Catering dietetyczny Józefów K. Błonia, Mazowieckie

Żyj pełną piersią! Oszczędzaj nawet 8 godzin tygodniowo na zakupach, gotowaniu i sprzątaniu! Wybierając dietę pudełkową od Nice To Fit You, masz w 100% pewność, że każdego dnia pod swoimi drzwiami znajdziesz zestaw posiłków, które smakują Ci najbardziej. Możesz dowolnie miksować jadłospisy. W końcu Ty wiesz najlepiej, na co masz dziś największą ochotę! Sprawdź nasz catering pudełkowy i uwierz, że kontrolowanie kalorii nie musi oznaczać ograniczania smaku w diecie!

Śniadanie wegetariańskie, kolacja mięsna a obiad foodie? Codziennie możesz komponować swoje posiłki spośród 7 propozycji dań! Najlepsza dieta to taka, w której masz wybór i jesteś w stanie ją pokochać. W Nice To Fit You możesz nie tylko wygodnie zarządzać liczbą posiłków, ale też mieć całkowity wpływ na swoje menu. Codziennie nasi Kucharze, Dietetyczki oraz Dostawcy, dwoją się i troją, aby zaplanować, przygotować i dostarczyć niezawodnie na czas apetyczne, odpowiednio zbilansowane i zdrowe posiłki na cały dzień. Na co przeznaczysz zaoszczędzone godziny? Józefów K. Błonia, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Niezwykła dieta pudełkowa, Józefów K. Błonia - największy wybór menu!

Zamknęliśmy diety w 3 pakiety. Mamy dla Ciebie 7 zróżnicowanych i ciekawych wariantów cateringu. Nasze zróżnicowane diety pudełkowe odpowiadają na najróżniejsze potrzeby! Serwujemy catering wegański, catering bez laktozy, catering wegetariański, catering #Less Gluten oraz catering sport.

Jeżeli nie dokonasz wyboru i nie wskażesz alternatywnych dań, dostarczymy pod Twoje drzwi posiłki zgodne z wybranym domyślnym wariantem diety. Ale możesz wygodnie wymieniać dania w obrębie jednego posiłku - śniadania, obiadu, kolacji itd. Codziennie, wielkość wyboru zależy od pakietu:

  • Basic 20: wybór spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
  • Plus 30: większy wybór, 30 dań z 6 diet
  • Super 35: największy wybór, 35 dań ze wszystkich 7 naszych diet.

Ty wybierasz, my gotujemy. Od Ciebie zależy, co ostatecznie trafi na Twój stół.

catering z wyborem menu

Dieta w pudełku - jak zamówić?

Dieta z wyborem menu Nice To Fit You wyróżnia się nie tylko restauracyjną - najwyższą - 100% jakością oraz domowym smakiem, ale również indywidualnym, elastycznym podejściem do każdego klienta. Współpracujemy tylko z zaufanymi lokalnymi dostawcami, a nasze dietetyczki planują jadłospis z uwzględnieniem kaloryczności, jak i ogólnego bilansu makroskładników. Wierzymy, że najlepsza dieta pudełkowa to taka w której możesz się zakochać.

Jak zamówić nasz catering z wyborem?

  • Określ kaloryczność diety (kalkulator kalorii)
  • Wybierz pakiet szerokości wyboru
  • Wskaż swój domyślny wariant diety

Pozostało już tylko podać adres i opłacić swoją rezerwację. W panelu klienta oraz prostej aplikacji mobilnej możesz łatwo zarządzać kalendarzem dostaw oraz oceniać zjedzone smaki, za co otrzymujesz rabaty. Dodatkowo - wyboru menu dokonujesz na podstawie apetycznych zdjęć poszczególnych dań.

Dieta pudełkowa Józefów K. Błonia

Catering pudełkowy Józefów K. Błonia, Mazowieckie

Bezkontaktowa, bezpieczna dostawa. Możesz zamówić swoje posiłki do domu lub do pracy - gdzie jest Ci najwygodniej. Wiemy, że tempo Twojego życia bywa naprawdę szybkie, dlatego dopasowujemy się do jego rytmu. Nasi dostawcy rozwożą catering pudełkowy już od wczesnych godzin porannych i docierają nawet do najdalszych części miasta.

Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej po prostu skontaktuj się z naszym biurem obsługi! Większość operacji na diecie wykonasz w naszej wygodnej aplikacji mobilnej.

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google
Zamknij - Ntfy.pl