Toruń: catering dietetyczny
(dieta pudełkowa) z wyborem menu

Chcesz zmienić nawyki żywieniowe, by schudnąć, zbudować masę mięśniową lub po prostu cieszyć się lepszym zdrowiem? Nie masz czasu, by codziennie przyrządzać kilka zbilansowanych posiłków? Szukasz sposobu, by jeść zdrowo, a jednocześnie nie rezygnować z ulubionych smaków? Sprawdź catering dietetyczny Toruń od NTFY i nie martw się o gotowanie! Powiedz nam, czego potrzebujesz i co lubisz, a nasi kucharze i dietetycy zajmą się resztą. 

Nasza dieta pudelkowa Torun opiera się na świeżych produktach sezonowych od sprawdzonych dostawców. Dobra jakość składników w połączeniu z doświadczeniem kucharzy i dietetyków sprawia, że przygotowywane przez nas posiłki są nie tylko smaczne, ale też zbilansowane pod względem kaloryczności oraz ogólnej zawartości mikro- i makroskładników.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Toruń: dieta pudełkowa

Jak zacząć zdrową przygodę z naszym cateringiem dietetycznym? Wystarczy, że założysz konto na stronie Nice To Fit You – rejestracja jest szybka i pozbawiona zbędnych formalności. Poprzez system online możesz teraz:

  • składać zamówienia,
  • ustalać terminy i adresy dostaw,
  • wybierać konkretne dania,
  • oceniać menu,
  • dokonywać płatności.

Zastanów się, jaki jest Twój cel, i wybierz go przy korzystaniu z kalkulatora diet. Następnie określ domyślny wariant diety, pakiet (od niego zależy, ile dań będziesz mieć do wyboru) i liczbę posiłków, które mamy Ci dostarczać w ciągu dnia. Wystarczy jeszcze dokonać płatności i… następnego dnia wypatrywać dostawcy, który przywiezie catering dietetyczny (Torun) prosto pod Twoje drzwi!

dieta pudełkowa

Toruń catering dietetyczny – masz wybór!

Dieta pudełkowa może być taka, jak lubisz! Bez mięsa, bez nabiału, bez glutenu, pełna superfoods, z niską zawartością węglowodanów – proponujemy Ci aż 7 jadłospisów.

Możesz trzymać się domyślnego wariantu diety lub… do woli miksować ze sobą różne plany żywieniowe. Grymaś i zamawiaj to, na co masz ochotę! Codziennie dostaniesz jadłospis na kolejne dni – wystarczy, że wskażesz wtedy dania, które Ci odpowiadają. Dzięki temu codziennie możesz się poczuć prawie jak w dobrej restauracji. Toruń – catering dietetyczny już nadchodzi!

W zależności od pakietu możesz wybierać spośród 7 diet:

  • 20 dań w pakiecie Basic 20,
  • 40 dań w pakiecie Plus 35,
  • 45 dań w pakiecie Super 45.
Dieta pudełkowa Toruń

Catering dietetyczny w Toruniu

Catering dietetyczny (Toruń) rozwozimy na terenie całego miasta. Nasi dostawcy od samego rana do 10:00 docierają pod kolejne adresy. Możesz zamówić dostawę pudełek do domu lub do pracy – tam, gdzie Ci najwygodniej. Nie musisz nawet odbierać ich osobiście – wystarczy, że podasz nam kod do domofonu, a dania pieczołowicie zapakowane w pudełka będą czekać pod Twoimi drzwiami.

Jeśli uznasz, że chcesz zmienić adres dostawy – nie ma problemu! Także w tej kwestii jesteśmy elastyczni. Wystarczy, że dzień wcześniej do godziny 14:00 skontaktujesz się z działem obsługi klienta. 

Nieważne, jaki masz cel i styl życia. Nasz catering dietetyczny Toruń sprawi, że odkryjesz, jak łatwe i smaczne może być zdrowe odżywianie się!

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.