Płock: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Jesteś zapracowany i nie masz czasu na przygotowywanie zbilansowanych posiłków na cały dzień? Catering dietetyczny od Nice To Fit You w Płocku to odpowiedź na każdą Twoją potrzebę! Nie ważne czy chcesz schudnąć, nabrać masy mięśniowej lub po prostu zdrowo jeść. W ofercie NTFY nawet najbardziej wybredny smakosz znajdzie coś dla siebie! Alergicy i wegetarianie również są mile widziani!

Postaw na taką dietę pudełkową w Płocku, która daje największy wybór! U nas możesz spersonalizować zestawy, które dostarczamy każdego dnia. Możesz zmienić nie tylko adres, ale także dania, które Ci dostarczymy w obrębie wykupionego pakietu Sprawdź nasz catering (Płock) i przekonaj się, że zdrowe jedzenie może być również wygodne! Płock, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Zdrowy catering Płock – gwarancja jakości

Bardzo dużo uwagi przywiązujemy do jakości przyrządzanych przez diet pudełkowych. Współpracujemy tylko z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami, ponieważ wiemy, że składniki sezonowe, najwyższej jakości i świeżości pozwalają gotować smacznie i zdrowo, dla każdego. Nasi dietetycy we współpracy z kucharzami układają menu nie tylko z uwzględnieniem kaloryczności, ale także zawartości błonnika i ogólnego bilansu mikro i makro składników. W ten sposób masz wybór jednego z 6 jadłospisów, który możesz wybrać jako podstawowy:

 • klasyczny,
 • wegański,
 • wegetariański,
 • niskowęglowodanowy,
 • inspirowany najnowszymi trendami kulinarnymi.
dieta pudełkowa

Dieta pudełkowa Płock – tak, jak lubisz

Aby zamówić catering dietetyczny NTFY w Płocku, załóż konto na naszej stronie lub przez aplikację. Następnie powiedz nam o swoich preferencjach smakowych. Z poziomu swojego konta Nice To Fit You, możesz:

 • składać zamówienia;
 • dokonywać płatności;
 • ustalać adres i termin dostawy;
 • wybierać dania;
 • oceniać menu.

Możesz wybrać jedną z zaproponowanych przez nas diet lub marudzić do woli i mieszać menu z różnych jadłospisów. Nasza dieta pudełkowa (Płock) jest tak elastyczna, by jak najlepiej dopasować się do Twojego smaku i trybu życia.

Liczba dostępnych wariantów menu zależy od wybranego przez Ciebie pakietu:

 • Basic 20: wybierasz spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
 • Plus 35: większy wybór, 40 dań z 7 naszych diet
 • Super 45: największy wybór, 45 dań z 7 naszych diet
Dieta pudełkowa Płock

Płock catering dietetyczny – dostawa

Domyślny zestaw zawiera 5 posiłków, jednak możesz zmieniać ich liczbę tak, by było Ci wygodniej. Określ, ile kalorii dziennie potrzebujesz oraz jaki wariant diety będzie Twoim podstawowym. Codziennie udostępnimy Ci jadłospis na kolejne dni – dzięki temu możesz wybrać dania, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeżeli tego nie zrobisz, dostarczymy Ci posiłki zgodne z wybranym przez Ciebie podstawowym wariantem diety.

Dostawcy kateringu od Nice To Fit You to ranne ptaszki! Zaczynają pracę wcześnie rano i dowożą starannie zapakowane pudełka z potrawami jeszcze przed 10:00 w dwugodzinnych przedziałach czasowych. Dzięki temu już od rana możesz się cieszyć przygotowanym specjalnie dla Ciebie zbilansowanym posiłkiem. Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod same drzwi. Jeżeli nie chcesz wstawać zbyt wcześnie, podaj nam kod do domofonu. Możesz też zamówić dostawę do recepcji w miejscu pracy – to bardzo popularna opcja dostawy. Płock, Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: