Koszalin: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Każdy uwielbia mieć wybór. My kochamy ten wybór dawać. Nice To Fit You oferuje katering dietetyczny w Koszalinie z największym wyborem menu, codziennie. Dzięki wygodnej aplikacji mobilnej możesz każdego dnia jeść co innego, a potrawy w diecie pudełkowej (Koszalin) ustalać dzięki dokładnym zdjęciom, opisom, a co najważniejsze opiniom innych klientów! Codziennie wybierasz spośród 10, 20, 40, a nawet 45 (w zależności od wykupionego pakietu) i dowolnie miksujesz jadłospisy. W przypadku braku wyboru lub zmiany posiłków otrzymasz wygodnie podstawowe menu na dany dzień. Wybierając dietę pudełkową w Koszalinie od Nice To Fit You, masz pewność, że każdego dnia pod swoimi drzwiami, na wycieraczce znajdziesz zestaw posiłków, które lubisz i masz pewność, że zdrowiej jeść się nie da.

Dieta na dowóz w Koszalinie to nie tylko indywidualne podejście do każdego klienta. To również jakość, elastyczność i pyszny smak! Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i zaufanymi dostawcami, a gotujemy używając najświeższych sezonowych produktów. Sztab dietetyków oraz kucharzy we współpracy ze sobą układają codziennie nowe, zdrowe i zróżnicowane menu. Koszalin, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta z dostawą Koszalin – jak zamówić katering?

Jak zamówić nasz catering? Dieta (Koszalin) może trafić do Ciebie po wykonaniu dosłownie kilku prostych czynności. Na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej wystarczy:

  • założyć konto;
  • określić swój cel dietetyczny;
  • podać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne (pomoże Ci w tym kalkulator dietetyczny);
  • wybrać pakiet;
  • wybrać podstawowy wariant diety;
  • opłacić zamówienie i podać adres dostawy.

Gotowe! W panelu klienta możesz też zarządzać kalendarzem dostaw, oceniać menu, zobaczyć zdjęcia poszczególnych dań, a nawet wprowadzać zmiany już po złożeniu zamówienia.

dieta z wyborem

Koszalin catering dietetyczny – największy wybór!

Posiadamy największy wybór posiłków na rynku! Przygotowaliśmy 11 podstawowych jadłospisów, nie zostali w nich pominięci wegetarianie, alergicy, jak i smakosze nieustannie poszukujący nowych doznań kulinarnych. Dieta pudełkowa Koszalin to gwarancja jakości pod każdym względem. Codziennie możesz sprawdzić menu na najbliższe dni. Daj nam znać, na co masz ochotę, to od Ciebie zależy, co ostatecznie trafi na Twój zdrowy i zbilansowany stół. W Nice To Fit You masz możliwość wyboru pakietów dietetycznych, a w nich, codziennie:

  • Basic 20: wybierasz spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
  • Plus 35: większy wybór, 40 dań z 7 naszych diet
  • Super 45: największy wybór, 45 dań z 11 naszych diet

Posiadamy wygodną aplikację mobilną, dzięki której możesz dokonywać wszelkich zmian. Posiłki możesz wybierać na podstawie zdjęć, opisów oraz ocen innych klientów. Jeżeli nie wskażesz konkretnych dań, dostarczymy Ci posiłki zgodne z wariantem domyślnym diety.

Dieta pudełkowa Koszalin

Catering pudełkowy Koszalin – dostawa na wycieraczkę drzwi

Robimy wszystko, by każdy posiłek był dostosowany do Twoich potrzeb, planów na dany dzień i gustów kulinarnych. NTFY Catering (Koszalin) jest uszyty na miarę, tak byś mógł z łatwością zaczął się zdrowo odżywiać, to nie jest zwykła dieta pudełkowa!

Nasi dostawcy codziennie od bardzo wczesnego świtu aż do godziny 10:00 rozwożą posiłki w dwugodzinnych przedziałach czasowych. Gotowe, zbilansowane śniadanie będzie czekało na Ciebie codziennie pod Twoimi drzwiami. Możesz podać nam kod do domofonu, wtedy masz pewność, że nie zostaniesz obudzony zbyt wcześnie przez kuriera. Bardzo popularna w Koszalinie jest również dostawa diety pudełkowej do pracy.

Wypadła Ci nieplanowana delegacja? Jeżeli masz ochotę, możesz zmieniać adres dostawy oraz wybrane posiłki każdego dnia poprzedzającego, do godziny 14:00. Nice To Fit You!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: