Więcej niż catering dietetyczny, Nowy Sącz

Wybierając dietę pudełkową w Nowym Sączu od Nice To Fit You – masz pewność – że codziennie pod drzwiami znajdziesz zestaw wybranych posiłków, które uwielbiasz, a przede wszystkim są zdrowe, zbilansowane i dopasowane do Twoich celów. Wierzymy, że wybór to bardzo ważna rzecz. Dlatego w Nice To Fit You codziennie wybierasz spośród 20, 25 lub nawet 30 posiłków w menu, w zależności od wybranego pakietu. Grymaś i wydziwiaj – miksuj dania dowolnie, jednym kliknięciem palca w naszej aplikacji mobilnej. 

Codziennie nasz sztab dietetyków przy współpracy z kucharzami pracują w pocie czoła, ale z uśmiechem na ustach – aby nasi klienci otrzymali zdrowe, zbilansowane i restauracyjnie smaczne potrawy pudełkowe. Nice To Fit You, dieta pudełkowa Nowy Sącz na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim jakością oraz smakiem, jak i indywidualnym podejściem do każdego klienta. Wybieramy tylko świeże produkty sezonowe od wyselekcjonowanych i sprawdzonych dostawców. Nasi eksperci dbają nie tylko o smak i kaloryczność, ale też o odpowiedni bilans mikro i makro składników oraz o wszelkie dodatki np. błonnik, które pomagają w utrzymaniu zdrowego trawienia. Catering dietetyczny może być wygodny, smaczny i spersonalizowany! Nowy Sącz, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Nowy Sącz

U nas do wyboru, w kateringu (Nowy Sącz) masz 6 różnych jadłospisów. Wzięliśmy pod uwagę nie tylko chcących schudnąć lub wyrzeźbić ciało na lato, ale również osoby, które lubią eksperymentować i codziennie pysznie zjeść, po prostu będąc zdrowym. Wybierając jadłospis, wybierasz również pakiet z ilością dań, spośród których będziesz mógł codziennie komponować menu:

  • Basic: 20 dań;
  • Plus: 25 dań;
  • Super+: 30 dań.

Jeżeli nie wybierzesz posiłków, otrzymasz swoje menu zgodne z podstawowy planem dietetycznym. W Nice To Fit You można grymasić – codziennie zmieniaj potrawy bazując na realnych zdjęciach, składzie i opiniach innych klientów. Wszystkie uwagi i sugestie czytamy. Zawsze bierzemy je sobie do serca i wprowadzamy w życie dostosowując się do gustów naszych klientów. Dostajesz gwarancję smaku, zdrowia oraz zbilansowanej diety pudełkowej!

dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Nowy Sącz

Jak zamówić catering dietetyczny w Nowym Sączu? Dieta Nice To Fit You Nowy Sącz może trafić pod Twoje drzwi już na drugi dzień… Wystarczy, że:

  • założysz konto;
  • wybierzesz cel diety oraz ilość codziennych kalorii (posiadamy łatwy kalkulator klaoryczny);
  • wybierzesz swój pakiet i podstawowy plan diety;
  • zapłacisz.

Gotowe. W łatwy sposób zarządzaj dietą, posiłkami oraz dostawami z poziomu swojego telefonu komórkowego. Posiadamy wygodną w użyciu, darmową aplikację mobilną.

Dieta pudełkowa Nowy Sącz

Catering Nowy Sącz

Od bardzo wczesnych godzin porannych do godziny 10:00 kurierzy cateringu dowożą dietę pudełkową w Nowym Sączu pod drzwi Twojego mieszkania. Dostarczamy w 2 godzinnych ramach czasowych. Zdrowe i zbilansowane śniadanie, jak i reszta posiłków na cały dzień – czekają na Ciebie codziennie rano gotowe do zjedzenia. Pod Twoimi drzwiami. Jeżeli natomiast nie chcesz zostać obudzony za wcześnie – podaj nam kod do domofonu. Kurier sam wejdzie na klatkę schodową. Bardzo popularną opcją wśród naszych klientów jest dostawa kateringu dietetycznego (Nowy Sącz) do miejsca pracy np. na recepcję. 

Możesz dokonywać zmian adresu dostawy oraz wybranych posiłków poprzedniego dnia do godziny 14:00. Catering Nowy Sącz od Nice To Fit You jest dopasowany do Ciebie!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google