Catering dietetyczny - Ławica, Poznań

Na co przeznaczysz zaoszczędzone godziny? Odzyskaj czas i wolność - oszczędzaj nawet 30 godzin w miesiącu. Rezerwując catering dietetyczny z wyborem menu Nice To Fit You, masz 100% gwarancję, że każdego dnia pod swoimi drzwiami znajdziesz zestaw ulubionych posiłków, które smakują Ci najbardziej.

Śniadanie bez mięsa, obiad bez laktozy a kolacja wegańska? W Nice To Fit You możesz wszystko! Komponuj codziennie swoje posiłki z 10, 20, 40, a nawet 45 dań! Jedz ile chcesz i co chcesz - Ty wybierasz. Chcesz jeść 3 posiłki dziennie? 5? A może 7? Miksuj dowolnie dostępne u nas diety. Przecież to Ty wiesz najlepiej, na co masz dzisiaj największą ochotę! Zarezerwuj naszą dietę ii zobacz, że zdrowe jedzenie nie musi oznaczać niesmacznej nudy w żywieniu!

Więcej niż catering dietetyczny. Ławica, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

... i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Niezwykła dieta pudełkowa, Ławica - największy wybór menu!

W 3 pakietach wyboru umieściliśmy dla Ciebie 11 przepysznych i zbilansowanych diet. Posiadamy catering wegański, catering bez laktozy, catering wegetariański, catering mniej glutenu oraz catering sport. Catering foodie również się znajdzie! Dietę dla siebie znajdą nie tylko osoby, które chcą schudnąć. Możesz zamieniać dania w obrębie danego posiłku np. śniadania, obiadu, kolacji. Możesz też zamówić np. catering 3 posiłki dziennie.

Wielkość wyboru zależy od pakietu. Jeśli nie dokonasz zmian w menu, otrzymasz posiłki zgodne z domyślnym wariantem diety. Możesz wybrać ilość propozycji na każdy z 5 posiłków:

  • Basic 20: wybieraj spośród 20 dań z 4 diet
  • Plus 40: większy wybór, 40 dań z 7 diet
  • Super 45 : największy wybór, 45 dań z 11 diet.

Nasze diety w pudełku to: Daily, Classic, 100% Vegan, Veggy, Light LG&DF, ProActive, Keto, Foodie oraz Keto+. Wyboru dokonujesz w aplikacji na podstawie apetycznych zdjęć potraw. Elastycznie i zdrowo - zawodowo!

5 posiłków to za mało? Spodziewasz się gości? Możesz bez problemu - jednym kliknięciem palca - dodać posiłek w dowolnym rozmiarze (S, M, L, XL) o różnej kaloryce.

catering z wyborem menu

Dieta w pudełku - jak zamówić?

Nasza dieta pudełkowa z wyborem wyróżnia się domowym smakiem oraz restauracyjnymi doznaniami kulinarnymi. Współpracujemy z tylko wyselekcjonowanymi, lokalnymi dostawcami. Wierzymy, że dieta pudełkowa może być nie tylko zdrowa, ale i smaczna - jedynie wtedy, kiedy posiłki przygotowywane są z sezonowych składników o najwyższej świeżości.

3 kroki, jak zamówić naszą dietę z wyborem?

Jeżeli nie dokonasz zmian w swoim menu to właśnie domyślny jadłospis trafi do Twojej torby pełnej pysznego i zbilansowanego jedzenia na cały dzień.

Dieta pudełkowa Ławica

Catering pudełkowy Ławica, Poznań

Twoją zarezerwowaną dietę dostarczymy cicho, niezawodnie i bezkontaktowo! Zamów dostawę do domu lub biura. Rozwozimy diety pudełkowe już od wczesnych godzin porannych i docieramy nawet do najdalszych dzielnic Poznania. Jeżeli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, do godziny 14:00. Większość operacji na diecie wykonasz w naszej prostej i intuicyjnej aplikacji mobilnej.

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.