Rzeszów: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Szukasz dobrego cateringu dietetycznego w Rzeszowie? Postaw na taki, który bierze pod uwagę nie tylko kaloryczność, ale również styl życia oraz gusta kulinarne. Dieta pudełkowa od Nice To Fit You to pewność każdego dnia, że pod swoimi drzwiami znajdziesz to co lubisz i na co masz ochotę. Jeżeli chcesz schudnąć, nabrać mięśni lub zdrowo się odżywiać – nasi dietetycy we współpracy z kucharzami zadbają o Ciebie! Sprawdź catering dietetyczny (Rzeszów) i zobacz jaki jest smaczny, wygodny i elastyczny!

W Nice To Fit You to Ty decydujesz ile posiłków chcesz jeść. Sugerujemy klasyczne 5 dziennie, ale możesz jeść 3 lub nawet 7. Codziennie wybierasz z aż 45 dań w 11 różnych jadłospisach. Stawiamy na zaufanych i sprawdzonych dostawców, a gotujemy ze świeżych produktów sezonowych. Dbamy o to, aby nasza dieta pudełkowa w Rzeszowie była jak najbardziej spersonalizowana. Posiadamy wygodną aplikację mobilną, a nasze dania smakują jak w domu. Rzeszów, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Rzeszów – krok po kroku

Jak zamówić nasz catering dietetyczny w Rzeszowie? To proste! Załóż konto, ustawiając login i hasło. Za pośrednictwem naszej strony lub aplikacji mobilnej możesz prosto zarządzać zamówieniem.

Jeżeli chcesz wykupić dietę pudełkową:

  • oblicz zapotrzebowanie kaloryczne (pomoże Ci w tym łatwy kalkulator kalorii);
  • wybierz pakiet (Basic 20, Plus 35, Super 45);
  • wybierz domyślny wariant diety;
  • podaj, ile posiłków dziennie chcesz otrzymywać i jak długo;
  • podaj adres dostawy;
  • opłać zamówienie.

Teraz wystarczy czekać, aż nasz dostawca przywiezie Twój catering dietetyczny w Rzeszowie pod same drzwi.

dieta z wyborem

Catering pudełkowy Rzeszów – możesz marudzić

W zależności od pakietu możesz wybierać spośród 10, 20, 40, a nawet 45 różnych posiłków! Nasza dieta pudełkowa (Rzeszów) będzie dobrym wyborem także dla tych, którzy lubią sobie pomarudzić. W Nice To Fit You dajemy 11 podstawowych wariantów diety – klasyczny, wegetariański, dla alergików (bez glutenu i nabiału), z niską zawartością węglowodanów oraz foodie. Każdy, niezależnie od motywacji i celu znajdzie wiele smacznego dla siebie. Codziennie dostaniesz menu na kolejne dni – wystarczy, że w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej wskażesz dania, które chcesz zamówić, a my zadbamy, aby dotarły do Ciebie na czas, pod same drzwi mieszkania. Nie musisz ograniczać się do gotowych jadłospisów! Chcemy, aby Twoja dieta pudełkowa w Rzeszowie była taka, jak lubisz! Możesz trzymać się domyślnego wariantu diety lub do woli mieszać ze sobą różne plany żywieniowe. 

Dieta pudełkowa Rzeszów

Rzeszów catering dietetyczny – elastyczna i wygodna dostawa

Nasz obszar dostawy obejmuje cały Rzeszów. Catering dietetyczny rozwozimy od bardzo wczesnych godzin porannych do 10:00, w dwugodzinnych ramach czasowych. Gotowe, zbilansowane śniadanie jak i posiłki na cały dzień będą czekały pod Twoimi drzwiami. Jeżeli nie chcesz zostać obudzony przez kuriera – podaj nam swój kod do domofonu. Możesz także wybrać dostawę do miejsca pracy – wtedy nasz kurier zostawi Twoje pudełka w recepcji biura lub tam gdzie wskażesz. Catering pudełkowy (Rzeszów) to też Twój sposób na łatwe wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, bez potrzeby zmiany stylu życia.

Wszelkich zmian w dostawie i w wybranym menu możesz dokonywać dzień wcześniej do godziny 14:00 poprzez aplikację lub kontaktując się z biurem obsługi. Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: