trawienie i wchłanianie. Wybierz w dietę pudełkową w Lublinie od Nice To Fit You i ciesz się nowym, zdrowym życiem! Lublin, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Lublin – parę kroków na start

Jak zamówić catering dietetyczny w Lublinie od NTFY? To banalnie proste! Załóż konto. Za pośrednictwem naszej strony lub aplikacji mobilnej możesz łatwo zarządzać swoim zamówieniem:

 • ustal ilość kalorii (mamy intuicyjny kalkulator kaloryczności);
 • wybierz pakiet (Basic 20, Plus 35, Super 45);
 • wybierz domyślny wariant diety – mamy ich 11!;
 • wybierz dzienną ilość posiłków oraz termin dostawy;
 • podaj adres dostawy;
 • opłać zamówienie.

Twój catering dietetyczny (Lublin) zostanie dostarczony pod same drzwi.

dieta z wyborem

Catering pudełkowy Lublin – największy wybór menu

Nice To Fit You to codziennie ogromny wybór diety pudełkowej w Lublinie. Posiadamy 11 podstawowych jadłospisów, u nas każdy znajdzie coś dla siebie:

 • klasyczny;
 • wegetariański;
 • dla alergików (gluten i lactose free);
 • niskie węglowodany;
 • foodie (dla smakoszy).

Zależy nam na tym, aby catering dietetyczny w Lublinie był taki jak lubisz dlatego u nas nie trzeba trzymać się jednego planu żywieniowego. Codziennie dostajesz informację o posiłkach na kolejne dni i w ramach wybranego pakietu, dnia poprzedniego możesz wybierać posiłki na które masz ochotę. Pakiet Basic 20 to 20 posiłków, Plus 35 – 40, a Super 45 aż 45 posiłków dziennie do wyboru. Każdy posiłek posiada zdjęcia, dokładny skład oraz opinie użytkowników – u nas można pomarudzić!

Dieta pudełkowa Lublin

Lublin catering dietetyczny – elastyczna dostawa

Nasz obszar dostawy obejmuje cały Lublin.Nasi kurierzy catering dietetyczny rozwożą od bardzo wczesnych godzin porannych do 10:00. Zbilansowane i zdrowe śniadanie będzie czekało pod Twoimi drzwiami gotowe do zjedzenia tuż po obudzeniu. Dokładnie tak samo jak reszta posiłków na cały dzień. Jeżeli nie chcesz wstawać zbyt wcześnie, podaj nam kod do domofonu, a kurier NTFY sam wejdzie na klatkę schodową. Bardzo popularną opcją dostawy diety pudełkowej w Lublinie są miejsca pracy, najczęściej w recepcji biura.

Jeśli chcesz zmienić adres dostawy catringu dietetycznego (Lublin) lub zmienić posiłki na dany dzień, masz czas dnia poprzedzającego do godziny 14:00. Catering Lublin od NTFY to Twój sposób na wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, ale bez potrzeby całkowitego zmieniania stylu życia. Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: