NTFY to nie zwykła
dieta z dostawą.

Stajemy na głowie, żeby każda torba, która trafia pod Twoje drzwi sprawiała Ci jak największą radość i była naprawdę taka, jak potrzebujesz.

Wszystko zaczyna się… w Twojej głowie!

Badamy opinie naszych Użytkowników, żeby tworzyć dania, które lubisz. Informacje te miksujemy z wiedzą naszych dietetyków i kucharzy oraz najnowszymi żywieniowymi trendami. W ten sposób powstaje menu do naszych sześciu zróżnicowanych diet.

Kolejny krok to znowu Ty!

Właśnie Ty wybierasz z naszego menu dania, które chcesz zjeść w wybranym dniu. Możesz korzystać z aplikacji NTFY, która pozwala na zarządzanie dietą za pomocą kilku kliknięć. Kiedy już wiemy jak wygląda Twój plan – zabieramy się do przygotowywania Twojej torby!

Zamawiamy składniki do wybranych przez Ciebie posiłków. Nie idziemy tu na żadne kompromisy. Współpracujemy z zaufanymi dostawcami i dbamy o to, żeby wybierać jakościowe, nieprzetworzone produkty.

Dzień przed dostawą gotujemy dania, które wybrałeś do swojej torby. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. U nas każda torba jest inna! Pakujemy tyle pudełek, ile potrzebujesz. Przyklejamy naklejkę z wybraną przez Ciebie nazwą i Twoja torba jedzie już do Ciebie!

Z naszej centrali codziennie rano wyjeżdża armia samochodów, z których jeden wiezie paczkę do Ciebie. Niezależnie od tego, gdzie jesteś! Nie przywiązujemy Cię do jednego adresu – możesz go dowolnie zmieniać. Rano torba czeka na Ciebie pod Twoimi drzwiami, na recepcji w pracy, na siłowni – tam, gdzie wygodnie ją odbierzesz. A w niej – jedzenie, na które naprawdę masz ochotę!

Ntfy.pl - YOU Grey Ntfy.pl - YOU White
Opinie

Co mówią o nas Użytkownicy?

Jesteśmy wdzięczni za każdą opinię, którą do nas prześlesz. Dzięki temu NTFY może być coraz lepsze i coraz bardziej Twoje. Dzielimy się tutaj słowami naszych Użytkowników (którzy oczywiście wyrazili na to zgodę). Mamy nadzieję że zachęcą Cię do rozpoczęcia przygody z NTFY!

Patryk

Patryk

Digital Marketer

Dzień z Nice To Fit You to jakby każdy posiłek jeść w innej, dobrej restauracji, z której kelner przyjeżdża pod Twoje drzwi, a zamiast chęci otrzymania napiwku, sam oferuje on punkty do Twojej skarbonki! Magia ???

Monika

Monika

Pracownik biurowy

NTFY to dla mnie idealny catering dzięki opcji wyboru dań na każdy z posiłków. Testowałam wcześniej innych dostawców i niestety często to narzucone menu mi nie pasowało co kończyło się wyrzucaniem niesmacznych potraw. Polecam wypróbować NTFY ja już nigdy nie wrócę do dostawcy nie oferującego wyboru dań.

Tomasz

Tomasz

Lekarz

Dzięki NTFY otrzymuję zdrowe i bardzo smaczne posiłki, których przygotowanie zajęłoby mi dużo cennego czasu – zachowuję go na treningi, wyjścia do kina, teatru albo na koncert. Nie jestem skazany na produkty, których nie lubię, ponieważ mam możliwość wyboru spośród kilku propozycji w menu. Pracuję w kilku miejscach, a jedzenie zawsze dostaję tam, gdzie akurat potrzebuję.

  Coś poszło nie tak? Napisz do nas!

  Zdarza się też, że popełnimy jakiś błąd. Ntfy.pl - Emotikona - Smutek Robimy wtedy wszystko, żeby przywrócić równowagę we wszechświecie.

  APLIKACJA MOBILNA

  Stworzyliśmy dla Ciebie
  aplikację mobilną!

  Dbamy o to, żeby było Ci wygodnie, dlatego zbudowaliśmy aplikację, dzięki której możesz zarządzać swoją dietą za pomocą kilku kliknięć!

  • 01. Wybieraj posiłki do Twojej diety
  • 02. Zarządzaj kalendarzem dostaw
  • 03. Sprawdzaj menu ze zdjęciami każdego dania
  • 04. Zdobywaj punkty za ocenianie dań
  • Wybieraj posiłki do Twojej diety
  • Zarządzaj kalendarzem dostaw
  • Sprawdzaj menu ze zdjęciami każdego dania
  • Zdobywaj punkty za ocenianie dań

   Sprawdź czy dowozimy do Ciebie

   Nasz catering dietetyczny z dowozem zamówisz w największych miastach Polski i ich okolicach. Na naszej liście dostaw są:

   BytomGdańskGostyninInowrocławKościanOlsztynPiotrków TrybunalskiRogoźnaSkierniewiceTrzcianka

   Marzysz o tym, żeby NTFY było u Ciebie?

   Wow, ale jest nam miło! Napisz do nas – będziemy
   wiedzieć, w którym kierunku rozszerzać usługi.

   Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

   Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.