Catering dietetyczny Bogulin, Wielkopolskie

Żyj pełną piersią! Oszczędzaj nawet 8 godzin tygodniowo na zakupach, gotowaniu i zmywaniu! Wybierz catering dietetyczny Nice To Fit You. U nas masz pewność, że każdego dnia pod drzwiami będzie czekał na Ciebie zestaw dań, które lubisz najbardziej. Jedz tyle posiłków ile chcesz, 5? 2? A może catering 3 posiłki dziennie? Może spodziewasz się gości i chcesz zamówić dodatkowy obiad i kolację? To żaden problem!

Poczuj się jak w najlepszej restauracji. Śniadanie wege, kolacja z mięsem ale obiad vegan? U nas to możliwe, bez problemu! Codziennie możesz komponować swoje posiłki spośród 10, 20, 40, a nawet 45 propozycji dań w menu. Dowolnie mieszaj jadłospisy - w końcu Ty wiesz najlepiej, na co masz największego smaka! Sprawdź naszą dietę pudełkową i uwierz, że pilnowanie kalorii nie musi oznaczać nudy w diecie!

Zakochaj się w swojej diecie.
Bogulin, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Niezwykła dieta pudełkowa, Bogulin - największy wybór menu!

Zapakowaliśmy diety w pakiety. W naszej ofercie znajdziesz 11 super zróżnicowanych i ciekawych jadłospisów. Nasz catering pudełkowy odpowiada na najróżniejsze zapotrzebowanie! Uwaga - zadomowią się u nas nie tylko osoby, które chcą schudnąć. W Nice To Fit You zamówisz catering wegański, catering bez laktozy, catering wegetariański, catering mniej glutenu oraz catering sport.

Wielkość wyboru zależy od pakietu. Jeśli nie dokonasz zmian w menu, otrzymasz posiłki zgodne z domyślnym wariantem diety. Możesz wybrać ilość propozycji na każdy z 5 posiłków:

  • Basic 20: wybór spośród 20 dań z 4 diet
  • Plus 40: większy wybór, 40 dań z 7 diet
  • Super 45: największy wybór, 45 dań z 11 diet.

Nasze diety w pudełku to: Daily, Classic, 100% Vegan, Veggy, Light LG&DF, ProActive, Keto, Foodie oraz Keto+. Wyboru dokonujesz w aplikacji na podstawie apetycznych zdjęć potraw. Ty wybierasz, my gotujemy.

catering z wyborem menu

Dieta w pudełku - jak zamówić?

Zdrawa diety z wyborem menu, Nice To Fit You wyróżniają się najwyższą jakością oraz restauracyjnym smakiem. Współpracujemy jedynie z wybranymi, lokalnymi dostawcami. Wspieramy lokalny biznes i Polską gospodarkę! Wierzymy, że najlepsza dieta to taka, w której możesz się zakochać. Po uszy.

Jak zamówić naszą dietę z wyborem w 3 krokach?

  • Sprawdź swoją wymaganą kaloryczność (kalkulator kalorii)
  • Wybierz 1 z 4 pakietów z wyborem
  • Wskaż 1 z 11 domyślnych planów dietetycznych

W Panelu Klienta oraz aplikacji możesz zarządzać posiłkami, kalendarzem dostaw oraz oceniać zjedzone smaki - otrzymujesz za to rabaty na kolejne zamówienia. Możesz również dodawać posiłki do swojego zamówienia w dowolnym rozmiarze. Spodziewasz się gości? Możesz np. zamówić dodatkowe 3 obiady w rozmiarach S, M i XL. Śmiało!

Dieta pudełkowa Bogulin

Catering pudełkowy Bogulin, Wielkopolskie

Niezawodna i cicha dostawa na zaplanowaną godzinę to nasz znak rozpoznawczy. Zarezerwuj swoje jedzenie tam, gdzie jest Ci najwygodniej. Pod drzwi mieszkania lub do biura? Dopasowujemy się do Twojego tempa życia, ponieważ znamy jego prędkość. Kurierzy rozwożą catering dietetyczny już od wczesnego poranka.

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.