Catering dietetyczny Gliwice, Śląskie

Oszczędzaj nawet 30 godzin miesięcznie na zakupach, gotowaniu i zmywaniu! Żyj pełną piersią! Wybierz catering dietetyczny od Nice To Fit You - masz pewność, że każdego dnia pod drzwiami będzie czekał na Ciebie zestaw dań, które lubisz najbardziej. Jedz tyle posiłków ile chcesz, 5? 2? A może catering 3 posiłki dziennie?

Poczuj się jak w najlepszej restauracji. Śniadanie wege, kolacja z mięsem ale obiad vegan? U nas to możliwe, bez problemu! Codziennie możesz komponować swoje posiłki spośród 10, 20, 40, a nawet 45 dań w menu. Dowolnie mieszaj jadłospisy - w końcu Ty wiesz najlepiej, na co masz największego smaka! Sprawdź naszą dietę pudełkową i uwierz, że pilnowanie kalorii nie musi oznaczać nudy w diecie!

Zakochaj się w swojej diecie.
Gliwice, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 600 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Niezwykła dieta pudełkowa, Gliwice - największy wybór menu!

Zapakowaliśmy diety w pakiety. W naszej ofercie znajdziesz 11 super zróżnicowanych i ciekawych jadłospisów. Nasz catering pudełkowy odpowiada na najróżniejsze zapotrzebowanie! Uwaga - zadomowią się u nas nie tylko osoby, które chcą schudnąć. W Nice To Fit You zamówisz catering wegański, catering bez laktozy, catering wegetariański, catering mniej glutenu oraz catering sport.

Wielkość wyboru zależy od pakietu. Jeśli nie dokonasz zmian w menu, otrzymasz posiłki zgodne z domyślnym wariantem diety. Możesz wybrać ilość propozycji na każdy z 5 posiłków:

  • Basic 20: wybór spośród 20 dań z 4 diet
  • Plus 35: większy wybór, 40 dań z 7 diet
  • Super 45: największy wybór, 45 dań z 11 diet

Nasze diety w pudełku to: Daily, Classic, 100% Vegan, Veggy, Light LG&DF, ProActive, Keto, Foodie oraz Keto+. Wyboru dokonujesz w aplikacji na podstawie apetycznych zdjęć potraw. Ty wybierasz, my gotujemy.

catering z wyborem menu

Dieta w pudełku - jak zamówić?

Diety z wyborem menu, Nice To Fit You wyróżniają się najwyższą jakością oraz restauracyjnym smakiem. Współpracujemy jedynie z wybranymi, lokalnymi dostawcami. Wspieramy lokalny biznes i Polską gospodarkę! Wierzymy, że najlepsza dieta to taka, w której możesz się zakochać. Po uszy.

Jak zamówić naszą dietę z wyborem w 3 krokach?

  • Sprawdź swoją wymaganą kaloryczność (kalkulator kalorii)
  • Wybierz 1 z 4 pakietów z wyborem
  • Wskaż 1 z 11 domyślnych planów dietetycznych

W Panelu Klienta oraz aplikacji możesz zarządzać posiłkami, kalendarzem dostaw oraz oceniać zjedzone smaki - otrzymujesz za to rabaty na kolejne zamówienia.

Dieta pudełkowa Gliwice

Catering pudełkowy Gliwice, Śląskie

Niezawodna i cicha dostawa o poranku. Zamów swoje jedzenie pod drzwi domu lub do biura - tam, gdzie jest Ci najwygodniej. Dopasowujemy się do Twojego rytmu życia, ponieważ znamy jego szybkie tempo. Kurierzy rozwożą catering pudełkowy już od wczesnego świtu i docierają nawet do najdalszych części Katowic jak i jego okolic, na terenie Śląska.

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.