Dieta dopasowana
do Ciebie. Nigdy na odwrót!

Jesteśmy gotowi elastycznie dotrzymać Wam kroku – nawet jeśli każdy Wasz dzień wygląda inaczej. Jak to działa? Poznajcie lepiej swoje możliwości!

Zestaw biurowy
Lunch box
Zestaw dla dzieci
Zbilansowane kolacje
Śniadanie do łóżka
Kolacja ze śniadaniem

Pssst!

Kaloryczność każdego z zestawów zależy od Twoich potrzeb, a cena od rozmiaru (kaloryczności). Każda z poniższych opcji to tylko nasza propozycja. Wolisz stworzyć zestaw w oparciu o upodobania własne? Jesteśmy na to gotowi! Edytuj dowolnie dietę podczas składania rezerwacji.

Zestaw biurowy

Pierwsze posiłki jadasz w pracy, ale kolacje wolisz przyrządzać samodzielnie? Stwórz swój zestaw z wybranych posiłków, np. śniadania, drugiego śniadania i obiadu.

Skład: śniadanie, drugie śniadanie, obiad;
Cena: Od 40,35 zł Sprawdź

Lunch box

Nie w smak Ci przygotowanie obiadów do pracy? Zaplanuj rezerwację składającą się wyłącznie z jednego dania, a resztę weźmiemy na siebie – i to z przyjemnością!

Skład: obiad;
Cena: Od 22,10 zł Sprawdź

Zestaw dla dzieci

Drugie śniadania i obiady jadacie z dziećmi oddzielnie? Zadbamy, aby na ich talerze trafiły wyłącznie odżywcze i smaczne kąski. Palce lizać.

Skład: drugie śniadanie, obiad;
Cena: Od 30,15 zł Sprawdź

Zbilansowane kolacje

Po pracy wolisz odpocząć niż kombinować w kuchni? Dodatkowe planowanie, gotowanie i zmywanie oddaj w nasze ręce. Odpocznij sobie! Albo rób to, na co masz chęć.

Skład: kolacja;
Cena: Od 18,50 zł Sprawdź

Śniadanie do łóżka

Albo do stołu. Gdziekolwiek Ci wygodnie. Wolisz dłużej pospać niż spędzać poranek na gotowaniu? My to rozumiemy. Jedz tak jak chcesz, żyj tak jak lubisz.

Skład: śniadanie;
Cena: Od 18,20 zł Sprawdź

Kolacja ze śniadaniem

Wieczór w kameralnym gronie? Śniadanie we dwoje? Przygotowywanie posiłków zostaw nam i delektuj się najlepszym towarzystwem.

Skład: śniadanie, kolacja;
Cena: Od 28,70 zł Sprawdź
Wykorzystujemy technologię ciastek, nie tylko z uwagi na skojarzenia kulinarne.

Polityka Cookies. Ok, lubię ciasteczka.
4.8
Opinie konsumenckie Google