Catering dietetyczny
Warszawa

Najlepsza dieta pudełkowa to taka, w której masz wybór. W NTFY możesz nie tylko elastycznie zarządzać liczbą posiłków, ale też mieć wpływ na menu. Codziennie wybierasz bowiem spośród 15, 20 lub 25 dań (w zależności od wykupionego pakietu) i dowolnie miksujesz jadłospisy. W końcu to Ty najlepiej wiesz, na co masz największą ochotę! Sprawdź naszą dietę pudełkową (Warszawa) i przekonaj się, że ograniczenie kalorii nie musi oznaczać wyrzeczeń!

Wybierając dietę pudełkową w Warszawie od NTFY, masz pewność, że każdego dnia pod swoimi drzwiami znajdziesz zestaw posiłków, które lubisz. Codziennie wiele osób dba o Twoje zadowolenie – kucharze, dietetycy i dostawcy dwoją się i troją, by przygotować i dostarczyć na czas apetyczne, odpowiednio zbilansowane posiłki.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Warszawa

Nasza dieta Warszawa wyróżnia się nie tylko indywidualnym podejściem do każdego klienta, ale też jakością. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi dostawcami, a nasi dietetycy układają jadłospis z uwzględnieniem zarówno kaloryczności, jak i ogólnego bilansu mikro- i makroskładników oraz zawartości błonnika. Wierzymy, że dieta pudełkowa może być zdrowa i smaczna tylko wtedy, gdy dania są przyrządzane ze świeżych, sezonowych składników.

Jak zamówić nasz catering? Dieta Warszawa może trafić do Ciebie po wykonaniu dosłownie kilku prostych czynności. Wystarczy:

  • założyć konto, ustalając login i hasło,
  • określić swój cel dietetyczny i dzienne zapotrzebowanie kaloryczne (pomoże Ci w tym kalkulator dietetyczny),
  • wybrać pakiet i podstawowy wariant diety,
  • zamówić dietę.

I gotowe! W swoim osobistym panelu możesz też zarządzać kalendarzem dostaw, oceniać menu, zobaczyć zdjęcia poszczególnych dań, a nawet wprowadzać zmiany już po złożeniu zamówienia.

Catering dietetyczny Warszawa

Catering dietetyczny Warszawa

Przygotowaliśmy 5 jadłospisów, wśród których coś dla siebie znajdą zarówno wegetarianie, alergicy, jak i smakosze nieustannie poszukujący nowych doznań kulinarnych. Nasze zróżnicowane diety pudełkowe Warszawa odpowiadają na różne potrzeby!

Możesz stale korzystać z jednej z nich lub dowolnie żonglować daniami z różnych jadłospisów, tak by wybrać to, co naprawdę Ci smakuje. Codziennie sprawdzisz menu na najbliższe dni – daj nam wtedy znać, na co masz ochotę! To od Ciebie zależy, co ostatecznie trafi na Twój stół. My natomiast zrobimy wszystko, by wybrane dania były smaczne i odpowiednio zbilansowane.

Pakiet Basic daje Ci dostęp do 15 apetycznych dań dziennie, Plus – do 20, a Super+ – aż do 25! Jeśli nie wskażesz konkretnych dań, dostarczymy Ci posiłki zgodne z wariantem domyślnym diety.

Dieta pudełkowa Warszawa

Catering Warszawa

Jesteśmy elastyczni także w kwestii dostawy. Możesz zamówić swoje posiłki do domu, do biura lub tam, gdzie jest Ci wygodnie. Jeśli wolisz, możesz także odebrać pudełka osobiście, poprosić o zostawienie ich w recepcji budynku, w którym pracujesz, lub po prostu podać nam kod do domofonu. Wiemy, że tempo Twojego życia bywa naprawdę szybkie, dlatego staramy się dopasować do jego rytmu. Nasi dostawcy rozwożą katering dietetyczny (Warszawa) już od wczesnych godzin porannych i docierają nawet do najdalszych części miasta.

Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej po prostu skontaktuj się z naszym biurem obsługi!

 

Robimy wszystko, by każdy posiłek był dostosowany do Twoich potrzeb, planów na dany dzień i gustów kulinarnych. Dlatego NTFY to nie tylko zwykła dieta. Catering Warszawa jest uszyty na miarę, tak byś mógł z łatwością zaczął się zdrowo odżywiać!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.