Więcej niż catering dietetyczny, Grudziądz

Dieta pudełkowa od Nice To Fit You to pewność, że każdego dnia, pod swoimi drzwiami znajdziesz to – co lubisz i na co masz ochotę. Szukasz smacznego cateringu dietetycznego w Grudziądzu? Jeżeli chcesz schudnąć, nabrać mięśni lub zdrowo się odżywiać – nasi Dietetycy we współpracy z Kucharzami zadbają o Ciebie! Bierzemy pod uwagę nie tylko kaloryczność, ale również styl życia oraz Twoje preferencje smakowe. Sprawdź catering dietetyczny (Grudziądz) i zobacz jaki jest smaczny, wygodny i elastyczny!

W Nice To Fit You, to Ty decydujesz ile posiłków chcesz jeść! Sugerujemy klasyczne 5 dziennie, ale możesz jeść 3 lub nawet 7. Codziennie wybierasz z 30 dań w 6 różnych jadłospisach. Stawiamy jedynie na zaufanych i wyselekcjonowanych dostawców. A gotujemy ze świeżych produktów sezonowych. Dbamy o to, aby nasza dieta pudełkowa w Grudziądzu była jak najbardziej spersonalizowana. Posiadamy wygodną aplikację mobilną, a nasze dania smakują jak w dobrej restauracji. Grudziądz, smacznego!

Stwórz swoją dietę arrow

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Dieta pudełkowa Grudziądz

Dieta pudełkowa Grudziądz – krok po kroku

Jak zamówić Nice To Fit You, catering dietetyczny w Grudziądzu? To bardzo proste i szybkie! Załóż konto, ustawiając login i hasło. Za pośrednictwem naszej strony lub aplikacji mobilnej możesz prosto zarządzać zamówieniem.

Jeżeli chcesz zamówić dietę pudełkową:

  • ustal zapotrzebowanie kaloryczne (mamy prosty kalkulator kalorii);
  • wybierz pakiet (Start, Basic, Plus, Super+);
  • wybierz podstawowy wariant dietetyczny;
  • wskaż, ile posiłków chcesz otrzymywać dziennie i jak długo;
  • wpisz adres dostawy;
  • opłać swoje zamówienie.

Teraz wystarczy jedynie czekać, na kuriera, który przywiezie Twój katering dietetyczny w Grudziądzu pod same drzwi mieszkania lub do Twojej pracy.

dieta z wyborem

Catering dietetyczny Grudziądz

Catering pudełkowy Grudziądz – wybór menu

Nie musisz ograniczać się do gotowych jadłospisów! Chcemy, aby Twoja dieta pudełkowa w Grudziądzu była taka, jak lubisz! Możesz trzymać się domyślnego wariantu diety lub do woli mieszać ze sobą różne plany żywieniowe. Nasza dieta pudełkowa (Grudziądz) będzie dobrym wyborem także dla tych, którzy lubią sobie pomarudzić. W zależności od wybranego pakietu dietetycznego możesz wybierać spośród 20, 25, a nawet 30 propozycji potraw dziennie! Każdy, niezależnie od motywacji i celu znajdzie wiele smacznego dla siebie. W Nice To Fit You dajemy 6 podstawowych wariantów diety – klasyczny, wegetariański, dla alergików (bez glutenu i nabiału), z niską zawartością węglowodanów oraz foodie. Codziennie dostaniesz menu na kolejne dni – wystarczy, że w aplikacji mobilnej lub na stronie internetowej wskażesz dania, które chcesz zamówić. A my zadbamy, aby dotarły do Ciebie na czas, pod same drzwi mieszkania.

Dieta pudełkowa Grudziądz

Catering Grudziądz

Grudziądz catering dietetyczny – elastyczna i wygodna dostawa

Nasz obszar dostawy obejmuje cały Grudziądz. Catering dietetyczny dowozimy od wczesnych godzin porannych, aż do 10:00. W dwugodzinnych ramach czasowych. Gotowe, pyszne i zbilansowane śniadanie, jak i posiłki na cały dzień – będą czekały pod Twoimi drzwiami. Jeżeli nie chcesz zostać obudzony przez kuriera – podaj nam swój kod do domofonu. Możesz również wybrać dostawę do miejsca pracy – wtedy nasz kurier zostawi Twoje pudełka w recepcji biura lub tam gdzie wskażesz. Catering pudełkowy (Grudziądz) to Twój nowy, zdrowy sposób na łatwe wprowadzenie dobrych nawyków żywieniowych, bez potrzeby zmiany stylu życia.

Wszelkich zmian w dostawie i w wybranym menu możesz dokonywać dzień wcześniej do godziny 14:00 poprzez aplikację lub kontaktując się z biurem obsługi. Nice To Fit You!

Nie czekaj, zaplanuj dietę już dzisiaj!
NTFY.pl
Stwórz swoją dietę Zaloguj się
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.