Wygodna dieta,
która biegnie z Tobą

OFICJALNY SPONSOR
17. PÓŁMARATONU
WARSZAWSKIEGO

Codziennie ponad 80 propozycji dań i dodatków w menu do wyboru, z 11 różnorodnych diet. Z cateringiem dietetycznym Nice To Fit You zaoszczędzisz nawet do 30 godzin miesięcznie! Na planowaniu zakupów, kolejkach sklepowych, gotowaniu i zmywaniu. Ten czas możesz poświęcić dla bliskich lub na trening kondycji czy sport, który kochasz.

Biegnij z dietą

Prawidłowo dobrana dieta wpływa na poprawę wydajności treningów oraz na osiągane rezultaty. Dbają o nią zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Każdy z nich powinien otrzymywać niezbędne substancje odżywcze, we właściwych proporcjach o odpowiednich porach. Nice To Fit You to wygodna dieta z wyborem menu, doskonały smak, jakość bez kompromisów i oszczędność czasu.

Dobierz dietę dla siebie

Posiłki w wysiłku

Na to, ile kalorii potrzebujesz wpływa m.in.: płeć, metabolizm, wykonywana praca i poziom wytrenowania. Trenujący mało lub na średnim poziomie intensywności około godziny dziennie, potrzebuje od 2500 - 3000 kcal w przypadku mężczyzn, oraz od 1800 - 2500 kcal w przypadku kobiet.

Węglowodany, tłuszcze i białka jako źródło energii mają kluczowe znaczenie dla każdego trenującego. Jego jadłospis powinien uwzględniać takie składniki i potrawy, aby energia pochodziła z pełnowartościowej i jak najmniej przetworzonej żywności. Nice To Fit You współpracuje ze sprawdzonymi, lokalnymi dostawcami i może się pochwalić wieloma ważnymi certyfikatami jakości.

W ustaleniu potrzeb kalorycznych pomoże kalkulator

Oblicz

Dla Twojej wygody

Z pomocą wszystkim głodnym przychodzi wygodna i prosta w obsłudze aplikacja Nice To Fit You, która pozwala skonfigurować wiele parametrów zamawianej diety. Dostosujesz m.in.: liczbę posiłków, kaloryczność, długość trwania diety czy wielkość codziennego menu.

To Ty decydujesz
na co masz ochotę,
bo wybór posiłków zawsze należy do Ciebie!

W aplikacji znajdziesz

  • zdjęcia,
  • opisy,
  • oceny dań.

Pobierz aplikację
Nice To Fit You i ciesz się jeszcze
większą wygodą oraz dopasowaniem
swojej diety.

Aktualny ranking naszych dań

Zobacz

Nice To Fit You - dieta z misją

Podejście Nice to Fit You ma wiele wspólnego ze sportem!
To ekipa ludzi – kucharzy, dietetyczek, dostawców, pracowników produkcji i biura, którzy codziennie pracują, aby do odbiorcy dotarło pudełko wypełnione smakiem. Tak jak podczas treningów przed maratonem, nie ma tu miejsca na półśrodki i drogę na skróty.

Liczy się wybór i możliwość konfigurowania diet oraz dobierania potraw.
Nice To Fit You pozwala elastycznie zarządzać planem posiłków, terminami dostaw i dowolnie modyfikować menu. Każdy posiłek można zamienić na inny. Wszystko po to, aby dotrzymać Ci tempa i zaskakiwać nie tylko smakiem, ale i formą podania.

Przekonaj się, ile czasu dzięki temu zaoszczędzisz!

Życzymy udanego startu na 17. Półmaratonie Warszawskim!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: