• data 28.04.2021
  • 2 min czytania
  • Ocena 4.00

Dieta Light LG&DF: catering dietetyczny bez nabiału, ograniczający gluten

Balance, to dieta pudełkowa dbająca o układ trawienny i immunologiczny, uwzględniająca ograniczenie glutenu i wykluczenie nabiału. Bezmięsna, ale z rybami. Dostępna w naszym pakiecie dietetycznym, który daje Ci możliwość wybierania swoich posiłków z dań oraz diet Nice To Fit You posiadających największą ilość wykluczeń produktowych! Idealna dla osób, którzy mają alergie pokarmowe.

Poradnik dieta bez laktozy catering bezglutenowy

Catering dietetyczny dla wrażliwych. Bez nabiału i mniej glutenu.

Light LG&DF, to dieta pudełkowa dbająca o układ trawienny i immunologiczny, uwzględniająca ograniczenie glutenu i wykluczenie nabiału. Bezmięsna, ale z rybami. Dostępna w naszym pakiecie dietetycznym, który daje Ci możliwość wybierania swoich posiłków z dań oraz diet Nice To Fit You posiadających największą ilość wykluczeń produktowych! Idealna dla osób, którzy mają alergie pokarmowe. 

Zbilansowane minerały, witaminy i zdrowe tłuszcze

Dieta Light LG&DF – stworzona przez nasz Dział Dietetyczny kompozycja mikroelementów. Ma działanie antyzapalne, wspomaga układ immunologiczny oraz trawienny. Ta dieta pudełkowa wyklucza nabiał i ogranicza gluten. Bogata w ryby, ale bezmięsna. Ten wariant ułożyliśmy z myślą o najbardziej wymagających układach pokarmowych. Poczuj się komfortowo i odkryj swój Light LG&DF!

Catering NTFY – bezmięsny, ale z rybami. Dużo warzyw! 

Ten wariant z pewnością zasmakuje wielbicielom ryb, świeżych warzyw i owoców. Jeśli komfortu dodają Ci produkty lekkostrawne, nieprzetworzone, pozbawione mleka krowiego i pszenicy, Light LG&DF to opcja, która perfekcyjnie trafia w Twoje potrzeby. Ograniczaj gluten i wykluczaj nabiał bez wyrzeczeń.

Największy wybór menu na rynku

Pakujemy diety w pakiety. W Nice To Fit You komponujesz swoje menu, nawet z 35 dań dziennie! W naszej aplikacji mobilnej możesz wybrać dania dopasowane do Twoich kubków smakowych i alergii pokarmowych. Wiemy, że tempo Twojego życia jest bardzo intensywne, dlatego robimy wszystko, aby się do niego dostosować. 

Dania diety pudełkowej NTFY z wykluczeniami produktowymi:

bez glutenu
bez nabiału
mniej węglowodanów
danie vegan

Jak zamówić dietę pudełkową Light LG&DF? 

To bardzo proste. Kilka kroków dzieli Cię od pierwszej dostawy torby cateringu NTFY, wprost pod drzwi Twojego mieszkania. Wejdź do naszego konfiguratora diet i stwórz idealną rezerwację dla siebie:

  1. Wybierz zapotrzebowanie kaloryczne (1000 – 3000 kcal)
  2. Zdecyduj ile posiłków dziennie zamawiasz (1-5)
  3. Określ z ilu dań chcesz wybierać posiłki (nawet 35 propozycji dziennie!)
  4. Wskaż dietę, którą wybierasz jako domyślną (7 diet do wyboru)
  5. Wybierz okres trwania diety (Już od 1 dnia…)

To wszystko! Pozostało tylko podać adres i opłacić rezerwację. Kurier dostarczy Twoją dietę zapakowaną próżniowo. Używamy sezonowych produktów najwyższej świeżości pochodzących od wyselekcjonowanych i lokalnych dostawców.

Podobna dieta pudełkowa znajdowała się w naszej ofercie pod nazwą: Less Gluten & Dairy Free

dieta less gluten dairy free balance ntfy

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: