Catering dietetyczny
Poznań

Szukasz najlepszej diety pudełkowej? Postaw na taką, w której masz największy wybór! Catering dietetyczny Poznań od NTFY pozwala Ci personalizować zestawy przygotowywane każdego dnia. Możesz zmienić nie tylko adres, pod który mają być dostarczone pudełka, ale też dania w obrębie wybranego pakietu. W końcu to Ty najlepiej wiesz, co lubisz i na co masz ochotę! Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że zdrowe odżywianie może być smaczne i łatwe.

Nie masz czasu na przygotowanie kilku pełnowartościowych posiłków dziennie? Chcesz schudnąć i potrzebujesz pomocy w ułożeniu jadłospisu? Próbujesz zmienić nawyki żywieniowe? Catering dietetyczny Poznan jest odpowiedzią na każdą z tych potrzeb! W naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie, niezależnie od tego, czy interesuje Cię dieta pudełkowa dla wegetarian, sportowców, czy alergików.

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Poznań

Dużą wagę przywiązujemy do jakości przyrządzanych przez nas posiłków. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami, ponieważ wierzymy, że tylko składniki najwyższej jakości pozwalają gotować smacznie i zdrowo. Nasi dietetycy układają jadłospis nie tylko z uwzględnieniem kaloryczności, ale też zawartości błonnika i ogólnego bilansu mikro- i makroskładników. W ten sposób powstaje menu do naszych 7 diet:

  • klasycznej,
  • dla alergików,
  • wegetariańskiej,
  • niskowęglowodanowej,

inspirowanej najnowszymi trendami kulinarnymi.

dieta z wyborem

Catering dietetyczny Poznań

Co zrobić, by zamówić catering dietetyczny NTFY w Poznaniu? Załóż konto na stronie, a następnie przekaż nam informacje o swoich preferencjach. Zrobisz to również za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej. Z poziomu swojego konta możesz składać zamówienia, dokonywać płatności, ustalać adres i termin dostawy, a także wybierać dania i oceniać menu.

Uwaga! Zmiana adresu dostawy diety pudełkowej w Poznaniu jest możliwa tylko poprzez kontakt z biurem obsługi.

Dieta pudełkowa Poznań

Catering Poznań

Możesz wybrać jedną z zaproponowanych przez nas diet lub grymasić do woli i mieszać menu z różnych jadłospisów. Nasza dieta pudelkowa Poznan jest tak elastyczna, by jak najlepiej dopasować się do Twojego smaku i trybu życia.

Liczba dostępnych wariantów menu zależy od wybranego przez Ciebie pakietu: Basic 20 oznacza wybór z 20 dań dziennie, Plus 30 – 30, a Super 35 – aż 35. Domyślny zestaw zawiera 5 posiłków, jednak możesz zmodyfikować ich liczbę tak, by było Ci wygodniej.

Określ, ile kalorii dziennie potrzebujesz (pomoże Ci w tym kalkulator dietetyczny) i jaki wariant diety będzie Twoim podstawowym. Codziennie udostępnimy Ci jadłospis na kolejne dni – dzięki temu możesz wybrać dania, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli tego nie zrobisz, dostarczymy Ci posiłki zgodne z wybranym przez Ciebie wariantem diety.

Nasi dostawcy zaczynają pracę wcześnie rano i dowożą starannie zapakowane pudełka z potrawami jeszcze przed 10:00. Dzięki temu już od rana możesz się cieszyć przygotowanym specjalnie dla Ciebie zbilansowanym posiłkiem. Twoje zamówienie zostanie dostarczone pod same drzwi – jeśli nie chcesz wstawać zbyt wcześnie, podaj nam kod do domofonu. Możesz też zamówić dostawę do recepcji w miejscu pracy.

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google
Zamknij - Ntfy.pl