Catering dietetyczny Mieszkowo, Mazowieckie

Żyj pełną piersią! Oszczędzaj nawet 8 godzin tygodniowo na zakupach, gotowaniu i sprzątaniu! Wybierając dietę pudełkową od Nice To Fit You, masz w 100% pewność, że każdego dnia pod swoimi drzwiami znajdziesz zestaw posiłków, które smakują Ci najbardziej. Możesz dowolnie miksować jadłospisy. W końcu Ty wiesz najlepiej, na co masz dziś największą ochotę! Sprawdź nasz catering pudełkowy i uwierz, że kontrolowanie kalorii nie musi oznaczać ograniczania smaku w diecie!

Śniadanie wegetariańskie, kolacja mięsna a obiad foodie? Codziennie możesz komponować swoje posiłki spośród 7 propozycji dań! Najlepsza dieta to taka, w której masz wybór i jesteś w stanie ją pokochać. W Nice To Fit You możesz nie tylko wygodnie zarządzać liczbą posiłków, ale też mieć całkowity wpływ na swoje menu. Codziennie nasi Kucharze, Dietetyczki oraz Dostawcy, dwoją się i troją, aby zaplanować, przygotować i dostarczyć niezawodnie na czas apetyczne, odpowiednio zbilansowane i zdrowe posiłki na cały dzień. Na co przeznaczysz zaoszczędzone godziny? Mieszkowo, smacznego!

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Średnia 4.8/5 z ponad 1000 ocen!
Sprawdź opinie naszych Klientów.

Stwórz swoją dietę

Twoja płeć?

Ile masz lat a ile ćwiczysz?

Ile masz wzrostu i ile ważysz?

Zobacz, ile kcal potrzebujesz, żeby osiągnąć swój cel!

Poznaj nasze diety!

… i wybierz taką, którą chcesz cieszyć się najczęściej!

Niezwykła dieta pudełkowa, Mieszkowo - największy wybór menu!

Zamknęliśmy diety w 3 pakiety. Mamy dla Ciebie 7 zróżnicowanych i ciekawych wariantów cateringu. Nasze zróżnicowane diety pudełkowe odpowiadają na najróżniejsze potrzeby! Serwujemy catering wegański, catering bez laktozy, catering wegetariański, catering #Less Gluten oraz catering sport.

Jeżeli nie dokonasz wyboru i nie wskażesz alternatywnych dań, dostarczymy pod Twoje drzwi posiłki zgodne z wybranym domyślnym wariantem diety. Ale możesz wygodnie wymieniać dania w obrębie jednego posiłku - śniadania, obiadu, kolacji itd. Codziennie, wielkość wyboru zależy od pakietu:

  • Basic 20: wybór spośród 20 propozycji dań z 4 naszych diet
  • Plus 30: większy wybór, 30 dań z 6 diet
  • Super 35: największy wybór, 35 dań ze wszystkich 7 naszych diet.

Ty wybierasz, my gotujemy. Od Ciebie zależy, co ostatecznie trafi na Twój stół.

catering ze szwedzkim stołem

Dieta w pudełku - jak zamówić?

Dieta z wyborem menu Nice To Fit You wyróżnia się nie tylko restauracyjną - najwyższą - 100% jakością oraz domowym smakiem, ale również indywidualnym, elastycznym podejściem do każdego klienta. Współpracujemy tylko z zaufanymi lokalnymi dostawcami, a nasze dietetyczki planują jadłospis z uwzględnieniem kaloryczności, jak i ogólnego bilansu makroskładników. Wierzymy, że najlepsza dieta pudełkowa to taka w której możesz się zakochać.

Jak zamówić nasz catering z wyborem?

  • Określ kaloryczność diety (kalkulator kalorii)
  • Wybierz pakiet szerokości wyboru
  • Wskaż swój domyślny wariant diety

Pozostało już tylko podać adres i opłacić swoją rezerwację. W panelu klienta oraz prostej aplikacji mobilnej możesz łatwo zarządzać kalendarzem dostaw oraz oceniać zjedzone smaki, za co otrzymujesz rabaty. Dodatkowo - wyboru menu dokonujesz na podstawie apetycznych zdjęć poszczególnych dań.

Dieta pudełkowa Mieszkowo

Catering pudełkowy Mieszkowo, Mazowieckie

Bezkontaktowa, bezpieczna dostawa. Możesz zamówić swoje posiłki do domu lub do pracy - gdzie jest Ci najwygodniej. Wiemy, że tempo Twojego życia bywa naprawdę szybkie, dlatego dopasowujemy się do jego rytmu. Nasi dostawcy rozwożą catering pudełkowy już od wczesnych godzin porannych i docierają nawet do najdalszych części miasta.

Jeśli chcesz zmienić adres dostawy, dzień wcześniej po prostu skontaktuj się z naszym biurem obsługi! Większość operacji na diecie wykonasz w naszej wygodnej aplikacji mobilnej.

Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google
Zamknij - Ntfy.pl