Catering dietetyczny
Trójmiasto

W ramach naszej diety pudełkowej dostarczamy poprawnie zbilansowane, smaczne posiłki dopasowane do Ciebie i Twojego stylu życia! W Nice To Fit You plany jedzeniowe tworzą dietetycy oraz kucharze, którzy codziennie współpracują ze sobą. Bierzemy pod uwagę Twoje preferencje, aktualne trendy kulinarne oraz sezonowe składniki z których gotujemy. Katering dietetyczny w Trójmieście jest smaczny, elastyczny i wygodny! Wystarczy parę razy kliknąć w naszej aplikacji mobilnej, aby założyć konto, wybrać jedzenie czy dokonać zmian w dostawie. Catering dietetyczny (Trójmiasto) od Nice To Fit You pomoże Ci w Twoich planach – schudnąć, nabrać masy mięśniowej, poczuć się lepiej lub po prostu zdrowo i regularnie jeść.

Sprawdź catering dietetyczny Trójmiasto i zmień nawyki żywieniowe na zdrowsze! Nie lubisz robić zakupów? Czekanie w kolejkach nie jest dla Ciebie? Chciałabyś wyeliminować z diety, mięso, nabiał, gluten lub węglowodany? Posiadamy 5 podstawowych, najpopularniejszych planów dietetycznych oraz różne pakiety. U nas możesz codziennie wybierać inne menu oraz ilość posiłków, która do Ciebie przyjeżdża. Trójmiasto, smacznego!

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Trójmiasto

Żeby zamówić catering pudełkowy w Trójmieście wystarczy, że założysz konto na naszej stronie internetowej. Z poziomu strony lub aplikacji mobilnej:

  • ustalasz codzienne kalorie (mamy prosty kalkulator);
  • wybierasz podstawowe menu oraz pakiet;
  • opisujesz swoje preferencje oraz wykluczenia;
  • ustawiasz adres dostawy;
  • wybierasz na jak długo chcesz dostawać dietę;
  • opłacasz zamówienie.

Dołożyliśmy dużo starań, aby wszelkie operacje z dietą były szybkie oraz proste. Zarządzaj dietą dla całej rodziny, zmieniaj, wymieniaj i marudź – do woli! Jesteśmy elastyczni i rozumiemy, że nasi klienci są zabiegani – wychodzimy Wam naprzeciw Trójmiasto! Nice To Fit You to przede wszystkim zespół kucharzy oraz dietetyków, którzy codziennie ze sobą współpracują. Wybieramy tylko sprawdzonych dostawców oraz pracujemy na świeżych, sezonowych produktach.

dieta z wyborem

Catering dietetyczny Trójmiasto

U nas jesz ile chcesz! Sugerujemy Tobie 5 posiłków dziennie, ale to Ty finalnie wybierasz ich ilość. Rozumiemy, możesz nie jadać śniadań lub kolacji. Opowiedz nam o wszystkim podczas składania zamówienia. Trójmiasto to jedna z lokalizacji, gdzie czekamy gotowi na zamówienia kateringu.

Jeżeli masz taki kaprys, to możesz za pomocą aplikacji mobilnej wygodnie mieszać ze sobą różne posiłki z różnych planów dietetycznych. Do wyboru masz:

  • 20 dań w pakiecie Basic;
  • 25 dań w pakiecie Plus;
  • 30 dań w pakiecie Super+.

Jeżeli nie dokonasz żadnej zmiany, kurier dostarczy do Ciebie torbę pełną pysznych pudełek, zdrowych i zbilansowanych posiłków z Twojego domyślnego, wybranego jadłospisu. W wyborze mogą pomóc dokładne i ładne zdjęcia, szczegółowy opis oraz skład jak i opinie innych klientów!

Dieta pudełkowa Trójmiasto

Catering Trójmiasto

Dostawcy kateringu od Nice To Fit You, pracują od bardzo wczesnego rana do godziny 10:00. Rozwożą dietę pudełkową w Trójmieście pod Twoje drzwi! Dostarczamy jedzenie w 2 godzinnych przedziałach czasowych. Jeżeli nie chcesz zostać obudzony zbyt wcześnie – podaj nam swój kod do bramy w uwagach dotyczących dostawy. Jedną z popularniejszych metod dowozu cateringu dietetycznego jest dostawa do miejsca pracy. Niezależnie od tego czy chcesz schudnąć, nabrać mięśni, czy zdrowo jeść z nami się dogadasz! Nasza dieta (Trójmiasto) sprawi, że odkryjesz na nowo przyjemność płynącą ze zdrowego i regularnego jedzenia. Wszelkie zmiany w adresie dostawy lub zamówionych posiłkach możesz zmienić dnia poprzedniego do godziny 14:00. Trójmiasto, Nice To Fit You!

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google
Zamknij - Ntfy.pl