Radom: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Nie masz czasu, aby codziennie przyrządzać kilka zbilansowanych posiłków? Szukasz sposobu, aby jeść zdrowo, a jednocześnie nie rezygnować z ulubionych potraw? Chciałbyś zmienić nawyki żywieniowe, aby schudnąć lub zbudować masę mięśniową? Sprawdź catering dietetyczny (Radom) od Nice To Fit You i nie martw się już więcej o gotowanie! Powiedz nam, czego oczekujesz i co lubisz, a nasi kucharze i dietetycy zajmą się resztą.

Nasza dieta pudełkowa Nice To Fit You Radom opiera się na świeżych produktach sezonowych od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Wysoka jakość składników w połączeniu z doświadczeniem kucharzy oraz dietetyków sprawia, że przygotowywane przez nas posiłki są nie tylko smaczne, ale również zbilansowane pod względem kaloryczności oraz ogólnej zawartości mikro i makro składników. Radom, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Radom

Proponujemy aż 11 jadłospisów, dieta pudełkowa elastyczna i wygodna! Bez mięsa, bez nabiału, bez glutenu, pełna superfoods, z niską zawartością węglowodanów – dopasowana do Ciebie.

Możesz jeść domyślny wariant diety lub do woli marudzić i miksować ze sobą różne plany dietetyczne. Zamawiaj to, na co masz ochotę! Codziennie dostaniesz menu na następne dni! Wystarczy, że wskażesz dania, które Ci odpowiadają. Codziennie możesz poczuć się jak w restauracji. Radom – catering dietetyczny nadchodzi! Codziennie do wyboru:

 • Basic 20: wybierasz spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
 • Plus 35: większy wybór, 40 dań z 7 naszych diet
 • Super 45: największy wybór, 45 dań z 11 naszych diet
dieta z wyborem

Catering dietetyczny Radom

Zacznij zdrową przygodę z naszym cateringiem dietetycznym! Wystarczy, że założysz konto na stronie internetowej Nice To Fit You – rejestracja jest szybka i pozbawiona zbędnych formalności. Poprzez system online lub aplikację mobilną możesz:

 • składać zamówienia;
 • ustalać terminy i adresy dostaw;
 • wybierać konkretne dania;
 • oceniać menu;
 • dokonywać płatności.
 1. Wybierz plan kaloryczny przy użyciu naszego z kalkulatora diet.
 2. Określ domyślny wariant diety oraz pakiet i liczbę posiłków, które chcesz dziennie jeść.
 3. Opłać zamówienie i następnego dnia wypatruj dostawcy, który przywiezie catering dietetyczny (Radom) prosto pod Twoje drzwi!
Dieta pudełkowa Radom

Catering Radom

Catering dietetyczny (Radom) rozwozimy na terenie całego miasta. Nasi dostawcy od wczesnego rana do 10:00 dostarczają zbilansowane posiłki pod kolejne adresy, w dwugodzinnych przedziałach czasowych. Możesz zamówić dostawę pudełek do domu lub do pracy – tam, gdzie Ci najwygodniej. Wystarczy, że podasz nam kod do domofonu, menu pudełkowe będzie czekać pod Twoimi drzwiami i kurier nie obudzi Cię dzwonkiem. Jeśli uznasz, że chcesz zmienić adres dostawy wystarczy, że dzień wcześniej do godziny 14:00 skontaktujesz się z działem obsługi klienta.

Nieważne, jaki masz cel i styl życia. Catering dietetyczny NTFY w Radomiu sprawi, że odkryjesz, jak smaczne i wygodne może być zdrowe jedzenie! Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: