Catering dietetyczny
Warszawa

Oszczędzaj nawet 8 godzin tygodniowo! Najlepsza dieta pudełkowa to taka, w której masz wybór i którą jesteś w stanie pokochać. W Nice To Fit You możesz nie tylko elastycznie zarządzać liczbą posiłków, ale też mieć w 100% wpływ na menu. Codziennie możesz komponować swoje posiłki spośród 20, 30 lub 35 propozycji dań (w zależności od wybranego pakietu) i dowolnie miksujesz jadłospisy. W końcu to Ty najlepiej wiesz, na co masz największą ochotę! Sprawdź naszą dietę pudełkową i przekonaj się, że ograniczenie kalorii nie musi oznaczać wyrzeczeń!

Śniadanie wegańskie, obiad mięsny, ale kolacja foodie? W Nice To Fit You wszystko jest możliwe. Warszawa – wybierając nasz catering pudełkowy, masz pewność, że każdego dnia pod swoimi drzwiami znajdziesz zestaw posiłków, które lubisz. Codziennie wiele osób dba o Twoje zadowolenie – Kucharze, Dietetyczki i Dostawcy, dwoją się i troją, by przygotować i dostarczyć na czas apetyczne, odpowiednio zbilansowane posiłki.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Warszawa

Przygotowaliśmy 6 różnorodnych diet, wśród których znajdą coś dla siebie zarówno wegetarianie, alergicy, jak i smakosze nieustannie poszukujący nowych doznań kulinarnych. Nasze zróżnicowane plany dietetyczne odpowiadają na bardzo różne potrzeby! Możesz korzystać z domyślnej lub dowolnie żonglować daniami z różnych jadłospisów, tak by wybrać to, co naprawdę Ci smakuje. Codziennie w aplikacji sprawdzisz menu na najbliższe dni – daj nam wtedy znać, na co masz ochotę! To od Ciebie zależy, co ostatecznie trafi na Twój stół. Ty wybierasz, my gotujemy.

  • Pakiet Basic 20: wybierasz spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
  • Pakiet Plus 30: większy wybór – 30 dań z 6 diet
  • Super 35: największy wybór – codziennie 35 dań z 7 diet

Jeśli nie wymienisz żadnych dań, dostarczymy Twoje posiłki zgodne z wybranym, domyślnym wariantem diety.

dieta pudełkowa

Catering dietetyczny Warszawa

Nasza dieta wyróżnia się nie tylko indywidualnym podejściem do każdego klienta, ale też jakością. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi, lokalnymi dostawcami, a nasze dietetyczki układają jadłospis z uwzględnieniem zarówno kaloryczności, jak i ogólnego bilansu makroskładników oraz zawartości błonnika. Posiadamy w swojej ofercie m.in. catering wegański, catering wegetariański, catering sport, catering bez laktozy. Wierzymy, że dieta pudełkowa może być zdrowa i smaczna tylko wtedy, gdy dania są przyrządzane ze świeżych, sezonowych składników najwyższej jakości.

Jak zamówić nasz catering z wyborem?

  1. Określ kaloryczność diety (kalkulator kalorii)
  2. Wybierz pakiet szerokości wyboru menu
  3. Wskaż swój domyślny wariant diety

Pozostało już tylko podać adres i opłacić swoją rezerwację. W panelu klienta oraz zaawansowanej aplikacji mobilnej możesz łatwo zarządzać kalendarzem dostaw oraz oceniać zjedzone smaki, za co otrzymujesz rabaty. Dodatkowo – wyboru menu dokonujesz na podstawie apetycznych zdjęć poszczególnych dań.

Dieta pudełkowa Warszawa

Catering Warszawa

Jesteśmy elastyczni także w kwestii dostawy. Możesz zamówić swoje posiłki do domu, do biura lub tam, gdzie jest Ci wygodnie. Jeśli wolisz, możesz także odebrać pudełka osobiście, poprosić o zostawienie ich w recepcji budynku, w którym pracujesz, lub po prostu podać nam kod do domofonu. Wiemy, że tempo Twojego życia bywa naprawdę szybkie, dlatego staramy się dopasować do jego rytmu. Nasi dostawcy rozwożą catering dietetyczny  już od wczesnych godzin porannych i docierają nawet do najdalszych części miasta. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej po prostu skontaktuj się z naszym biurem obsługi!

Robimy wszystko, by każdy posiłek był dostosowany do Twoich potrzeb, planów na dany dzień i gustów kulinarnych. 

Nice To Fit You – więcej niż catering dietetyczny. 

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google
Zamknij - Ntfy.pl