• data 09.06.2021
  • 2 min czytania
  • Ocena 3.33

Dieta Classic: klasyczne potrawy – w zdrowym wydaniu

Klasyczne smaki, różnorodne składniki – bez ograniczeń. Mięsa przygotowane smacznie i zdrowo, lżej, ale nadal domowo. Masz w życiu szczęście i możesz jeść wszystko… no prawie wszystko? Masz smaka na zdrowe rzeczy, ale lubisz klasyczne potrawy? Wypróbuj dietę w której ograniczamy jedynie niezdrowe produkty i półprodukty oraz kalorie – wedle Twojego życzenia.

Poradnik klasyczna dieta pudelkowa classic

Klasyczna dieta pudełkowa

Klasyczne smaki, różnorodne składniki – bez ograniczeń. Mięsa przygotowane smacznie i zdrowo, lżej, ale nadal domowo. Masz w życiu szczęście i możesz jeść wszystko… no prawie wszystko? Masz smaka na zdrowe rzeczy, ale lubisz klasyczne potrawy? Wypróbuj dietę w której ograniczamy jedynie niezdrowe produkty i półprodukty oraz kalorie – wedle Twojego życzenia.

Catering dietetyczny – Classic

To dieta najbardziej klasyczna z tych klasycznych. Nie znaczy to jednak, że nudna! Możesz liczyć tutaj na ogromne zróżnicowanie składników i długą listę popularnych dań. Co to oznacza? Jesz wszystko, co lubisz, a my dbamy o to, żeby Twoja dieta była zdrowa i zbilansowana!

  • W tej diecie zjesz wszystko, co lubisz. Nie eliminujemy, nie wykluczamy, ale z umiarem wykorzystujemy same zdrowe i najsmaczniejsze rzeczy. Będzie się działo!
  • Najbardziej na świecie lubisz klasykę? To tutaj znajdziesz pomidorową z ryżem, kanapki z pasztetem, czy gołąbki z ziemniakami. Wszystko w wersji lżejszej niż u mamy!
  • Dieta obfituje w różne mięsa – przygotowanego smacznie i zdrowo. Pieczemy własne pasztety, a domowy paprykarz szczeciński opanowaliśmy do perfekcji!
bezglutenowe desery

Największy wybór menu na rynku

Diety zapakowaliśmy w 3 pakiety. W Nice To Fit You komponujesz swoje menu, nawet z 35 dań dziennie! W naszej aplikacji mobilnej możesz wybrać dania dopasowane do Twoich kubków smakowych i alergii pokarmowych. Wiemy, że tempo Twojego życia jest bardzo intensywne, dlatego robimy wszystko, aby się do niego dostosować. 

Spodziewasz się gości? Możesz również dodawać posiłki do swojej diety. Zamów dodatkowy obiad lub 3 kolacje w różnych rozmiarach. Catering NTFY to wolność decyzji! 

Dania cateringu NTFY z wykluczeniami produktowymi:

bez glutenu
bez nabiału
mniej węglowodanów
danie vegan

Jak zamówić klasyczny catering dietetyczny Classic? 

Kilka kroków dzieli Cię od dostawy torby z jedzeniem NTFY pod drzwi Twojego mieszkania. Wejdź do naszego konfiguratora diet i stwórz idealną rezerwację dla siebie:

  1. Wybierz zapotrzebowanie kaloryczne (1000 – 3000 kcal)
  2. Zdecyduj ile posiłków dziennie chcesz jeść (3 czy 5 dziennie?)
  3. Określ z ilu dań chcesz codziennie wybierać posiłki (nawet 35 propozycji!)
  4. Wskaż dietę, którą wybierasz jako domyślną (7 diet do wyboru)
  5. Wybierz okres trwania diety (Nawet od 1 dnia…)

Pozostało tylko podać adres i opłacić rezerwację. Używamy sezonowych produktów najwyższej świeżości pochodzących od wyselekcjonowanych i lokalnych dostawców.

Jeżeli jesteś zainteresowany dietą niskowęglowodanową – sprawdź naszą propozycję Active!

Kalkulator kalorii

1500, 2000, 2500 czy więcej? Jaka ilość kalorii będzie dla Ciebie odpowiednia? Uzupełnij pola i poznaj swoje potrzeby oraz swojego organizmu.

Jaki jest Twój cel
Ile masz wzrostu i ile ważysz?
Ile masz lat a ile ćwiczysz?
Twoja płeć?

Twoje zapotrzebowanie kaloryczne to: