Więcej niż catering dietetyczny, Wałbrzych

Dieta na jeden dzień? Na tydzień? A może cały miesiąc z góry? Jadasz tylko 3 posiłki dziennie? U nas to Ty decydujesz! Nice To Fit You to przede wszystkim ludzie – Kucharze oraz Dietetycy, którzy codziennie pracują na sukces Twoich zdrowych postanowień. Stawiamy na elastyczność, dlatego dajemy największy wybór – codziennie aż do 30 posiłków. Wybierz dietę pudełkową w Wałbrzychu i odkryj ile przyjemności można czerpać ze smacznego, zdrowego i zbilansowanego jedzenia.

Chcesz zrzucić kilogramy? Zmienić nawyki żywieniowe? Może nie masz czasu na gotowanie i planowanie zakupów? Postaw na catering dietetyczny (Wałbrzych) od Nice To Fit You z największym wyborem menu! Nie martw się więcej o gotowanie. Codziennie pod Twoje drzwi dostarczamy zestaw posiłków na cały dzień, odpowiednio zbilansowanych i policzonych kalorycznie. Sprawdź katering w Wałbrzychu! U nas to Ty wybierasz… i nawet można pomarudzić. Wałbrzych, smacznego!

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Wałbrzych

Nawet 30 propozycji dań w menu posiłków! Bez wychodzenia z domu, robienia zakupów. Wszystko, czego potrzebujesz, załatwisz online. Jeżeli chcesz zamówić catering dietetyczny w Wałbrzychu, na początku załóż konto na naszej stronie lub poprzez aplikację mobilną. Zrobisz to zaledwie w kilka minut. Skorzystaj z kalkulatora diet i ustal swój cel, tak poznasz swoje zapotrzebowanie kaloryczne. Następnie możesz wybrać menu dla siebie, posiadamy 6 podstawowych planów dietetycznych. W zależności od pakietu, na który się zdecydujesz (Start, Basic, Plus lub Super+), otrzymasz dostęp do określonej liczby dań w różnych kategoriach do wyboru, codziennie.

dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Wałbrzych

Możesz wybrać domyślny plan żywieniowy lub każdego dnia samodzielnie komponować swoje menu – korzystając z potraw dostępnych w wybranym pakiecie. W cateringu dietetycznym w Wałbrzychu – od Ciebie zależy co zjesz. W końcu to Ty najlepiej wiesz, na co masz ochotę! Daj nam znać, co lubisz, a czego nie jadasz. Jak wybierać dania w diecie pudełkowej (Wałbrzych)? Wyboru dokonujesz poprzez aplikację mobilną na podstaw składu, zdjęć oraz opinii innych klientów. W ofercie mamy aż 6 zróżnicowanych diet. Wśród naszych propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego, czy:

  • chcesz ograniczyć węglowodany;
  • rezygnujesz z mięsa;
  • nie tolerujesz nabiału;
  • chciałbyś jadać jak najwięcej superfoods.
Dieta pudełkowa Wałbrzych

Catering Wałbrzych

Dostawcy cateringu Nice To Fit You (Wałbrzych) dowożą zbilansowane posiłki od wczesnych godzin porannych, aż do godziny 10:00. W dwugodzinnych przedziałach czasowych. Zbilansowane i smaczne śniadanie będzie czekało na Ciebie na wycieraczce – możesz podać nam swój kod do bramy, wtedy kurier nie będzie Cię rano budził dzwonkiem. Dieta pudełkowa w Wałbrzychu to nie jest rozwiązanie jedynie dla osób, które chcą schudnąć! Dajemy gwarancję zadowolenia ze smaku!

Wszelkie zmiany w adresie dostawy lub wybranych potrawach można dokonać poprzez kontakt z nami, dnia poprzedniego do godziny 14:00. Nice To Fit You!

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.