Catering dietetyczny
Tarnów

Lubisz grymasić i wydziwiać? Zmień swoje nawyki żywieniowe, z Nice To Fit You to proste! Jeżeli potrzebujesz większej efektywności w pracy, lepszego samopoczucia lub chcesz jeść zdrowo dla samego siebie – proponujemy najsmaczniejszy catering dietetyczny w Tarnowie! A może chcesz schudnąć? W Nice To Fit You Masz największy wybór dań, wygodną aplikację mobilną i pewność, że jesz codziennie świeżo i zróżnicowanie! Zdradź nam swoje gusta, a nasi dietetycy i kucharze zrobią to co potrafią najlepiej.

Nasza dieta pudełkowa w Tarnowie to przede wszystkim sezonowe produkty i zaufani, sprawdzeni dostawcy. Posiłki od Nice To Fit You są nie tylko zbilansowane i policzone kalorycznie – zawierają wiele dodatków takich jak błonnik, który ułatwia trawienie i wspomaga wchłanianie. Wszelkie makro i mikro składniki są obliczane przez sztab dietetyków pod kątem najlepszych rezultatów zdrowotnych i celowych – jeżeli chcesz schudnąć lub nabrać masy mięśniowej. Z nami to proste! Tarnów, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Tarnów

Tarnów catering dietetyczny – rodzaje posiłków

Oferujemy cztery pakiety diety pudełkowej w Tarnowie. Przy pakiecie “Basic” codziennie możesz wybierać z 20 dań. Pakiet “Plus” to 25 możliwych kombinacji do wyboru, a “Super+” aż 30! Możesz jeść tak jak lubisz – bez nabiału, czy mięsa lub mniej węglowodanów… Do wyboru u nas jest 6 podstawowych jadłospisów. U nas można marudzić! Kurier dostarcza pod Twoje drzwi codziennie rano twój podstawowy plan żywienia, jeżeli nie wprowadzisz żadnych zmian. Dzięki naszej wygodnej aplikacji mobilnej możesz wybierać codziennie inne dania na podstawie zdjęć, składników, a co najważniejsze – ocen innych klientów! Od teraz “catering dietetyczny Tarnów” nabiera zupełnie nowego znaczenia! Oceniając posiłki w aplikacji zyskujesz rabaty na kolejne zamówienia.

dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Tarnów

Dieta pudełkowa Tarnów – jak zamówić jedzenie?

Jak zacząć nowy, zdrowy rozdział w życiu z naszą dietą na dowóz w Tarnowie? Załóż konto na naszej stronie internetowej. Na stronie oraz przez aplikację masz możliwość:

  • płatności;
  • ustalenia i zamiany terminów dostaw;
  • wybierania posiłków w ramach wybranego pakietu;
  • oceniania poszczególnych dań;

Posiadamy łatwy w użyciu kalkulator kalorii. Dodatkowo sam określasz ile posiłków dziennie chcesz jeść! 5, 3, a może 2? Wszelkich operacji oraz prostego wyboru menu dokonasz w naszej aplikacji mobilnej na podstawe realnych, apetycznych zdjeć. Ty wybierasz, my gotujemy!

Dieta pudełkowa Tarnów

Catering Tarnów

Dieta Tarnów – jak wygląda dostawa cateringu? 

Kurierzy z dietą do domu to ranne ptaszki. Catering dietetyczny (Tarnów) rozwozimy w dwugodzinnych ramach czasowych od samego, wczesnego rana do godziny 10. Możesz zamówić dostawę diety pudełkowej do domu lub do pracy – tam, gdzie Ci najwygodniej. Świeże i zbilansowane śniadanie czeka na Ciebie gotowe do zjedzenia codziennie rano, tak samo jak reszta posiłków na cały dzień. Jeżeli nie chcesz wstawać zbyt wcześnie podaj nam swój kod do domofonu, a kurier zostawi torbę pod Twoimi drzwiami. Adres dostawy oraz wszelkie zmiany w diecie możesz dokonać do godziny 14:00 dnia poprzedniego. Nice To Fit You!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google
Zamknij - Ntfy.pl