Catering dietetyczny
Bydgoszcz

Wegetariańska, niskokaloryczna, bezglutenowa, bez nabiału, a może pełna superfoods? Dieta pudełkowa może być dokładnie taka, jakiej potrzebujesz! Nasi dietetycy i kucharze dwoją się i troją, by sprostać Twoim potrzebom i gustowi. Nie musisz już robić zakupów, wyszukiwać przepisów w internecie i spędzać kilku godzin w kuchni, żeby przygotować posiłki na cały dzień. My zrobimy to za Ciebie, a jednocześnie damy Ci gwarancję, że dania będą dostosowane do Twoich potrzeb, smaczne, zróżnicowane i przyrządzone z dobrej jakości produktów. Sprawdź nasz catering dietetyczny Bydgoszcz!

Tylko kilka kroków dzieli Cię od poprawy nawyków żywieniowych. Wystarczy, że założysz konto na stronie NTFY, przy pomocy kalkulatora diet ustalisz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, wybierzesz oraz opłacisz pakiet, który Cię interesuje – i gotowe! Możesz na nowo odkrywać przyjemność ze zdrowego jedzenia, i to bez większego wysiłku.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Bydgoszcz

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. To znaczy, że możesz skorzystać zarówno z gotowych jadłospisów, jak i z wyboru potraw, które chcesz zjeść w danym dniu – niemal jak w dobrej restauracji. W końcu sam najlepiej wiesz, co lubisz najbardziej. W zależności od pakietu możesz wybierać spośród 15 (Basic), 20 (Plus) lub 25 (Super+) dań dziennie.

Jeśli jednak nie wskażesz konkretnych dań, dostarczymy Ci posiłki zgodne z wybranym wariantem diety. Sugerujemy spożywanie 5 posiłków dziennie (w odstępach co 3-4 godziny), jednak liczbę dań również możesz zmodyfikować, dopasowując ją do swojego trybu życia i potrzeb.

Wybrane przez Ciebie dania gotujemy dzień przed dostawą. Potrawy zapakowane w wygodne pudełka trafiają następnie do naszych dostawców, którzy od samego rana do godziny 10:00 rozwożą zamówione zestawy posiłków. Ty jednak nie musisz zrywać się z łóżka skoro świt. Wystarczy, że podasz nam kod do domofonu, a pudełka będą czekać na Ciebie pod drzwiami. Możesz zamówić je też do biura czy gdziekolwiek, gdzie będzie Ci po drodze. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem obsługi klienta.

Dostarczamy na terenie całej Bydgoszczy!

Catering dietetyczny Bydgoszcz

Catering dietetyczny Bydgoszcz

Nieważne, czy jesteś sportowcem i chcesz budować masę mięśniową, czy próbujesz zrzucić kilka kilogramów, czy też po prostu masz na głowie tyle, że na gotowanie zdrowych posiłków nie wystarcza Ci już czasu i energii. Z dietą pudełkową okaże się, że zdrowe odżywianie się jest łatwe, a pożywne i zbilansowane posiłki mogą być jednocześnie smaczne. W ofercie mamy aż 5 zróżnicowanych diet – coś dla siebie znajdą tu więc zarówno wegetarianie, osoby, które preferują dania o niskiej kaloryczności, jak i prawdziwi foodies, wciąż poszukujący nowych doznań kulinarnych.

Jesteśmy przekonani, że szybko przekonasz się, jak smaczna i wygodna jest nasza dieta Bydgoszcz z dostawą pod same drzwi! Jeśli wciąż się wahasz, pamiętaj, że możesz nas wypróbować przez dzień, tydzień, miesiąc lub weekend!

Dieta pudełkowa Bydgoszcz

Catering Bydgoszcz

Jesteśmy elastyczni także w kwestii dostawy. Możesz zamówić swoje posiłki do domu, do biura lub tam, gdzie jest Ci wygodnie. Jeśli wolisz, możesz także odebrać pudełka osobiście, poprosić o pozostawienie ich w recepcji budynku, w którym pracujesz, lub po prostu podać nam kod do domofonu. Wiemy, że tempo Twojego życia bywa naprawdę szybkie, dlatego staramy się dopasować do jego rytmu. Nasi dostawcy rozwożą katering dietetyczny (Bydgoszcz) już od wczesnych godzin porannych i docierają nawet do najdalszych części miasta. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej po prostu skontaktuj się z naszym biurem obsługi!

Robimy wszystko, by każdy posiłek był dostosowany do Twoich potrzeb, planów na dany dzień i gustów kulinarnych. Dlatego Nice To Fit You to nie tylko zwykła dieta. Catering Bydgoszcz jest dopasowany do Twoich potrzeb, tak abyś mógł z łatwością zaczął się zdrowo odżywiać!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.