O Nas

Nice To Fit You to przede wszystkim ludzie. Ekipa kucharzy, dietetyczek, dostawców, pracowników produkcji czy biurowych codziennie pracuje na wspólny cel – pudełko wypełnione smakiem, przyjemną obsługę i partnerską komunikację. Nie akceptujemy półśrodków i drogi na skróty, bo to, na czym nam zależy, to efekt WOW. I całe szczęście, że nasze starania nie idą na marne. Wiemy to, ponieważ bacznie śledzimy opinie naszych Konsumentów.

U nas to Ty jesteś w centrum zainteresowania. Dlatego zawsze masz wybór! Codziennie przebieraj nawet w obrębie 35 propozycji dań. Z nami możesz także elastycznie zarządzać swoim planem posiłków, terminami dostaw i dowolnie modyfikować menu. Po swojemu. Robimy wszystko, by dotrzymać Ci tempa i zaskakiwać nie tylko smakiem, ale i formą podania. Korzystaj z tego. Śmiało!

NTFY.pl

Dlaczego my?

Smak Restauracyjne doznania

100% Jakości bez kompromisów

Wybór Nawet 35 dań dziennie

Aplikacja mobilna

  1. Zawsze pod ręką
  2. Wybór menu
  3. Ocenianie posiłków

Dzięki naszej aplikacji mobilnej skomponujesz swoje codziennie menu nawet z 35 dań. I to na skinienie palca! Na podstawie składów, zdjęć i ocen innych Klientów swobodnie wybierzesz posiłki, które celnie trafią w Twoje smaki. A na dokładkę w łatwy sposób przełożysz dostawę, kiedy coś Ci niespodziewanie wypadnie.

Dopasowane do Twoich potrzeb. Zamawiaj tyle kalorii i posiłków, ile potrzebujesz. Modyfikuj plan diety w zależności od sytuacji. Jedz 5 posiłków dziennie lub tyle, na ile masz ochotę. Ty decydujesz, my gotujemy!

Oceniaj posiłki i zdobywaj punkty! Każdy oceniony dzień to dla Ciebie 1 pkt w skarbonce, który przy następnej wybranej diecie obniży wartość Twojego zamówienia.

Pobierz naszą aplikację

NTFY.pl- Pobierz z Apple Store NTFY.pl- Pobierz z Google Play

Zobacz co polecają nasi ambasadorzy

@mrfit_trener poleca Skusisz się na deser!
@marcinkvcinski poleca Mój ulubiony catering!
@mjozwowska poleca Efekty po 2 miesiącach!

Sprawdź co pokochali nasi Ambasadorzy!

Agnieszka

Agnieszka

Dzień z Nice To Fit You to jakby każdy posiłek jeść w innej, dobrej restauracji, z której kelner przyjeżdża pod…

Digital Marketer

Monika

Monika

NTFY to dla mnie idealny catering dzięki opcji wyboru dań na każdy z posiłków. Testowałam wcześniej innych dostawców i niestety…

Pracownik biurowy

Tomasz

Tomasz

Dzięki NTFY otrzymuję zdrowe i bardzo smaczne posiłki, których przygotowanie zajęłoby mi dużo cennego czasu – zachowuję go na treningi,…

Lekarz

Coś poszło nie tak? Napisz do nas!

O nas - NTFY.pl
Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google