Zielona Góra: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Wybierając dietę pudełkową w Zielonej Górze od Nice To Fit You, masz pewność, że codziennie pod swoimi drzwiami znajdziesz zestaw wybranych posiłków, które lubisz – a przede wszystkim są zdrowe i zbilansowane. Doskonale wiemy, że wybór to ważna rzecz, dlatego w Nice To Fit You możesz codziennie wybierać spośród 10, 20, 40, a nawet 45 dań, w zależności od wybranego pakietu. Miksuj potrawy dowolnie, jednym kliknięciem palca w naszej aplikacji mobilnej.

Sprawdź naszą dietę pudełkową (Zielona Góra), może okazać się Twoim nowym towarzyszem w walce o zdrowsze jutro! Codziennie nasz sztab Dietetyków przy współpracy z Kucharzami pracują w pocie czoła, ale z uśmiechem na ustach – aby nasi klienci otrzymali zdrowe, zbilansowane i smaczne potrawy pudełkowe. Zielona Góra, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Zielona Góra

Wybieramy głównie świeże produkty sezonowe od zaufanych i sprawdzonych dostawców. Kucharze wraz z dietetykami dbają nie tylko o smak i kaloryczność, ale też o odpowiedni bilans mikro i makro składników oraz o wszelkie dodatki np. błonnik, które pomagają w utrzymaniu zdrowego trawienia. Catering dietetyczny może być wygodny, smaczny i spersonalizowany! Dieta pudełkowa w Zielonej Górze od Nice To Fit You na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim restauracyjnym smakiem potraw oraz indywidualną obsługą każdego klienta. 

Dieta z dostawą Zielona Góra –  pod same drzwi

Jak zamówić catering dietetyczny? Dieta w Zielonej Górze może trafić pod Twoje drzwi już na drugi dzień… Wystarczy, że:

  • założysz konto;
  • wybierzesz cel diety oraz ilość kalorii (mamy prosty kalkulator dietetyczny);
  • wybrać pakiet i podstawowy wariant diety;
  • zapłacić.

Smacznego! 

dieta z wyborem

Catering dietetyczny Zielona Góra

Do wyboru w naszym kateringu (Zielona Góra) masz 11 jadłospisów dla różnych wymagań i preferencji. Wzięliśmy pod uwagę nie tylko wegetarian czy alergików, ale również osoby, które lubią eksperymentować i codziennie pysznie jeść. Wybierając jadłospis wybierasz również pakiet z ilością potraw, spośród których będziesz mógł codziennie wybierać:

  • Basic 20: 20 dań;
  • Plus 35: 40 dań;
  • Super 45: 45 dań.

W przypadku nie wybrania dań, otrzymasz menu zgodne z podstawowy planem dietetycznym. U nas można pomarudzić – codziennie możesz zmieniać potrawy bazując na zdjęciach, składzie i opiniach innych użytkownikach. Opinie czytamy i zawsze bierzemy sobie do serca uwagi, które wprowadzamy w życie dostosowując się do gustów naszych klientów. Dostajesz gwarancję smaku, zdrowia i zbilansowania diety!

Dieta pudełkowa Zielona Góra

Catering Zielona Góra

Od wczesnych godzin rannych do godziny 10:00 nasi dostawcy dowożą dietę pudełkową w Zielonej Górze pod drzwi Twojego mieszkania. Zbilansowane śniadanie czeka na Ciebie codziennie rano – gotowe do zjedzenia. Jeżeli nie chcesz zbyt wcześnie wstawać podaj nam kod do domofonu, kurier sam wejdzie na klatkę schodową. Bardzo popularną opcją wśród naszych klientów jest dostawa kateringu dietetycznego (Zielona Góra) do miejsca pracy.

Możesz dokonywać zmian adresu dostawy oraz wybranych posiłków poprzedniego dnia do godziny 14:00. Catering Zielona Góra od NTFY jest dopasowany do Ciebie! Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: