Słupsk: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Wybierając dietę pudełkową w Słupsku od Nice To Fit You, jesteś pewien, że codziennie na swojej wycieraczce znajdziesz zestaw wybranych dań, które lubisz oraz są zdrowe i zbilansowane. Doskonale wiemy, że duży wybór to bardzo ważna rzecz, dlatego w NTFY możesz codziennie wybierać spośród 10, 20, 40 lub nawet 45 propozycji dań, w zależności od wybranego pakietu. Modyfikuj potrawy dowolnie, jednym kliknięciem palca w naszej aplikacji mobilnej!

Sprawdź naszą dietę pudełkową (Słupsk). Może okazać się Twoim nowym przyjacielem w walce o lepsze, zdrowe jutro! Codziennie sztab dietetyków Nice To Fit You przy współpracy z kucharzami pracują w pocie czoła i z uśmiechem na ustach, aby nasi klienci otrzymali zdrowe, zbilansowane i smaczne potrawy pudełkowe. Słupsk, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Słupsk - jak zamówić?

Jak zamówić nasz catering dietetyczny? Dieta w Słupsku może przyjechać pod Twoje drzwi już na drugi dzień. Wystarczy, że :
założysz konto;

  • wybierzesz cel diety oraz ilość kalorii (mamy łatwy kalkulator dietetyczny);
  • wybierzesz pakiet i podstawowy wariant diety;
  • dodasz adres dostawy;
  • zapłacisz.

Dieta pudełkowa w Słupsku bardzo mocno wyróżnia się przede wszystkim smakiem potraw oraz indywidualną obsługą każdego klienta, na tle konkurencji. Wybieramy tylko świeże produkty sezonowe od sprawdzonych i zaufanych dostawców. Kucharze wraz z dietetykami dbają o smak i kaloryczność, odpowiedni bilans mikro i makro składników oraz o wszelkie dodatki np. błonnik, które pomagają w utrzymaniu zdrowego trawienia. Katering dietetyczny od dzisiaj może być nie tylko wygodny i smaczny, ale również bardzo spersonalizowany!

dieta pudełkowa

Słupsk catering dietetyczny – największy wybór

W Nice to Fit You, do wyboru w kateringu (Słupsk) masz 11 możliwych menu, dostosowanych do różnych wymagań i preferencji klienta. Pod uwagę zostały wzięte nie tylko osoby takie jak wegetarianie czy alergicy, ale również klienci, którzy lubią eksperymentować i codziennie jeść pyszne nowości ze świata kulinarnego. Wybierając podstawowy plan dietetyczny dodatkowo wybierasz również pakiet z ilością potraw, spośród których będziesz mógł codziennie wybierać, nawet przez aplikację mobilną:

  • Basic 20: wybierasz spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
  • Plus 35: większy wybór, 40 dań znaszych diet
  • Super 45: największy wybór, 45 dań z 11 naszych diet

W przypadku nie wybrania potraw, otrzymasz torbę pełną jedzenia, a w środku menu zgodne z Twoim podstawowy planem. U nas można marudzić – codziennie możesz zmieniać potrawy bazując na zdjęciach, składzie i ocenach innych klientów. W Nice To Fit You dostajesz gwarancję smaku, zdrowia i zbilansowania diety!

Dieta pudełkowa Słupsk

Catering pudełkowy Słupsk – wygodna dostawa pod drzwi

Dostawcy diety pudełkowej Nice To Fit You w Słupsku to ranna ptaszki! Od wczesnych godzin porannych do godziny 10:00 dowożą dietę pudełkową pod drzwi Twojego mieszkania w dwugodzinnych przedziałach czasowych. Zbilansowane śniadanie czeka na Ciebie codziennie rano gotowe do zjedzenia. Jeżeli nie chcesz być zbyt wcześnie obudzony domofonem, podaj nam kod do bramy – kurier sam wejdzie na klatkę schodową. Bardzo popularną opcją wśród naszych klientów jest dostawa kateringu dietetycznego (Słupsk) do miejsca pracy. Możesz dokonywać zmian adresu dostawy oraz wybranych posiłków poprzedniego dnia do godziny 14:00. Catering Słupsk od NTFY jest dopasowany do Ciebie! Słupsk, Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: